6628 відвідувачів онлайн

Єдиний варіант повного припинення вогню - це підписання рамкової угоди, - Зеленський

Зеленський про припинення вогню

У США вважають після переговорів з росіянами, що повне припинення вогню може наступити тільки після підписання рамкової угоди.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами у четвер.

"Сполучені Штати Америки після неодноразових перемовин з російською стороною вважають, що повний ceasefire може наступити тільки при підписанні рамкової угоди. На мій погляд, не є секретом, що росіяни не підуть на ceasefire, якщо немає ніякої угоди", - зазначив президент.

Зеленський наголосив, що позиція України не змінилася, і потрібне припинення вогню, але отримує інформацію, що "єдиний варіант ceasefire – це підписання рамкової угоди".

Топ коментарі
+9
Поясніть цьому дауну, що "рамкова угода" це - домовились домовлятися про домовленості. Що воно меле?
показати весь коментар
11.12.2025 19:13 Відповісти
+4
Язик би одірвав Яка демілітаризована зона?можливо,вже пора і Трампа відправити курсом крейсера "масква"?
Можливо тягнути до квітня,а там піде боротьба за виборця в конгрес США і більшість буде за демократами?Всі ті рамкові угоди,писані на болотах,а Трамп працює в угоду ху...лу?Прийде час і вже перестануть заглядати політики в рот рудому шизофренику і запрацює все ж міжнародне право щоб агресора утихомирити можна тільки силою зброї і силою закона? А репарації накладуть на рашу,а бункерного в клітці повезуть?
показати весь коментар
11.12.2025 19:16 Відповісти
+3
Юра, не нервуй. ху*ло не погодиться на припиненя вогню, піськов вже неоднарозово казав що кацапи поки не виконують плани так званого "сво" не заспокоються.
На ні які перемір'я вони не підуть.
показати весь коментар
11.12.2025 19:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Юра, не нервуй. ху*ло не погодиться на припиненя вогню, піськов вже неоднарозово казав що кацапи поки не виконують плани так званого "сво" не заспокоються.
На ні які перемір'я вони не підуть.
показати весь коментар
11.12.2025 19:10 Відповісти
Кацапам потрібне припинення вогню - казки про "можемваевать20лет" - це для дурнів ! Питання - хто , в результаті , зможе продавити максимально вигідні , для себе , умови ...
показати весь коментар
11.12.2025 19:07 Відповісти
Щось не схоже, що воно їм потрібне. Вони наступають, а в нас закінчуються люди, бо не мобілізуємо боєздатних, офіцерів, силовиків, молодих відставників, охоронців, а хапаємо хворих людей.
показати весь коментар
11.12.2025 19:51 Відповісти
Наступ по 2 км в тиждень , втрачаючи , при цьому , тисячи солдат - це не наступ - це катастрофа
показати весь коментар
11.12.2025 20:59 Відповісти
Поясніть цьому дауну, що "рамкова угода" це - домовились домовлятися про домовленості. Що воно меле?
показати весь коментар
11.12.2025 19:13 Відповісти
Для порятунку України потрібні рішучі дії- мобілізація молоді 23/ 24 роки, створення Трудового Фронту, патріотична підготовка населення військовій справі належним чином, переведення економіки на "воєнні рейки." Консолідація всіх сил, всього народу!!!-" Все для фронту, все для перемоги"! Злочинні дії 5ї колони, корупція прирівнюється до державної зради з довічним ув'язненням у буцегарні, без еліт умов, з конфіскацією всього майна без застави і амністії! Слава Україні!. З Богом до перемоги!
показати весь коментар
11.12.2025 19:57 Відповісти
Язик би одірвав Яка демілітаризована зона?можливо,вже пора і Трампа відправити курсом крейсера "масква"?
Можливо тягнути до квітня,а там піде боротьба за виборця в конгрес США і більшість буде за демократами?Всі ті рамкові угоди,писані на болотах,а Трамп працює в угоду ху...лу?Прийде час і вже перестануть заглядати політики в рот рудому шизофренику і запрацює все ж міжнародне право щоб агресора утихомирити можна тільки силою зброї і силою закона? А репарації накладуть на рашу,а бункерного в клітці повезуть?
показати весь коментар
11.12.2025 19:16 Відповісти
Что такого сделали демократы за три года войны, чтобы на них возлагать какие-то надежды? Дадут ядерку?)
показати весь коментар
11.12.2025 19:47 Відповісти
Если-бы Тромб был Президентом в 22 году то не дал-бы Украине никакого ружия как и сейчас не дает) и уже к началу-середине 23 года фронт из-за нехватки боеприпасов посыпался-бы и Рашка заняла-бы как минимум все Левобережье.отрезав Украину от моря А Левобережбе это 70% экономики Украины и без него захват остальной части Украины был-бы еще более быстрым несмотря на более слоный рельеф местности на Правобережной Украине. Напомню что уже к середины лета 22 года у ВСУ начались заканчиватся советские боеприпасы и тяжелое вооружение и мы теряли по 300-500 человек в день. Оружие от Байдена стало настоящим спасением, а Хаймарсы за месяц отодвинули российскую логистику снабженияна 70 км от линии фронта-что сделало невозможным бальнейший блицкриг и массовое наступление росиян. А Трамп-бы просто слил-бы Украину как он сливает ее сейчас. Напомню что Байден постоянно увеличивал поставки орудия и поставлял все более дальнобойное и мощное вооружения и в конце даже поставил баллистические суперэффективные на 300 км Атакмсы-что резко осудили Тромб и его Трамписты. Трамп всегда был и будет на стороне Кремля
показати весь коментар
11.12.2025 22:42 Відповісти
Єдиний варіант - перемога, но ось такий ти Верховний головнокомандувач, чмо неголене. Тому тебе сношають Вітьков та Кушнер
показати весь коментар
11.12.2025 19:26 Відповісти
НУЖНА ПРОСТА ПЕРЕСТАТЬ СТРЕЛЯТЬ?
показати весь коментар
11.12.2025 19:29 Відповісти
спочатку підписати, ну а потім і не стріляти
показати весь коментар
11.12.2025 20:45 Відповісти
рамочного, рюмочного , кокаинового
показати весь коментар
11.12.2025 19:41 Відповісти
Те що Зе добре вивчив як слід поводитися з *******, а саме як з капризною дитиною, це добре. Нехай ***** виглядає недоговороздібним.
показати весь коментар
11.12.2025 19:45 Відповісти
Кожне тягне врем'я
показати весь коментар
11.12.2025 19:55 Відповісти
Єдиний варіант припинення вогню - це знищення усіх кацапів які є на териорії України та тих на території кацапстану які тримають зброю проти української держави!
показати весь коментар
11.12.2025 20:18 Відповісти
підпишеш рамкову угоду зразу вискакуй з рамок і втікай....Українці народ такий можуть і в деревляну коробку покласти...
показати весь коментар
11.12.2025 21:03 Відповісти
Так ишаку видно что Трамп идет на поводу и вполнчт все хотелки Путина. Изначально Трамп требовал безусловного прекращения огня и затем переговоры-что логично. Но Пуйла это не устроило и Трамп поменял свои требования чтобы онми соответствавали путинской хотелке
показати весь коментар
11.12.2025 22:34 Відповісти
Усі ж чудово розуміють, що ані паРаша, ані Трамп ні до яких угод дотримуватись не будуть. Це лише призведе до припинення вогню з нашої стороні та відповідно до різкого просування паРашиян.
показати весь коментар
12.12.2025 01:40 Відповісти