10295 відвідувачів онлайн

Дві неповнолітні дівчини постраждали під час стрілянини в Сумах, - Нацполіція

Стрілянина в Сумах

У Сумах поліція встановлює обставини інциденту зі стрільбою, під час якого постраждали дві неповнолітні дівчини.

Як передає Цензор.НЕТ, про повідомляє ГУ Нацполіції в Сумській області.

Що відомо?

Зазначається, що сьогодні, 9 грудня, ввечері до поліції надійшло повідомлення від двох неповнолітніх дівчат про те, що неподалік одного з будинків на вулиці Заливній вони почули підозрілий звуки, схожі на постріли, після чого дістали тілесні ушкодження.

У поліції повідомили, що дітей оглядають медики.

Поліція з’ясовує обставини

На місці події працює слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події та встановлюють причетних осіб.

Топ коментарі
+7
За підозрою в замаху на вбивство підлітків затримано сумчанина, - прокуратура

Подія сталась 9 грудня 2025 року в м. Суми. З вікна багатоповерхівки чоловік здійснив постріл із вогнепальної мисливської зброї. Унаслідок чого тілесні ушкодження отримали четверо дітей віком від 13 до 16 років. Загрози життю потерпілих немає.

Правоохоронці оперативно встановили та в порядку ст. 208 КПК України затримали стрілка. Це 60-річний місцевий житель. У нього вилучили гладкоствольну мисливську рушницю.
показати весь коментар
09.12.2025 20:17 Відповісти
+5
Чому не написати отак одразу
показати весь коментар
09.12.2025 20:22 Відповісти
+2
Не всіх больних війна добила...Хантер пуєв
показати весь коментар
09.12.2025 20:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повітряна тривога була?
ОТОЖ
Нефіг бути поза укриттям....
показати весь коментар
09.12.2025 20:12 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2025 20:17 Відповісти
Чому не написати отак одразу
показати весь коментар
09.12.2025 20:22 Відповісти
Не всіх больних війна добила...Хантер пуєв
показати весь коментар
09.12.2025 20:20 Відповісти
То він "шахеди" збивав...
показати весь коментар
09.12.2025 20:47 Відповісти
Від учора три доби був в Сумах. Як зазвичай першу добу звикаєш (цілодобовий БУХ !!), а потім - типу норм. А в цього персонажу - мабуть НЕ норм
показати весь коментар
09.12.2025 21:21 Відповісти
Ну як пишуть в соц.мережах, підлітки в цьому місці вже збираються тривалий час... І як ви розумієте, це постійний шум, крики, гучна музика и т.д. Ну ось у чоловіка нерви і не витримали... Я його не виправдовую, це не вирішення проблема, але розумію.
показати весь коментар
09.12.2025 22:05 Відповісти
Ствол в кожну хату....Ну-ну.
показати весь коментар
09.12.2025 20:29 Відповісти
Навчиш дітей не шуміти.
показати весь коментар
09.12.2025 21:28 Відповісти
В новому випуску подкасту «Кіберздоров'я» кіберполіцейська Валерія Івкова, кардіохірург Борис Тодуров та президент МБФ "Здоров'я українського народу" Сергій Сошинський обговорюють медичні шахрайські схеми. Експерти попереджають, що фейкові розіграші, псевдоблагодійні збори та пропозиції «легких грошей» (як-от «200 грн за лайки») - це завжди шахрайство. Борис Тодуров розповів, що від його імені постійно створюють фейки зі зборами на вигадані операції. Валерія Івкова пояснила, що такі «ігри» часто ведуть до викрадення персональних даних та оформлення кредитів на жертв. Ключовий висновок: реальні благодійні ініціативи завжди прозорі, а все, що обіцяє швидку вигоду, - це схема. Посилання на випуск: https://www.facebook.com/share/v/14QpST9CP3t/?mibextid=wwXIfr