14265 відвідувачів онлайн

Путін обізвав європейських політиків "підсвинками" та погрожує захопити більше українських земель, - Reuters. ВIДЕО

Президент РФ Володимир Путін заявив про намір розширити контроль над українськими територіями, якщо США та союзники відмовляться від переговорів, та обізвав європейських політиків "підсвинками".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.

"Не ми почали у 2022 році війну, по суті Захід сам розв'язав цю війну. Всі вважали, що за короткий проміжок часу РФ розвалиться, а європейські підсвинки відразу ж включилися в цю роботу в надії поживитися на розвалі нашої країни", - заявив Путін на щорічній зустрічі Міністерства оборони.

Російський диктатор повідомив,  що Москва просувається на всіх фронтах і буде домагатися своїх цілей або дипломатичним, або силовим шляхом.

"Якщо протилежна сторона та їхні іноземні покровителі відмовляться від предметних переговорів, Росія доб'ється звільнення своїх історичних земель військовим шляхом", - заявив він.

Росія стверджує, що контролює приблизно 19% території України. До цих територій вона відносить Крим, частину Донбасу, а також значні ділянки Херсонської та Запорізької областей.

Фінансування війни та плани на 2026 рік

Міністр оборони Росії заявив, що у 2025 році на військові потреби було витрачено 5,1% ВВП країни. За його словами, у 2026 році завдання - збільшити темпи наступу.

Топ коментарі
+27
Ну як заявив: він більше чвакав, кхе-кхе видавав, весь рот в нього в слині. Може здохне скоро
показати весь коментар
18.12.2025 09:12 Відповісти
+25
Економіка в дупі, а сам він може, що завгодно. 😁
Навіть захопити всю Україну поки санітари не бачать.
показати весь коментар
18.12.2025 09:21 Відповісти
+14
Не знал я 24.02.2022 года стоячи с кучей добровольцев у военкомата что нас заставил ,,кудлатый урод Джонсон,,. Спасибо Паха,раскрыл так сказать нам глаза
показати весь коментар
18.12.2025 09:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Підсвинок звичайний
показати весь коментар
18.12.2025 09:50 Відповісти
Правильно намалювали азіатом.
показати весь коментар
18.12.2025 09:54 Відповісти
якась харя у нього стрьомна-під очами плями,опухлість,ботокс проступає,млядь, є надія ?????
показати весь коментар
18.12.2025 12:32 Відповісти
Тобто, орбан, фіцо і бабіш? Та вони й схожі на свиней
показати весь коментар
18.12.2025 09:51 Відповісти
меркелиха справжня кацапська фсб-шна свиня
показати весь коментар
18.12.2025 09:56 Відповісти
обмєльчал ******** . ох обмєльчала криса бункерна --- ввп НОРВЕГІЇ на душу населення 90 000 долл в рік при населенні в 5.6 міліона людей ------ ввп параші ******** 14 000 долл в рік на одне рашабидло при населенні 135 міліонів істот . якщо МАДЯР ЩЕ РІК ПОПРАЦЮЄ НАД нпз ***** то ще невідомо чим ***** буде годувати своїх свиней у москві і пітері а про мухосранск і задрищенск і мова не йде
показати весь коментар
18.12.2025 10:02 Відповісти
Насчет подсвинок этот упырь прав. Но они подсвинки исраиля, а не какой-то другой страны. Продолжнают втихаря закупаться в расиси и поддерживают преступников по всему миру.
показати весь коментар
18.12.2025 10:11 Відповісти
ЖАРГОН ВИДАЄ КУЙЛА ЯК РАШИСТСЬКОГО ПОЖИТТЄВОГО ГОПНИКА...
показати весь коментар
18.12.2025 10:13 Відповісти
Если они подсвинки, то кто же кабан?🙄
показати весь коментар
18.12.2025 10:14 Відповісти
Якщо вони підсвинки, то хто тоді свинка? Трамп? Так він же слоняра
показати весь коментар
18.12.2025 10:15 Відповісти
ЧМО кремлівське: цієї весни-ти здохнеш(це вже факт)
показати весь коментар
18.12.2025 10:19 Відповісти
Подсви́нок, поросёнок в возрасте от 4 до 10 месяцев. После первой случки переходит в группу молодых ремонтных маток или в группу переменных маток. При мясном откорме подсвинок - это поросёнок до убоя.
показати весь коментар
18.12.2025 10:22 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2025 11:21 Відповісти
Зовсім діду погано.
показати весь коментар
18.12.2025 10:23 Відповісти
Навпаки добре, кобила заходила, порошку принесла, та і піськов з валізою справляється
показати весь коментар
18.12.2025 10:29 Відповісти
кетайці заставляють воювати далі, Трамп пропонує миритись, бо задавить санкціями, але панятія не дозволяють миритись. У гебістів цугцванг. А про підсвинків згідний
показати весь коментар
18.12.2025 10:23 Відповісти
Так ти там у підсвинок сосеш
показати весь коментар
18.12.2025 10:27 Відповісти
Кто мы, кацап Собакевич?
показати весь коментар
18.12.2025 10:24 Відповісти
Цікаво, в щоб вибрав ху..ло, щоб його назвали підсвинок, або хотів би носити і далі з гордістю ім'я ХУ....ЛО.
показати весь коментар
18.12.2025 10:24 Відповісти
У моли истерика 🤣
показати весь коментар
18.12.2025 10:37 Відповісти
https://censor.net/ua/comments/locate/3591125/370*****-4e98-4b64-bc4c-72**********

Сер Лоуренс Фрідман (Lawrence David Freedman), почесний професор військових досліджень в Королівському коледжі Лондона, провідний фахівць у галузі британських стратегічних досліджень про московію, її стан зараз та ймовірне майбутнє
показати весь коментар
18.12.2025 10:49 Відповісти
Ну не говорити ж йому правду своєму плебсу? А ще й невідомо -- чи знає він сам цю правду або живе доповідями своїх герасимів.
показати весь коментар
18.12.2025 10:50 Відповісти
Це завдяки Тромбу Х_уйло так розпетушилося. При Байдені Х_уйло сиділо в бункері обісцяне і просило перемир'я. А рижий американський Обмудок знову вивів цього московського людоїда в люди і дозволив йому робити все що захоче. Коли вже до вас всіх дебілів дійде що чим більше ви будете вести перговори з маніяком і людоїдом тим більше ви його підбурюєте на ще жахливіші дії.
показати весь коментар
18.12.2025 10:56 Відповісти
Надеюсь обещание захватить "исторические земли" военным путем он выполнит, как и все предыдущие.
показати весь коментар
18.12.2025 11:02 Відповісти
старий півень висрався
показати весь коментар
18.12.2025 11:10 Відповісти
Оце так БОМБАНУЛО!
показати весь коментар
18.12.2025 11:18 Відповісти
А что это хрюнделя так расстроило, что опустился до прямых быдло оскорблений на камеру? Не получилось втюхать Европе тампоно-хловский "мирный" план? С мясцом проблем все больше, частичный захват райцентра считается событием уровня царька. Нужна срочная передышка, а её нет. ВСУ не сдаются, Украина стоит, народ непоколебим. А в свинарнике тем временем проблем все больше. Вот **** и пердолит.
показати весь коментар
18.12.2025 11:30 Відповісти
...ну і про які переговори з пу, після цих образ, може йти мова?
...а тр потурає злочинцю і наполягає на "законності" порушення пу міжн права, статуту оон, женевск.конвенцій, кипи міжн.і міждерж.договорів, примушуючи Україну по факту к капітуляції, прголошуючи, що право сили тепер возведено в ранг закону - закону джунглей
показати весь коментар
18.12.2025 11:49 Відповісти
свинособака розповідає комусь щось за "підсвинків"? Фрейд аплодує.
показати весь коментар
18.12.2025 11:51 Відповісти
Гопник.