11107 відвідувачів онлайн

У Раді зареєстрували постанову про відсторонення Безуглої від п’яти засідань

безугла в раді

У Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови про застосування дисциплінарних заходів до народної депутатки Мар’яни Безуглої.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Проєкт №14312 подала народна депутатка Людмила Буймістер. За її словами, рішення стало наслідком блокування Безуглою трибуни парламенту.

"Вчора до мене звернулися мої побратими, військові і дали доручення провести коротку "виховну розмову" у військовому форматі з пані, яка вчора блокувала трибуну Верховної Ради України. Але, на превеликий жаль, у парламенті так не можна, Верховна Рада може діяти лише у конституційний спосіб. Тому прошу поставити на розгляд та проголосувати постанову про позбавлення народної депутатки права участі у пленарних засіданнях на 5 днів. Вчора була зареєстрована постанова", - пояснила Буймістер.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук зазначив, що проєкт постанови спочатку має розглянути Регламентний комітет, після чого парламент зможе ухвалити рішення у залі.

Серед депутатів висловлюють сумнів у можливості відсторонення Безуглої. Один із парламентаріїв зазначив: "Таке вже було, і не один раз. Всі спроби завершувались невдало".

Що відомо?

  • Так, вранці, перед початком засідання парламенту, нардепка Мар'яна Безугла заявила про блокування трибуни ВР.
  • Вона закликала звільнити головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
  • Після початку засідання між нею та нардепом "Батьківщини" Сергієм Тарутою виникла сутичка.
  • Безугла стверджує, що він разом із іншими нардепами "Батьківщини" зірвав плакати з вимогами військової реформи та термінів служби.
Топ коментарі
+7
Чомусь всі відволіклись на поведінку Марʼяни, а не на реальній проблемі, яку вона поставила, і яка життєво важлива для виживання країни.
показати весь коментар
17.12.2025 14:35 Відповісти
+3
чомусь питання термінів служби ніхто так швидко не намагається вирішити, а на людину яка підняла це питання вже наступного дня знайшлася постанова. Все ясненько
показати весь коментар
17.12.2025 14:44 Відповісти
+2
Здається Тополя збирав гроші на психіатричне обстеження цієї дами.Може депутати скинуться їй,то примусово відправлять.?
показати весь коментар
17.12.2025 14:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ми боронимо свою землю зі зброєю в руках не для того щоб нам повернули обов'язковий техогляд наших легкових автотобілів
показати весь коментар
17.12.2025 14:30 Відповісти
так це європейські вимоги, ви ж туди хочете чи куди?
показати весь коментар
17.12.2025 14:37 Відповісти
змарагдові світлофори до речі теж звідтіля
показати весь коментар
17.12.2025 14:38 Відповісти
ми хочемо закінчення війни
показати весь коментар
17.12.2025 14:48 Відповісти
Якогось мила намилили??? Ви за Вільну Україну згідно Конституції України, чи за окупацію України і закінчення війни ******???
Бо це ж уже було !! Мір, труд, май….. атінРот…. Мішєбратія ….
показати весь коментар
17.12.2025 15:06 Відповісти
завали ї ..ло
показати весь коментар
17.12.2025 15:09 Відповісти
Як запарєбрікавай сморід пішов, від провокатора *************!!
показати весь коментар
17.12.2025 15:22 Відповісти
олігофрен, звернись за допомогою до відповідних лікарів, поки не пізно
показати весь коментар
17.12.2025 15:28 Відповісти
Звідки взагалі українці вирішили, що в Європі там медом намазано, особливо ті, які далі свого условного Ясіноватой нікуди не виїзжали
показати весь коментар
17.12.2025 14:50 Відповісти
так ви вже опреділіться ви хочете на б/у авто з Європи іздити та ще щоб і технічні вимоги до них були такі як у них - то те речі не сумістні
показати весь коментар
17.12.2025 15:00 Відповісти
Он, як рясно гадиш по мережі …. Запарєбрікавай орчило!!
показати весь коментар
17.12.2025 15:39 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2025 15:56 Відповісти
Вау!
показати весь коментар
17.12.2025 14:49 Відповісти
Здається Тополя збирав гроші на психіатричне обстеження цієї дами.Може депутати скинуться їй,то примусово відправлять.?
показати весь коментар
17.12.2025 14:30 Відповісти
Такими методами з неї ще мученицю зліплять
показати весь коментар
17.12.2025 14:48 Відповісти
Чомусь всі відволіклись на поведінку Марʼяни, а не на реальній проблемі, яку вона поставила, і яка життєво важлива для виживання країни.
показати весь коментар
17.12.2025 14:35 Відповісти
чомусь питання термінів служби ніхто так швидко не намагається вирішити, а на людину яка підняла це питання вже наступного дня знайшлася постанова. Все ясненько
показати весь коментар
17.12.2025 14:44 Відповісти
Що там з Мирноградом? Чи усім байдуже чи перебувають наші військові в оточенні чи ні? І хто хотів би мобілізуватися і воювати в таких умовах як в Мирнограді?
показати весь коментар
17.12.2025 14:49 Відповісти
Який нахрін Мирноград, там в мережу злили голі фотки Шабуніна. Ось що важливо
показати весь коментар
17.12.2025 14:51 Відповісти
Дуже смішно читати під яким соусом все це подається: "до мене звернулися мої побратими, військові і дали доручення провести коротку "виховну розмову" у військовому форматі з пані".
Це ті побратими, які роками з окопів не вилазять чи ті братки які вчора намагалися заткнути рота Мар'яні?
показати весь коментар
17.12.2025 14:56 Відповісти
Ой піде бити морди відчуваю.
показати весь коментар
17.12.2025 14:58 Відповісти
тільки відкрили онлайн трансляції й майже одразу позбавляють видовищ.
добре, що в цьому скликанні ще ***** довбойобів, є з кого гірко поржати.
показати весь коментар
17.12.2025 15:02 Відповісти
Стефанчуки з аброхаміям на «святоє в монобільшості» накинулися, на безумну??? Вагнергейту та відповідальності за нього, їм і зеленському, не оминути!! Кривава ціна для Українців!!
показати весь коментар
17.12.2025 15:09 Відповісти
А что этот тарутка так подозрительно суетился,в чем его гешефтный интерес?
показати весь коментар
17.12.2025 15:57 Відповісти