11107 відвідувачів онлайн

Безугла пригрозила протестом під ОП, якщо Сирського не звільнять найближчим часом

безугла протестує

Народна депутатка "Слуги народу" Мар’яна Безугла планує посилювати свої протести з вимогою звільнення головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Про це нардепка повідомила у фейсбуку, інформує Цензор.НЕТ.

Буде протест під ОП

Якщо Сирського не знімуть до наступного парламентського тижня, не тільки посилю протест, але й збільшу, в тому числі під ОП. Ніколи не здаюсь", - написала вона.

Що відомо?

  • Так, вранці 16 грудня, перед початком засідання парламенту, нардепка Мар'яна Безугла заявила про блокування трибуни ВР.
  • Вона закликала звільнити головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
  • Після початку засідання між нею та нардепом "Батьківщини" Сергієм Тарутою виникла сутичка.
  • Безугла стверджує, що він разом із іншими нардепами "Батьківщини" зірвав плакати з вимогами військової реформи та термінів служби.

Безугла протест

Топ коментарі
+15
завзятість їбанутих захоплює.
показати весь коментар
17.12.2025 14:58 Відповісти
+6
Генеральскі таланти Сирського не мені оцінювати. А ось "таланти" Безуглої пруть в очі самі!!!
показати весь коментар
17.12.2025 15:26 Відповісти
+5
Ага и когда активно хвалила и лоббировала того же сырского на замену Залужному тоже оказывается была права да?
показати весь коментар
17.12.2025 15:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боневтік не дозволяє (кажуть строк сам хотів скласти повноваження) бо ще до кінця Оман не виконаний по здачі лівобережжя.
показати весь коментар
17.12.2025 14:57 Відповісти
завзятість їбанутих захоплює.
показати весь коментар
17.12.2025 14:58 Відповісти
Сирського на .... куди куди Сирського ?
показати весь коментар
17.12.2025 14:59 Відповісти
Столиць в світі багато, куди послом можна чкурнуть
показати весь коментар
17.12.2025 15:00 Відповісти
Куди тихочеш послать там твоя дупа
показати весь коментар
17.12.2025 15:36 Відповісти
Слабоуміє і отвага
показати весь коментар
17.12.2025 14:59 Відповісти
Хай стриптиз зробе біля трибуни, тоді справді всі злякаються.
показати весь коментар
17.12.2025 15:03 Відповісти
"голу вечеринку" разом з богуцькою замутять ))
показати весь коментар
17.12.2025 15:00 Відповісти
Активістку FEMEN у костюмі Кровосісі навпроти будівлі Кабінету міністрів ми вже бачили.
Чим нас здивує Мар'яна? 😂
показати весь коментар
17.12.2025 15:00 Відповісти
Cраку, ставши раком, буде показувати
показати весь коментар
17.12.2025 15:50 Відповісти
Хоть би їй не завадив тарута, вчинити оте прикре САМОГУБСТВО, перед будинком де ошивається єрмак !!!
показати весь коментар
17.12.2025 15:01 Відповісти
а кого вона сватає?
показати весь коментар
17.12.2025 15:01 Відповісти
В нас є "достойния ліца" - орденоносці, маму їх! Взять хоч би цих,чим не орли?!
показати весь коментар
17.12.2025 15:08 Відповісти
а чого раніше не виходила з протестом? чого саме зараз?
показати весь коментар
17.12.2025 15:03 Відповісти
Втратила зв'язок з д'єрмаком, і автоматично спрацював генератор випадкових рішень.
Мабуть ми ще багато цікавого побачимо в виконанні цієї "дійової особи"...
показати весь коментар
17.12.2025 15:43 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2025 15:06 Відповісти
Неадекватна Марʼяна у цьому питанні адекватніша за всіх, хто не бачить цієї проблеми! Сирський і його генштаб не здатні протистояти ворогові!
І, озираючись назад, не зважаючи на її епатажність, у багатьох питаннях вона була права!
показати весь коментар
17.12.2025 15:09 Відповісти
Ага и когда активно хвалила и лоббировала того же сырского на замену Залужному тоже оказывается была права да?
показати весь коментар
17.12.2025 15:13 Відповісти
А де ви прочитали, що я написав завжди?
показати весь коментар
17.12.2025 15:15 Відповісти
Проблема не в Сирському а в системі, він просто шестерня цієї системи. І заміна шестерні на іншу нічого не змінить.
А замінити систему ніхто не довзолить, тому що незалежний командир може говорити неудобні для влади речі, що вина на втраті території не тільки через нестачу людей а через відсутність зброї в результаті шаленої корупції, звідти і нестача людей ними покривають озброєння.
показати весь коментар
17.12.2025 15:20 Відповісти
Так вона ж і про реформу, а не тільки про сирського!
показати весь коментар
17.12.2025 15:25 Відповісти
Ви навіть не уявляєте яка то проблема в сирку. Там вже ціла когорта з кумів, які стали вже генералами. Куча полковників. Тобто цілий зелений картель під головуванням сирка. Корупція, некомпетентність, порушення конституції, законів, кримінального кодексу і просто аморальність оце все кришує сирок. Це кацапський агент. Його задача знищити потенціал контрактників, добровольців. А потім відзвітувати що тіпа того і понесли поразку. Ха ха ха.
показати весь коментар
17.12.2025 16:06 Відповісти
Там всі генерали куми між собою і такі ж самі системщики, і багато з них, з раші приїхали та можуть бути орківськими агентами.
І все про що ви пишете було також при Залужному, то що змінилось, поставлять зараз ще одного удобного, щоб багато не говорив та мовчав про проблеми?
показати весь коментар
17.12.2025 16:27 Відповісти
Сирський на свойому місці...Залужний не мав бвжвння бути в Генштабі... Віповідальність Сирський взяв на себе велику...
показати весь коментар
17.12.2025 15:18 Відповісти
Сирський обіцяв провести аудит і виковиряти з тилу тих "військовослужбовців", котрі за майже чотири роки жодного разу не були на фронті. Але, як бачимо, одразу після призначення на посаду головкома здувся. Мабуть там на "узаконених ухилянтах" такі гроші хороводять, що не з його щастям туди влазити.
показати весь коментар
17.12.2025 15:47 Відповісти
Місце сирського у в'язниці. Лише за один Бахмут роздерти мало. І це тільки один з епізодів. Хто не бачив тих штурмів, які він організовував, тому нічого не докажеш. Ха ха ха.
показати весь коментар
17.12.2025 16:09 Відповісти
Кринки так само як і Бахмут.. Хто мав зайняти місце Залужного який "вмив" руки???
показати весь коментар
17.12.2025 17:03 Відповісти
"Ломать - нє строіть !" Питання до болєзної Маряни Янукович - хто буде замість Сирського ?
показати весь коментар
17.12.2025 15:19 Відповісти
сценаристи.котрі писали сценарії для "кварталу" з 2016 року і котрі пишуть сценврії для безуглової одні і тіж фсбешні...Головне українцям кинути лайно і нехай вони собі це лайно між собою носять...А на ділі це лайно, не варто шкалупи з виїденого яйця....рашистське лайно...
показати весь коментар
17.12.2025 15:25 Відповісти
Анекдот з радянських часів:
- На заводі йде мітінг у піддтримку Луіса Корвалана.
Виступає роботяга Іван:
- Я не знаю, де знаходиться та країна Чілі, я не знаю хто така курва Лана, але якщо її завтра не випустять, то я на роботу хер піду!
показати весь коментар
17.12.2025 15:26 Відповісти
Генеральскі таланти Сирського не мені оцінювати. А ось "таланти" Безуглої пруть в очі самі!!!
показати весь коментар
17.12.2025 15:26 Відповісти
Отправить на Кириловская 103.
показати весь коментар
17.12.2025 15:26 Відповісти
Курва, хто там поряд, дайте їй добрячого копняка, щоб купрік зламався, може, ******* припинить!
показати весь коментар
17.12.2025 15:35 Відповісти
раньше была такая организация, где женщины без лифчика выходили на протесты, безуглой предлагаю круче- без трусов выйти на протесты- внимания к митингу будет максимальное
показати весь коментар
17.12.2025 15:41 Відповісти
Секстремістки FEMEN свого часу багато встигли відкаблучити, але з початком війни трохи стихли.
показати весь коментар
17.12.2025 15:52 Відповісти
я хочу це бачити!!!! безуглу - під ВР! ...цікаво які будуть плакатики
показати весь коментар
17.12.2025 15:47 Відповісти
безугла виконує виключно те, що їй наказують. "Відставка Сирського" - класичний метод створення штучного конфлікту з метою відволіукання уваги від існуючого. Існуючим конфліктом в розумінні Зеленського може бути і зняття з посади Єрмака (але чомусь без будь-яких наслідків, прям як Баканов), і операція Мідас. Головне відволікти уваги, розпорошити напрямок конфлікту, щоб їм керувати. В принципі, нічого нового, соціологія, теорія конфліктів.
показати весь коментар
17.12.2025 16:58 Відповісти
Їб*нькам нема спокою...
показати весь коментар
17.12.2025 15:48 Відповісти
Тут вона права. Це треба було зробити позавчора
показати весь коментар
17.12.2025 15:54 Відповісти
Да .Сама его пролоббировала когда валила Залужного пусть теперь сама и исправляет эту свою ошибку.Но боюсь что на что то лучшее его не заменят и Залужного не возвратят
показати весь коментар
17.12.2025 16:08 Відповісти
Справа в тому,що його дійсно треба міняти.
Своїм вчинком вона робить не що інше,як вибити козир(правда,не той,що нею керує),з рук опозиції.Це ж,все таки нищівно-гк за походженням з країни агресора, батьки його там і бсф їх охороняє від розправи місцевих і немісцевих.
показати весь коментар
17.12.2025 15:54 Відповісти
пропоную протестувати за допомогою "самоспаленя"! бензин я дам!
показати весь коментар
17.12.2025 16:30 Відповісти
Знову вживала...