10439 посетителей онлайн

Путин обозвал европейских политиков "подсвинками" и угрожает захватить больше украинских земель, - Reuters

Россия угрожает силовым захватом украинских земель в 2026 году

Президент РФ Владимир Путин заявил о намерении расширить контроль над украинскими территориями, если США и союзники откажутся от переговоров, и обозвал европейских политиков "подсвинками".

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Reuters.

"Не мы начали в 2022 году войну, по сути Запад сам развязал эту войну. Все считали, что за короткий промежуток времени РФ развалится, а европейские подсвинцы сразу же включились в эту работу в надежде поживиться на развале нашей страны", — заявил Путин на ежегодной встрече Министерства обороны.

Российский диктатор сообщил, что Москва продвигается на всех фронтах и будет добиваться своих целей либо дипломатическим, либо силовым путем.

"Если противоположная сторона и их иностранные покровители откажутся от предметных переговоров, Россия добьется освобождения своих исторических земель военным путем", - заявил он.

Россия утверждает, что контролирует примерно 19% территории Украины. К этим территориям она относит Крым, часть Донбасса, а также значительные участки Херсонской и Запорожской областей.

Финансирование войны и планы на 2026 год

Министр обороны России заявил, что в 2025 году на военные нужды было потрачено 5,1% ВВП страны. По его словам, в 2026 году задача - увеличить темпы наступления.

Топ комментарии
+38
Ну як заявив: він більше чвакав, кхе-кхе видавав, весь рот в нього в слині. Може здохне скоро
показать весь комментарий
18.12.2025 09:12 Ответить
+32
Економіка в дупі, а сам він може, що завгодно. 😁
Навіть захопити всю Україну поки санітари не бачать.
показать весь комментарий
18.12.2025 09:21 Ответить
+20
Не знал я 24.02.2022 года стоячи с кучей добровольцев у военкомата что нас заставил ,,кудлатый урод Джонсон,,. Спасибо Паха,раскрыл так сказать нам глаза
показать весь комментарий
18.12.2025 09:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Зміниться, причому багато. Головний плюс автократій, що після смерті їх лідера система рушиться. На відміну від партократій.
показать весь комментарий
18.12.2025 10:21 Ответить
путін - *****
показать весь комментарий
18.12.2025 09:36 Ответить
Не згоден Ху...ло треба писати з великої літери, бо воно єдине Ху...ло на планеті
показать весь комментарий
18.12.2025 10:32 Ответить
цей кабиздох там ледь не плаче
показать весь комментарий
18.12.2025 09:45 Ответить
Причому тут євреї. Україна щит Європи. Але краще б це був який-небудь Узбекистан.
показать весь комментарий
18.12.2025 09:52 Ответить
Підсвинок звичайний
показать весь комментарий
18.12.2025 09:50 Ответить
Правильно намалювали азіатом.
показать весь комментарий
18.12.2025 09:54 Ответить
якась харя у нього стрьомна-під очами плями,опухлість,ботокс проступає,млядь, є надія ?????
показать весь комментарий
18.12.2025 12:32 Ответить
Ото св'ято буде !
показать весь комментарий
18.12.2025 16:10 Ответить
...намалювали з натури, таким, яким він є
показать весь комментарий
18.12.2025 19:09 Ответить
Тобто, орбан, фіцо і бабіш? Та вони й схожі на свиней
показать весь комментарий
18.12.2025 09:51 Ответить
меркелиха справжня кацапська фсб-шна свиня
показать весь комментарий
18.12.2025 09:56 Ответить
обмєльчал ******** . ох обмєльчала криса бункерна --- ввп НОРВЕГІЇ на душу населення 90 000 долл в рік при населенні в 5.6 міліона людей ------ ввп параші ******** 14 000 долл в рік на одне рашабидло при населенні 135 міліонів істот . якщо МАДЯР ЩЕ РІК ПОПРАЦЮЄ НАД нпз ***** то ще невідомо чим ***** буде годувати своїх свиней у москві і пітері а про мухосранск і задрищенск і мова не йде
показать весь комментарий
18.12.2025 10:02 Ответить
Насчет подсвинок этот упырь прав. Но они подсвинки исраиля, а не какой-то другой страны. Продолжнают втихаря закупаться в расиси и поддерживают преступников по всему миру.
показать весь комментарий
18.12.2025 10:11 Ответить
ЖАРГОН ВИДАЄ КУЙЛА ЯК РАШИСТСЬКОГО ПОЖИТТЄВОГО ГОПНИКА...
показать весь комментарий
18.12.2025 10:13 Ответить
Если они подсвинки, то кто же кабан?🙄
показать весь комментарий
18.12.2025 10:14 Ответить
Якщо вони підсвинки, то хто тоді свинка? Трамп? Так він же слоняра
показать весь комментарий
18.12.2025 10:15 Ответить
ЧМО кремлівське: цієї весни-ти здохнеш(це вже факт)
показать весь комментарий
18.12.2025 10:19 Ответить
Подсви́нок, поросёнок в возрасте от 4 до 10 месяцев. После первой случки переходит в группу молодых ремонтных маток или в группу переменных маток. При мясном откорме подсвинок - это поросёнок до убоя.
показать весь комментарий
18.12.2025 10:22 Ответить
показать весь комментарий
18.12.2025 11:21 Ответить
Зовсім діду погано.
показать весь комментарий
18.12.2025 10:23 Ответить
Навпаки добре, кобила заходила, порошку принесла, та і піськов з валізою справляється
показать весь комментарий
18.12.2025 10:29 Ответить
кетайці заставляють воювати далі, Трамп пропонує миритись, бо задавить санкціями, але панятія не дозволяють миритись. У гебістів цугцванг. А про підсвинків згідний
показать весь комментарий
18.12.2025 10:23 Ответить
Кто мы, кацап Собакевич?
показать весь комментарий
18.12.2025 10:24 Ответить
Цікаво, в щоб вибрав ху..ло, щоб його назвали підсвинок, або хотів би носити і далі з гордістю ім'я ХУ....ЛО.
показать весь комментарий
18.12.2025 10:24 Ответить
У моли истерика 🤣
показать весь комментарий
18.12.2025 10:37 Ответить
https://censor.net/ua/comments/locate/3591125/370*****-4e98-4b64-bc4c-72**********

Сер Лоуренс Фрідман (Lawrence David Freedman), почесний професор військових досліджень в Королівському коледжі Лондона, провідний фахівць у галузі британських стратегічних досліджень про московію, її стан зараз та ймовірне майбутнє
показать весь комментарий
18.12.2025 10:49 Ответить
Ну не говорити ж йому правду своєму плебсу? А ще й невідомо -- чи знає він сам цю правду або живе доповідями своїх герасимів.
показать весь комментарий
18.12.2025 10:50 Ответить
Це завдяки Тромбу Х_уйло так розпетушилося. При Байдені Х_уйло сиділо в бункері обісцяне і просило перемир'я. А рижий американський Обмудок знову вивів цього московського людоїда в люди і дозволив йому робити все що захоче. Коли вже до вас всіх дебілів дійде що чим більше ви будете вести перговори з маніяком і людоїдом тим більше ви його підбурюєте на ще жахливіші дії.
показать весь комментарий
18.12.2025 10:56 Ответить
Надеюсь обещание захватить "исторические земли" военным путем он выполнит, как и все предыдущие.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:02 Ответить
старий півень висрався
показать весь комментарий
18.12.2025 11:10 Ответить
Оце так БОМБАНУЛО!
показать весь комментарий
18.12.2025 11:18 Ответить
А что это хрюнделя так расстроило, что опустился до прямых быдло оскорблений на камеру? Не получилось втюхать Европе тампоно-хловский "мирный" план? С мясцом проблем все больше, частичный захват райцентра считается событием уровня царька. Нужна срочная передышка, а её нет. ВСУ не сдаются, Украина стоит, народ непоколебим. А в свинарнике тем временем проблем все больше. Вот **** и пердолит.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:30 Ответить
народ непоколебим
Єнто ви, батєнька, еко загнулі.
Бахмутський Демон 👹
В українському інфопросторі здебільшого панування ідіотів, кретинів, безвідповідальних підлітків чи просто довбойобів, я втомився читати ці потоки безвідповідального лайна. А ви?
показать весь комментарий
18.12.2025 12:45 Ответить
...ну і про які переговори з пу, після цих образ, може йти мова?
...а тр потурає злочинцю і наполягає на "законності" порушення пу міжн права, статуту оон, женевск.конвенцій, кипи міжн.і міждерж.договорів, примушуючи Україну по факту к капітуляції, прголошуючи, що право сили тепер возведено в ранг закону - закону джунглей
показать весь комментарий
18.12.2025 11:49 Ответить
свинособака розповідає комусь щось за "підсвинків"? Фрейд аплодує.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:51 Ответить
Гопник.
показать весь комментарий
18.12.2025 12:03 Ответить
100%.
показать весь комментарий
18.12.2025 14:08 Ответить
добре що свинособака ****** нікого не обзиває
показать весь комментарий
18.12.2025 12:42 Ответить
***** 12 років пробує якесь село на донбасі захопити, тратить по 120 млрд дол. в рік, даже сама тупа свинособака розуміє що шось тут не так, до берліна як на марс
показать весь комментарий
18.12.2025 12:47 Ответить
Одразу відчувається вплив "велікої руської культури". Європі може це допоможе зняти ці "культурні" окуляри?
показать весь комментарий
18.12.2025 12:50 Ответить
Подкрысеныш.
показать весь комментарий
18.12.2025 13:17 Ответить
...пу каде: не ми починали цю війну... далі йому вже лише до психіатра...= враки вруть і будуть врать...
про що модна розмовляти і щось підписувати з цим цинічним нахабним лжецом?
Мир можливий тільки через силу, а не поступки і винагороди завжди голодному звіру.
показать весь комментарий
18.12.2025 13:54 Ответить
Може до тих Європейських "підсвинків" які проти надання репараційного кредиту Україні послухають що їхній вельможний пан х*йло думає про них.
показать весь комментарий
18.12.2025 14:00 Ответить
Це ж він так пана Трампа свинею назвав! Ай, молодець!
показать весь комментарий
18.12.2025 14:07 Ответить
І що ЄС? Проковтне?
показать весь комментарий
18.12.2025 14:36 Ответить
Виразить стурбованість
показать весь комментарий
18.12.2025 16:12 Ответить
О як ***** борзометр включило...
показать весь комментарий
18.12.2025 15:04 Ответить
Не вiддамо росiюшку європейським підсвинкам. Ii вже косоокi панди доiдають!
показать весь комментарий
18.12.2025 16:12 Ответить
Висновок для цивілізованих країн тільки один - повний "развал", топто знищення, як країни, цієї під@расії....
показать весь комментарий
18.12.2025 16:20 Ответить
Це плешивий своїм одноізвільним військовим говорить. Бо вони окрім "підсвинків" та "мочити в сортирі" іншого нічого не розуміють.
показать весь комментарий
18.12.2025 16:36 Ответить
Аляска - тоже исторически русская территория?? ну-ну..
показать весь комментарий
18.12.2025 16:57 Ответить
Потрібно негайно знищити путлєра ,
так як ця падаль не дає спокою всьому цивілізованному
світові , але найбільше потермаємо ми , Украінці !!
показать весь комментарий
18.12.2025 16:58 Ответить
Шарикову больше не наливать.
показать весь комментарий
18.12.2025 18:27 Ответить
А що їм українські землі, вони переймаються тим, що путлер вимагає в НАТО відкотитися до 97-го року. А крайні ми.
показать весь комментарий
18.12.2025 18:57 Ответить
Європейці підібрались до кощеєвої голки. Зазіхнули на святе, на гроші. От і істерить падла.. Значить все правильно роблять. Головне щоб не дали задню з репараційним кредитом.
показать весь комментарий
18.12.2025 19:58 Ответить
Путя, як не дивно, але здатний обнулити всю Україну і Європу протягом 15 хвилин, але зрозуміло радіація дійде до рашки і тому ядерної не б'ють. А просто мочать і самі гинуть в полях. Чому Європа не вводить свої мільйонні професійні війська???
показать весь комментарий
18.12.2025 20:12 Ответить
грудневий фанта3ер йде до спаму
показать весь комментарий
18.12.2025 21:41 Ответить
"та обізвав європейських політиків "підсвинками" Джерело: https://censor.net/ua/n3591130"
тобто цим урядам і країнам ****** буде постачате енергоносії?
показать весь комментарий
18.12.2025 21:39 Ответить
Страница 2 из 2