9536 відвідувачів онлайн

Сійярто розкритикував Рютте за слова про загрозу РФ для НАТО

Сійярто розкритикував Рютте

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що генеральний секретар НАТО Марк Рютте "розпалює військову напругу" після його висловлювання про те, що країни Альянсу можуть стати наступною ціллю Росії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Сійярто написав на своїй фейсбук-сторінці.

"Якщо хтось ще мав сумніви щодо того, чи справді всі в Брюсселі втратили розум, то після вчорашньої промови генерального секретаря НАТО в Берліні він остаточно переконався в цьому... Цією заявою генерального секретаря НАТО фактично завдав удару у спину мирним переговорам", - йдеться в дописі.

Глава МЗС Угорщини заявив, що такі висловлювання є свідченням того, що в Брюсселі "всі виступили проти мирних ініціатив" президента США Дональда Трампа.

Він заявив, що угорці, як члени НАТО, відкидають слова генерального секретаря.

"Адже безпеку європейських країн гарантує не Україна, а саме НАТО!! А Україна бореться за себе...", - додав Сійярто.

Сійярто розкритикував Рютте

Що передувало?

Раніше генеральний секретар НАТО Марк Рютте попередив країни Альянсу про необхідність готуватися до "масштабу війни, оскільки НАТО є наступною ціллю Росії після України.

Топ коментарі
+11
це перша країна яка підніме кацапський триколор замість свого прапора , якщо , не дай Боже , орда нападе на Європу .
показати весь коментар
12.12.2025 15:03 Відповісти
+9
Чума на твою голову!
показати весь коментар
12.12.2025 14:52 Відповісти
+6
То виходь з НАТО та ЄС, ******
показати весь коментар
12.12.2025 15:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чума на твою голову!
показати весь коментар
12.12.2025 14:52 Відповісти
Собака гавкає, караван йде.
показати весь коментар
12.12.2025 15:00 Відповісти
ВІдпустіть вже угорщину до митного союзу з кремлем.
показати весь коментар
12.12.2025 15:03 Відповісти
це перша країна яка підніме кацапський триколор замість свого прапора , якщо , не дай Боже , орда нападе на Європу .
показати весь коментар
12.12.2025 15:03 Відповісти
То виходь з НАТО та ЄС, ******
показати весь коментар
12.12.2025 15:08 Відповісти
А Угорщина взагалі може вийти і з НАТО і з ЄС. Звикли все на халяву мати.

Скоріш за все срососія пообіцяла їм наше Закарпання віддати, тому оце так зі шкури пнеться. Зараз ще Польща з Румунією підтягнуться..
показати весь коментар
12.12.2025 15:09 Відповісти
У роки другої світової мадярські військові на окупованих територіях були на порядок жорстокіші навіть за есесівців. Такі факти є. Але так само вони були і зрадниками ще тими. Є свідчення радянських офіцерів про те, що в другу половину війни коли бої вже були в Європі, щойно полонені угорці пропонували радянським офіцерам повернути їм зброю і вони самі знищать всіх німців з якими щойно були союзниками при цьому пропонували домовленість що їх після цього відпустять. Ті ж самі радянські офіцери були вражені жорстокістю мадяр, коли своїх бувших щойно союзників німців мадяри вирізали до ноги. Полонених німців не залишалося.
показати весь коментар
12.12.2025 15:34 Відповісти
Та не треба всіх мадяр грести під одну гребінку. У нас от є свій Мадяр - красавчік. А орбан та його прихвостень сіярто - це міжнародні покидьки та *************.
показати весь коментар
12.12.2025 15:51 Відповісти
"Адже безпеку європейських країн гарантує не Україна, а саме НАТО!! А Україна бореться за себе...", - додав Сійярто. мадярський поц.накуя ТОБІ НАТО І ЄС.БОРИСЬ ЗА СВОЮ МАДЯРЩИНУ САМ ЗА СЕБЕ .ТА ІДИ НАКУЙ....ПОТИХЕНЬКО...
показати весь коментар
12.12.2025 16:03 Відповісти
Кремлівські холуї на совість відпрацьовують свою пайку.
показати весь коментар
12.12.2025 16:08 Відповісти
Сіярто,в кремлі чекають, в відомості розписатись треба.
Як же ти держиморда можеш розписуватися за ввесь угорський народ?Ти свій народ опускаєш.Мирний план Трампа написаний на болотах московії.Будеш на болотах покажеш болт своєму босу ботексному
показати весь коментар
12.12.2025 16:08 Відповісти