6235 відвідувачів онлайн

Україна є "чорною дірою", яка поглинає мільярди євро, - Фіцо

Фіцо про Україну та ЄС: "чорна діра" і неможливий вступ

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо назвав Україну "чорною дірою", через яку нібито зникають мільярди євро.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Фіцо написав у фейсбук.

"Україна - це чорна діра, через яку зникають мільярди євро, раціональне економічне мислення і стійке майбутнє Євросоюзу", - написав Фіцо.

Він також критикував тиск ЄС на лідерів країн-членів.

"Якщо скажете на зустрічах лідерів ЄС, що не хочете давати гроші на зброю Україні, то ви стаєте поганим, бо це обов'язок - надавати гроші на зброю", - заявив прем’єр Словаччини.

Неможливий вступ України до ЄС у короткій перспективі

Фіцо вважає "абсолютно неможливим" членство України в ЄС до 1 січня 2027 року, наголосивши, що для вступу потрібна згода всіх країн-членів.

За його словами, деякі великі країни Євросоюзу, які підтримують Київ у війні проти РФ, нібито будуть проти вступу України до союзу.

Прем’єр Словаччини зазначив, що Сербія, Чорногорія й Албанія "у сотню разів краще підготовлені до вступу до ЄС", ніж Україна.

Що передувало?

  • Нагадаємо, у жовтні євродепутати закликали почати переговори про вступ в ЄС Молдови, водночас про Україну не згадали.
  • В Європейському Союзі не виключали можливості обійти вето Угорщини на початок переговорів про вступ України, однак Європейська комісія закликає угорську сторону обговорювати питання, пов’язані з правами меншин, уже в межах першого кластера переговорів.
Топ коментарі
+20
Єдине що побажаю щоби і твоя держава стала такою ж "чорною дірою"
показати весь коментар
15.12.2025 09:08 Відповісти
+14
Твій рот чорна діра, потвора
показати весь коментар
15.12.2025 09:12 Відповісти
+12
Це ще Фіцо не бачив пики 44-річного прокурора з Олександрії - одного з пожирачів українського бюджету!
показати весь коментар
15.12.2025 09:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
путінський рожок трубить.... або в куй путінський свистить
показати весь коментар
15.12.2025 09:06 Відповісти
Словаччина може платити життям своїх солдат, тоді витрати будуть ще більшими!
показати весь коментар
15.12.2025 09:48 Відповісти
Чума на твою прокацапську голову!
показати весь коментар
15.12.2025 09:06 Відповісти
Єдине що побажаю щоби і твоя держава стала такою ж "чорною дірою"
показати весь коментар
15.12.2025 09:08 Відповісти
Так вона такою вже є! Сидить на дотаціях ЄС, сере на голову і кусає руку годувальника.
показати весь коментар
15.12.2025 09:23 Відповісти
показати весь коментар
15.12.2025 09:10 Відповісти
А він часом не навів історичний приклад безкоштовної війни?
показати весь коментар
15.12.2025 09:11 Відповісти
Це ще Фіцо не бачив пики 44-річного прокурора з Олександрії - одного з пожирачів українського бюджету!
показати весь коментар
15.12.2025 09:11 Відповісти
219 тисяч... Пенсія в 44...
Всіх причетних до такого ...лядства слід засудити до довічного.
З повною конфіскацією до десятого коліна.
Ау, ТЦК! А ви продемонструйте, що в Україні всі громадяни рівні перед законом.
показати весь коментар
15.12.2025 09:52 Відповісти
Згоден про довічне, бо це постріл в напівсмертельний постіл в спину українському воїну перед атакою. Або море гівна на пожертвування для держави від суспільства. І один із тісяч цвяхів в домовину української державності.
А далі питання самого і всіх нас нас:
- ми що, усі сліпі і не бачили ніколи такого раніш?
- забули і заборонили на мовному рівні російську аксіому "А судьи кто?"
- Про ТЦК це вже шедевр - з такою пенсією і не відкупитись?!! Шановний, ау, в якій країні ви проживаєте? Американці кажуть про Верховного суддю, якого обирають, що це той, кому можна довірити власну зубну щітку. Що ви можете довірити ТЦК якщо у вас є в заначці 10 000 долларів і вам не більше 60 років? Це як показати санітару в дурдомі де ви ховаєте контрабандну самогонку, бо результат є тільки один - або ви її більше не пʼєте, або санітар пʼє хеннесі а ви свою самогонку.
показати весь коментар
15.12.2025 10:17 Відповісти
Про ТЦК я просто не міг не згадати
показати весь коментар
15.12.2025 10:22 Відповісти
Можемо легко помінятися місцями.

Словаччина тоді втратить суверенітет за один день. І навряд Фіцо зможе тоді взагалі щось говорити.
показати весь коментар
15.12.2025 09:12 Відповісти
вчора виступив Боба (орбан) , сьогодні Біба (фіцо) , два кремлівські довбо@ба .
показати весь коментар
15.12.2025 09:12 Відповісти
Твій рот чорна діра, потвора
показати весь коментар
15.12.2025 09:12 Відповісти
Все вже давно сказано...
показати весь коментар
15.12.2025 09:53 Відповісти
за такі слова можна і фанеру тобі пробитипи
показати весь коментар
15.12.2025 09:16 Відповісти
Лише одне коригування, і текст фіцо набуває глибинного змісту:
----------------------

словаччина
- це чорна діра, через яку зникають мільярди євро та руйнується майбутнє ЄС

Прем'єр словаччини зазначив, що Сербія, Чорногорія й Албанія "у сотню разів краще підготовлені до вступу до ЄС", ніж словаччина .

показати весь коментар
15.12.2025 09:17 Відповісти
Ти то яким боком до цього бабла коли сам смокчеш у ***** та ЄС, а Словакія смокче у ЄС живя з дотацій?
показати весь коментар
15.12.2025 09:17 Відповісти
Нажаль,він не далекий від істини!
показати весь коментар
15.12.2025 09:17 Відповісти
Чорна дира це росія, яка пожирає все і всіх.
показати весь коментар
15.12.2025 10:08 Відповісти
Чорна діра-це очко кремлівської шльондри фіци.
показати весь коментар
15.12.2025 09:21 Відповісти
От який хрін, із-за прекрасного океану, благословив розлучення Чехословаччини на Чехію і словакію
показати весь коментар
15.12.2025 09:23 Відповісти
Свою дупу змащує під путяру кожного дня, ****!
показати весь коментар
15.12.2025 09:31 Відповісти
А коли це війна була раєм? Ну, не для міндічєй-фламінгічєй - 3,14здить, як троцький
показати весь коментар
15.12.2025 09:42 Відповісти
Путін тут ні до чого, чи не так? На кого розрахована ця нісенітниця?
показати весь коментар
15.12.2025 10:01 Відповісти
🙃 ,,Чорні дири ,, - це як раз і є Фіцо й Орбан в тілі Європи зі своїми бандами. І ці дири треба закривати , ще й поставити їм запитання; ,, А що ви в загалі робите в Євросоюзі та НАТО ?? " 🤨👎
показати весь коментар
15.12.2025 10:08 Відповісти
Чорні дири - це і Міндіч СоТоварищі, і будівники фортифікацій, і місцеві князьки, які перекладують бескінечно тротуарну плитку... А ті прокурори-інваліди пенсіонери це вже з розряду гнусу, який є сопутнім еффектом до прекрасних українськиї краєвидів - такий собі бзик української ментальності...
Але українське правосуддя - то трьохголовий Цербер з жорским ошийником і повідком, який періодично продається в Україні на аукціоні, який називається Вибори до Верховної Ради і місцевих рад. Плюс окремий бонус - вибори Президента.
показати весь коментар
15.12.2025 10:31 Відповісти
Про золотой унитаз кореша шашлычника знает весь мир уже,они ещё не подсчитали колчество держслужбовцив на брони и их зарплаты с премиями,совсем охренеют.
показати весь коментар
15.12.2025 10:18 Відповісти
Так, війна - це чорна дира, а Фіцо з Орбаном - її спонсори.
показати весь коментар
15.12.2025 10:21 Відповісти
Не те, що фіцо - тихенько годується в кремлівському навізнику разом з орбаном, іділом, хамазом, хізбаллой, талібами, п. кореєю, мадурой та іншими покидьками...
показати весь коментар
15.12.2025 11:00 Відповісти
Ху...ло витрачає на таку мерзоту не менше
показати весь коментар
15.12.2025 11:14 Відповісти
Згинь, неофашист. Ушльопок.
показати весь коментар
15.12.2025 11:27 Відповісти
Зайвехромосом фриця, а пінкдогстан чорна діра, яка поглинає Європу! А ти, навить не Іуда, а набагато гірше за нього! Ти "Гей'рой пінкдогстана"!!!
показати весь коментар
15.12.2025 11:43 Відповісти
Насправді в дечому він правий. ще 3 роки тому, а то й раніше, за пару лярдів євро або доларів можа було купити половину охорони Пуйла та його вірхівки, і їх би привезли кудись в Гаагу в подаруноквої упаковці. Або просто там тихенько прикопали... І все б одразу скінчилося, і значно дешевше б вийшло.
показати весь коментар
15.12.2025 12:27 Відповісти
От прочитає така Фіца новину про пенсію "українського" прокурвора у 4 тис 470 євро і дійде такого висновку.
А ще ж є суддівські пенсії...
показати весь коментар
15.12.2025 13:45 Відповісти