11107 відвідувачів онлайн
1 758 14

"Орєшнік" стане на бойове чергування до кінця цього року, - Путін

Путін заявив що "Орєшнік" стане на бойове чергування до кінця року

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що ракетний комплекс "Орєшнік" буде поставлено на бойове чергування до кінця 2025 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав під час засідання колегії Міноборони РФ.

При цьому диктатор згадав і перше його застосування, у листопаді минулого року росіяни вдарили "Орєшніком" по Дніпру.

"Високий рівень підготовки частин і з'єднань, їх здатність вирішувати найскладніші завдання підтверджуються і в ході регулярно проведених навчань. У тому числі за участю наших зарубіжних союзників і партнерів, яким ми передаємо досвід, отриманий в ході спеціальної військової операції", - заявив Путін.

Що передувало?

Топ коментарі
+8
Це вже він його який раз ставить на бойове чергування - 3 чи 4? Сармату теж вже кілька разів ставив на бойове чергування.
показати весь коментар
17.12.2025 15:17 Відповісти
+6
Ха, налякав! У нас на твій "орешник" є "фламінга" - біля неї даже Ладімір Ляссандрич фотографувався, начувайся розбійнику.
показати весь коментар
17.12.2025 15:04 Відповісти
+6
показати весь коментар
17.12.2025 15:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кидається лайном, старий самець з клітки на ***********!! Так завжди було перед смертю акели….
показати весь коментар
17.12.2025 15:02 Відповісти
Ха, налякав! У нас на твій "орешник" є "фламінга" - біля неї даже Ладімір Ляссандрич фотографувався, начувайся розбійнику.
показати весь коментар
17.12.2025 15:04 Відповісти
Це вже він його який раз ставить на бойове чергування - 3 чи 4? Сармату теж вже кілька разів ставив на бойове чергування.
показати весь коментар
17.12.2025 15:17 Відповісти
"Срамота" не хоче літати
"https://youtu.be/-maU9MaaSuY Сармат сделал кувырок и упал прямо в цель... ТРЕПЕЩИ, НАТО..."
показати весь коментар
17.12.2025 15:36 Відповісти
Х@йло сам заплутався у власній брехні.
Пару років тому у нього вже було 30 Орєшніков, з яких 5 вже у картопляного фюрера, в тепер тільки буде поставлений ....
показати весь коментар
17.12.2025 15:25 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2025 15:31 Відповісти
А тризубом нпптуна та по дідовим орєшкам щоб аж до горла полізли щоб заспокоївся навіка
показати весь коментар
17.12.2025 15:34 Відповісти
"Пасмєшнік" стане?
Де стане там і ляже, як кажуть в народі.
показати весь коментар
17.12.2025 15:34 Відповісти
Що, все. Чергова вундервафля сдулась.
показати весь коментар
17.12.2025 15:35 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2025 15:35 Відповісти
Це ще один, чи той самий?
Вонож наче вже шось там ставило, не?
показати весь коментар
17.12.2025 15:47 Відповісти
"….. це ж було вже!!!» Л.Д.Кучма (під час доповіді премʼєр-міністра Бандюковича В.Ф.)
показати весь коментар
17.12.2025 16:04 Відповісти
По ходу "орєшнік" у карліка вже давно не встає.
То мрія...
показати весь коментар
17.12.2025 16:34 Відповісти
Прямо в Купянську