4548 відвідувачів онлайн
856 17

Фіцо повідомив про запрошення від Трампа відвідати США

прем’єр Словаччини Роберт Фіцо

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо повідомив, що президент США Дональд Трамп запросив його здійснити візит до США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Фіцо пояснив запрошення "суверенною зовнішньою політикою"

У дописі у соцмережі Facebook словацький прем'єр-міністр поділився зображенням відповідного листа та заявив, що це відбулося завдяки його "суверенній зовнішній політиці".

"Суверенна зовнішня політика, орієнтована на усі чотири сторони світу, приносить свої результати. Ми маємо повагу, отримуємо пропозиції щодо інвестицій, світові лідери не уникають нас", – написав Фіцо, згадавши серед іншого про свою зустріч лідерами РФ та Китаю.

"Для мене велика честь, що вчора спеціальний посланець американського президента Дональда Трампа передав мені письмове запрошення відвідати США та зустрітися з ним", – йдеться у дописі.

Орієнтовні терміни візиту

Фіцо також заявив про плани підписання міжурядової угоди між Словаччиною та США щодо співпраці в галузі ядерної енергетики та обміну думками щодо найактуальніших світових проблем.

"Часовими рамками мого візиту стануть святкування 250-ї річниці незалежності США та проведення Чемпіонату світу з футболу", – додав Фіцо.

Топ коментарі
+9
Це вже, курва, смішно. Орбан був, тепер Фіцо. Можливо ще товстогубого серба покличе. Трамп мітить всіх кацапських агентів.
показати весь коментар
15.12.2025 21:25 Відповісти
+6
Трамп збирає антиукранський блок в Європі.
показати весь коментар
15.12.2025 22:40 Відповісти
+5
Собирает банду чтобы шатать ЕС изнутри.
показати весь коментар
15.12.2025 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це вже, курва, смішно. Орбан був, тепер Фіцо. Можливо ще товстогубого серба покличе. Трамп мітить всіх кацапських агентів.
показати весь коментар
15.12.2025 21:25 Відповісти
Команда всім гнидам - максимально саботувати європейську єдність
показати весь коментар
15.12.2025 21:43 Відповісти
хтось же має із Європи втішити руду курву і поцьомати її старий зад.

Сашко Стубб мабуть сказав що не буде більше програвати у гольф
пічаль...

.
показати весь коментар
15.12.2025 22:07 Відповісти
трампу дупу можна не мити...
показати весь коментар
15.12.2025 22:21 Відповісти
Як прастітутку на килим, босу мінєтчіку очко виливати запросили.
показати весь коментар
15.12.2025 21:25 Відповісти
На оТсос))
показати весь коментар
15.12.2025 21:41 Відповісти
На визначення долі від повернення кацапского бізнесу без санацій...
показати весь коментар
15.12.2025 21:50 Відповісти
Це майже теж саме)
показати весь коментар
16.12.2025 09:48 Відповісти
Фіцо... Візьми на всякий випадок вазелін...
показати весь коментар
15.12.2025 21:46 Відповісти
Собирает банду чтобы шатать ЕС изнутри.
показати весь коментар
15.12.2025 22:03 Відповісти
Я дивуюсь, чому Чубчик мадуро не запросить? Визвірився на нього, а вони ж брати за духом насправді.
показати весь коментар
15.12.2025 22:04 Відповісти
щось в нього пузо швидко загоїлось .
показати весь коментар
15.12.2025 22:11 Відповісти
фіца, головне вчасно поїхати...
коли вирішується доля України та Європи

пан Президент Стубб знайшов сміливість наразі відмовити рудій потворі у партію в гольф

.
показати весь коментар
15.12.2025 22:23 Відповісти
Трамп збирає антиукранський блок в Європі.
показати весь коментар
15.12.2025 22:40 Відповісти
Не лише антиукраїнський, радше антидемократичний. До речі і Фіцо, і Орбан з країн, які були союзниками Гітлера.
показати весь коментар
15.12.2025 23:07 Відповісти
Свой до свого по своє...