11074 відвідувача онлайн

Війна РФ проти України має символічно завершитись 24 лютого, - Бабіш

бабіш

Новий прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабіш вважає, що завершення війни Росії проти України до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого було б символічним і правильним кроком.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням PAP.

За словами Бабіша, лідери держав, залучені до мирних переговорів, мають визначити чітку мету - досягнення домовленостей про припинення війни та гарантії безпеки для всіх сторін.

"Було б добре, якби панове Дональд Трамп, Еммануель Макрон, Фрідріх Мерц, Кір Стармер, Володимир Зеленський і Володимир Путін домовилися про перемир’я і поставили собі за мету, щоб у цю сумну річницю агресії Путіна проти України війна була завершена", - заявив чеський прем’єр.

Він наголосив, що сторони мають почати говорити про мир, а не лише про війну, яка триває у повномасштабному форматі з 2022 року.

Бабіш також підтвердив підтримку подальшої гуманітарної допомоги Україні через Європейський Союз. Окремо він згадав підготовку до засідання Європейської Ради та дискусії щодо заморожування і можливої конфіскації російських активів, які наразі обговорюються за участі, зокрема, прем’єр-міністрів Італії, Бельгії та Болгарії.

Топ коментарі
+21
Символічно, якби війна закінчилась не в дату, коли вона почалась, а а місці, звідки почалась!
показати весь коментар
15.12.2025 16:05 Відповісти
+7
Гитлера уже ублажали,теперь Путина ублажать хотят, но самое смешное в этом, что мы украинцы, нацисты и фашисты.
показати весь коментар
15.12.2025 16:06 Відповісти
+6
Звідки вони вилазять ці дегенерати....
показати весь коментар
15.12.2025 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Символічно, якби війна закінчилась не в дату, коли вона почалась, а а місці, звідки почалась!
показати весь коментар
15.12.2025 16:05 Відповісти
Хотілося б, щоб Ваше побажання відбулося не символічно, а по-справжньому. Символи і реальність - різні речі.
показати весь коментар
15.12.2025 16:10 Відповісти
так и запишем - насрано !
показати весь коментар
15.12.2025 16:05 Відповісти
Гитлера уже ублажали,теперь Путина ублажать хотят, но самое смешное в этом, что мы украинцы, нацисты и фашисты.
показати весь коментар
15.12.2025 16:06 Відповісти
Нафіга "символічно"? По-справжньому не яиходить? 😏 Добре, хоч Бабіш ілюзій не будує.
показати весь коментар
15.12.2025 16:08 Відповісти
Має! і шо ти для цього зробиш? - надавиш на Україну?
показати весь коментар
15.12.2025 16:08 Відповісти
ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХ - А чому не 23 чи 25го?) Блін ото циркачі
показати весь коментар
15.12.2025 16:10 Відповісти
Ще один деградант!
показати весь коментар
15.12.2025 16:16 Відповісти
Піди та вдавися 24 лютого, ************ та співпрацівник кдб. Не символічно вдавися.
показати весь коментар
15.12.2025 16:18 Відповісти
Звідки вони вилазять ці дегенерати....
показати весь коментар
15.12.2025 16:37 Відповісти
Від демократії
показати весь коментар
15.12.2025 16:39 Відповісти
Насмішив......
показати весь коментар
15.12.2025 16:41 Відповісти
нах нам ваша символічність ?!!! русня хай виводить свой кагал з теріторії України , до себе в лаптестан !!!
показати весь коментар
15.12.2025 16:43 Відповісти
Проговорився. Тільки символічно вона і може бути завершена, але не насправді.
показати весь коментар
15.12.2025 16:54 Відповісти
А чьому не 8-9 травня,чи наприклад 20 квітня,7 жовтня.
показати весь коментар
15.12.2025 16:55 Відповісти
В що граються всі ці світові маразматики? Світ летить у прірву нової світової війни і не видно ні одного лідера, який би пробудив сили добра та демократії.
показати весь коментар
15.12.2025 17:03 Відповісти
А який рік? Чи це не так важливо?
показати весь коментар
15.12.2025 17:25 Відповісти
А хто цьому комуняці слово дав?
показати весь коментар
15.12.2025 17:53 Відповісти
Ще один телепень.
показати весь коментар
15.12.2025 18:03 Відповісти
Десь у середині січня буде дата, коли тривалість сво (в днях) перевищить так звану велику вітчизняну війну. Звісно ж орки прагнуть закінчити бодай на 1 день раніше: дєди воєвалі, Смогли Павторіть, але майже. Інакше незрозуміло, що вони будуть "продавати" електоратові, якщо сво затягнеться.
показати весь коментар
15.12.2025 19:48 Відповісти