11089 відвідувачів онлайн

Пентагон готує скорочення військових командувань армії США, - The Washington Post

Піт Гегсет

За інформацією The Washington Post, високопосадовці Пентагону готують план пониження статусу кількох основних штабів Збройних сил США та зміну балансу впливу серед вищих генералів. 

Ініціатором масштабної консолідації є міністр оборони США Піт Гегсет, який прагне скоротити кількість чотиризіркових генералів та "порушити статус-кво" у військовому керівництві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Які командування можуть втратити статус

За словами п’яти співрозмовників видання, реформа передбачає зменшення ролі штаб-квартир:

  • Центрального командування США (CENTCOM),

  • Європейського командування США (EUCOM),

  • Африканського командування США (AFRICOM).

Їх планують перевести під контроль нової структури — Міжнародного командування США.

Скорочення кількості бойових командувань

У разі реалізації плану кількість бойових командувань ЗС США може скоротитися з 11 до 8, що стане однією з наймасштабніших змін у вищих ешелонах американської військової ієрархії за останні десятиліття.

Також очікується зменшення кількості чотиризіркових генералів і адміралів, які безпосередньо підпорядковуються міністру оборони.

За інформацією джерел, реформа доповнює зусилля адміністрації президента Дональда Трампа з перерозподілу ресурсів:

  • з Близького Сходу та Європи

  • на посилення військової присутності США у Західній півкулі.

Найближчими днями голова Об’єднаного комітету начальників штабів Ден Кейн має детально представити пропозицію міністру оборони.

Занепокоєння Конгресу

Пентагон поки що майже не інформував Конгрес про деталі реформи. Це викликало занепокоєння серед членів комітетів Сенату та Палати представників з питань збройних сил, зокрема серед республіканців.

Також, за даними WP, командування, яких може торкнутися реформа, досі очікують на офіційні роз’яснення.

Рішення залежить від Трампа і Гегсета

Запропоновані зміни потребують схвалення міністра оборони Піта Гегсета та президента США Дональда Трампа. У разі затвердження вони будуть включені до Єдиного плану командування Пентагону, який визначає роль і повноваження основних штабів Збройних сил США.

Топ коментарі
+9
Малохольний дід-педофіл і хронічний алкаш вирішують яких генералів звільнити - америка це заслужила
показати весь коментар
16.12.2025 18:42 Відповісти
+4
Ініціатором масштабної консолідації є міністр оборони США Піт Гегсет

Все, як у нас - дебіл з залежністю ініціює доленосні зміни в обороні країни.
показати весь коментар
16.12.2025 19:20 Відповісти
+3
Позовите еще русских-пусть вас трахнут на дорожку-додики малохольные.До чего один придурок может за год довести страну
показати весь коментар
16.12.2025 19:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а що так можна було? поскорочувати генералів??? це ж і нам можна всяких адміралів поскорочувати?
показати весь коментар
16.12.2025 18:39 Відповісти
Малохольний дід-педофіл і хронічний алкаш вирішують яких генералів звільнити - америка це заслужила
показати весь коментар
16.12.2025 18:42 Відповісти
Чогож оборони - в них же там армія наступу намалювалась
показати весь коментар
16.12.2025 18:46 Відповісти
Лише на "венесуели_сербії_іраки". Навіть афганським партизанам вони не змогли дати раду.

Але які герої на Голлівуді!
показати весь коментар
16.12.2025 19:20 Відповісти
В США все як і в Україні. Хенералів - дивізії, а рядових не хватає.

Армія Америки стикається з браком рекрутів. За 2023 рік вона набрала лише 75% від запланованої кількості солдатів.
Лише 9% молодих людей зараз виявляють схильність служити, aле кількість молодих людей, які відповідають базовим вимогам для вступу до армії, також скорочується.
Лише 23% американців віком від 17 до 24 років можуть вступити без отримання винятку.
Це менше порівняно з 29% у попередні роки, за даними Пентагону. Ожиріння та вживання наркотиків є поширеними факторами, що дискваліфікують.
показати весь коментар
16.12.2025 18:46 Відповісти
Хай Зєля проведе Трампу експрес-курс в Трускавці як в турборежимі розвалити армію...
показати весь коментар
16.12.2025 18:49 Відповісти
СУПЕР...!!!
І так увесь азіатський та арабський світ РЕГОЧЕ ТРИМАЮЧИСЬ ЗА ЖИВОТИ з НАТО, дементного трампампона та його жовторотих тупорилих РЕЙХ-ФОРМАТОРІВ з консультаціями від фсб...!!!
Увесь СВІТ в очікуванні наступних СЕРІЙ КІНОКОМЕДІЇ "САНТА-ТРАМПАМПОН" з кіностудії "ПРОДАКШИН- ТРАМПАМПОН-STAR" щоб всикатися від сміху з США...!!!
показати весь коментар
16.12.2025 18:53 Відповісти
В Україні більше генералів ніж в США, і це я ще не враховую бригадних....
показати весь коментар
16.12.2025 18:57 Відповісти
хоче здати Тайвань і Україну
показати весь коментар
16.12.2025 19:06 Відповісти
да похоже на это . трамп действует в интересах си и путина.
показати весь коментар
16.12.2025 19:17 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2025 19:20 Відповісти
що вживаєш - кокаїн, героїн, "ширку"???
показати весь коментар
16.12.2025 19:52 Відповісти
Зеленський напередодні вторгнення роісі
- не відводив ЗСУ з облаштованих позицій?
- не розформовував аеророзвідку та снайперів?
- не скорочував фінансування армії?
- не саботував оборонзамовлення 2 роки?
- не розміновував проходи з Криму?
Він все це зробив.

А щодо залежності:
Гегсет алкаш.
Зеленський планокур та кокаїніст.
показати весь коментар
16.12.2025 20:04 Відповісти
Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги"
В. Зеленський 18 лютого 2022 року.

До вторгнення РФ лишалося 6 днів.
А потім були "шашлички" у Бучі.
показати весь коментар
16.12.2025 20:10 Відповісти
RUSCOM треба створити та й по всьому
показати весь коментар
16.12.2025 19:29 Відповісти
та правильно, треба під х.йло лягати поступово.
показати весь коментар
16.12.2025 19:30 Відповісти
і ось ЦІ "готові" надати Україні "гарантії" безпеки????
показати весь коментар
16.12.2025 19:49 Відповісти
У них нема війни.

А коли таке робив ЗЄ, війна в Україні вже була.

Вони точно можуть надати більше ніж дірка від дупи Єрмака у чорному френчі.
показати весь коментар
16.12.2025 20:15 Відповісти
прочитав твою маячню і чомусь згадав про "Саксони" з англійських сміттєзвалищ...
показати весь коментар
16.12.2025 20:44 Відповісти
На коже стверження готовий закидати тебе, уйобка єрмаківського, посиланнями на відповідні новини.

І зроблю це не перший і не останній раз з тобою.

Дебіле, ти точно цього хочеш. 😁
Чим більше ти сериш, тим більше лайна на твого коханого виллється.
показати весь коментар
16.12.2025 20:55 Відповісти
знайди інші вуха! набрид ти мені зі своїю маячнею!
показати весь коментар
16.12.2025 21:24 Відповісти
Провал оборонних закупівель у 2021 році: експертний аналіз Источник: https://censor.net/ru/r3301148

«Золота» ділянка: чому Зеленському потрібне розведення військ на Донбасі

03 листопада 2019
https://www.radiosvoboda.org/a/zolore-rozvedennya-zelenskii-donbas/30249862.html

Міністр реінтеграції Ірина Верещук https://www.facebook.com/vereschuk.iryna/posts/1842337879286060 повідомила про запуск автобусів на пунктах пропуску між Україною та окупованим Кримом.
24.02.2022
https://nashigroshi.org/2022/02/24/na-punktakh-propusku-v-krym-zapustyly-bezkoshtovni-shatly-po-vdvichi-zavyshcheniy-tsini-tender-rozihraly-ridni-firmy/

Війна Росії проти України розпочалася 20 лютого 2014 року

Тобто, ЗЄ займався свідомим підривом обороноспроможності України під час війни.
показати весь коментар
16.12.2025 21:41 Відповісти
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://tsn.ua/svit/u-ssha-ukhvalyly-oboronnyy-biudzet-na-2026-rik-skilky-koshtiv-otrymaye-********-2975918.html&ved=2ahUKEwij6aqx5sKRAxVSPRAIHR9VGuUQFnoECA4QAQ&usg=AOvVaw0UXWqHrc5ImubvKidUTb7L оборонний бюджет США на 2026 рік становитиме 901 мільярд доларів.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://tsn.ua/svit/u-ssha-ukhvalyly-oboronnyy-biudzet-na-2026-rik-skilky-koshtiv-otrymaye-********-2975918.html&ved=2ahUKEwij6aqx5sKRAxVSPRAIHR9VGuUQFnoECA4QAQ&usg=AOvVaw0UXWqHrc5ImubvKidUTb7L
Військовий бюджет Шапітолію на 2026 рік становитиме близько $68-70 мільярдів доларів

У бородатого хлопчика всього лише у 13 разів менше денюжек. І те це з урахуванням того, що на 2/3 денюжкі у хлопчика чужі.
показати весь коментар
16.12.2025 21:14 Відповісти
Зайвих до нас
показати весь коментар
16.12.2025 21:00 Відповісти
все це - фігня а, ось сила ції https://defence-ua.com/news/pentagon_spishe_unikalnij_komandnij_korabel_dlja_upravlinnja_silami_nato_u_jevropi_uss_mount_whitney-18948.html байки
показати весь коментар
16.12.2025 21:31 Відповісти
сxоже, що гегсет таке саме нікчемо, як умеров. 3 огляду на "перемовини" таке припущення можна поширити на М3С нашиx країн!
показати весь коментар
16.12.2025 21:37 Відповісти
Трамп, як януковощ робить, йому ще малососів в білому домі на посади призначити треба