11377 відвідувачів онлайн

Сибіга: Економіка Росії починає стикатися з деякими "драматичними проблемами"

сибіга

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що російська економіка входить у рецесію та стикається з серйозними фінансовими проблемами, закликавши країни Заходу посилити санкційний тиск на РФ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Х Сибіги.

Сибіга зазначив, що наявні економічні дані свідчать про погіршення ситуації в російській економіці. За його словами, у січні-листопаді дефіцит федерального бюджету РФ сягнув рекордних 54 млрд доларів і до кінця року може перевищити 70 млрд доларів.

Вперше з початку повномасштабного вторгнення консолідований дефіцит російських регіонів склав 1,5 млрд доларів, тоді як торік фіксували профіцит у 12 млрд. Також, за словами міністра, скорочуються доходи від енергетики: у листопаді 2025 року надходження від нафти і газу впали на 34% у порівнянні з листопадом 2024-го, що зменшило бюджет ще на 3,5 млрд доларів.

Підвищення податків в РФ

Сибіга додав, що Москва змушена підвищувати податки, зокрема ПДВ, і скорочувати субсидії для малого та середнього бізнесу. Він наголосив, що санкції мають посилюватися, оскільки економічний тиск може стати "нестерпним для Путіна".

Міністр звернув увагу, що нині санкції охоплюють лише близько 20% російського військово-промислового комплексу, і закликав поширити обмеження на решту. Також він наголосив на необхідності повністю закрити лазівки для обходу санкцій, обмежити доступ РФ до технологій, скоротити доходи від енергетики та припинити залежність ЄС від "Росатома".

Топ коментарі
+7
Ну, а ви там якимись мирниму угодами марите. Треба добити рашку, бо більше такого шансу може й не бути!!!
показати весь коментар
17.12.2025 16:11 Відповісти
+5
Це точно. Помилився Захід у 1991, коли не то що добивати, можна було просто не рятувати.
показати весь коментар
17.12.2025 16:14 Відповісти
+3
так-так, залишилось зовсім мало до "перемоги", вже скоро "зваримо жабу"
показати весь коментар
17.12.2025 16:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сбибіга довбень, ти не розумієш, це не Германія яка склала лапки догори і признала що вони вчинили злочин проти людства, це кацапи вони до останнього навіть якщо все буде валитися в них будуть пуляти ракетами і дронами навіть якщо і не потрібно буде, ресурсів ще багато в них, друге питання, де 3000 ракет від держави?
показати весь коментар
17.12.2025 16:03 Відповісти
А пан Сибіга не хоче звернути увагу, куда входить економіка України? https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/4069889-v-ukraini-cogoric-zakrilis-ponad-11-tisac-kompanij-v-akih-sferah-firmi-prozili-najdovse.html
показати весь коментар
17.12.2025 16:06 Відповісти
так-так, залишилось зовсім мало до "перемоги", вже скоро "зваримо жабу"
показати весь коментар
17.12.2025 16:07 Відповісти
можливо, Захід вкінці-кінців і зварить якусь жабу, тільки хто нею стане вже не так очевидно
показати весь коментар
17.12.2025 16:10 Відповісти
"ну може 2=3 місяці протягне"?))
показати весь коментар
17.12.2025 16:09 Відповісти
А скільки років, по твоєму, ще протягне росія?
показати весь коментар
17.12.2025 16:12 Відповісти
по моєму, скільки б параші не тягтись, а кінець всерівно їй прийде )) у історії просто час тече по іншому, чим у людей ))
показати весь коментар
17.12.2025 16:24 Відповісти
Ну, а ви там якимись мирниму угодами марите. Треба добити рашку, бо більше такого шансу може й не бути!!!
показати весь коментар
17.12.2025 16:11 Відповісти
Це точно. Помилився Захід у 1991, коли не то що добивати, можна було просто не рятувати.
показати весь коментар
17.12.2025 16:14 Відповісти
Коли їм будуть гуманітарку висилати, щоб вони там з голоду не здохли, то ці літаки треба збивать, а кораблі топить. Ніяких більше ніжок Буша. Китайозі їх кормити не будуть, їм би самім їжі вистачило
показати весь коментар
17.12.2025 16:18 Відповісти
Ну, як би, рятували тоді і нас теж, Україну...
показати весь коментар
17.12.2025 16:34 Відповісти
"Драматические проблемы" есть уже давно у Украины. И они начнут ещё усугубляться, если таже Германия перестанет подкидывать грошей на ход ноги.
показати весь коментар
17.12.2025 16:19 Відповісти
А коли в України не було драматичних проблем?
показати весь коментар
17.12.2025 16:27 Відповісти
Когда вышли из Совка с 52млн. граждан, с ЯО, с передовыми технологиями, с гигантскими заводами, с производственными мощнастями, с атомными электростанциями и т.д. Но тот период быстро испарился, когда дали это богатство во власть украинскому нариду. За 30 лет- дай Бог 25 млн, и всё кругом похеренно. Как говорится- кошмар первой Франции, а её т.н. "второй"
показати весь коментар
17.12.2025 16:34 Відповісти
Опиши загальний стан економіки і рівень життя на той момент.
показати весь коментар
17.12.2025 17:05 Відповісти
По показателям Украина была сравнима с самыми развитами странами Европы. А такие страны как Польша, или Чехия, нервно курили в сторонке, относительно мощного потенциально, государства Украина. Но, что в итоге- самое бедное государство в Европе(даже до войны). Единственная страна в постсовсе, которая максимально провалилась по всем экономическим, демографическим, и любым показателям. По всем фронтам так сказать, отсюда и попрашайничество сегодня.
показати весь коментар
17.12.2025 17:14 Відповісти
Тобто ти стверджуєш, що середня зарплата в Україні у 1991 році була така сама, як в Англії, Франції і т.д...і чому ж тоді , по твоєму, розвалився радянський союз?
показати весь коментар
17.12.2025 17:52 Відповісти
Комплекс причин. Но один из ключевых аспектов- искусственный дифицит товаров.
показати весь коментар
17.12.2025 17:55 Відповісти
Не дивіться на фронт, на слідкуйте за перемовинами! Ліпше послухайте, як важко на Кацапії, і як краде Порошенко!
показати весь коментар
17.12.2025 16:32 Відповісти
да штоб они там все посдыхали ******** кацапские-лишь бы с Украины убрались *****!
показати весь коментар
17.12.2025 17:00 Відповісти
Так давай, записывайся в ЗСУ!
Что ты в интернете вякаешь, герой?
показати весь коментар
17.12.2025 17:30 Відповісти
Дмітрій нині вилуплений кацап. І йому страшно і неприємно, що і в Ізраїлі люди роблять правильні висновки. Пашьол вон - сдєсь воткі нєту!
показати весь коментар
17.12.2025 17:42 Відповісти
Зато у нас всё просто за#ись! Деньги в казне закончится к апрелю.
Но не смотрите наверх! Давайте думать о бюджете России!
показати весь коментар
17.12.2025 17:20 Відповісти
Дмітрій, ти за наші гроші не переживай. Європа підкине - скільки треба буде. А за твої 30 рублєй скоро і хліба не купиш - кору буде жерти.
показати весь коментар
17.12.2025 17:44 Відповісти