6206 відвідувачів онлайн

Лікар у Києві вимагав 30 тис. грн у бійця ЗСУ за безкоштовне встановлення апарату Ілізарова: оголошено підозру

Безкоштовна операція за 30 тисяч: київського травматолога підозрюють у хабарництві

У Києві лікар-травматолог оцінив безкоштовне встановлення пораненому військовому апарату Ілізарова у 30 тис. гривень – йому повідомлено про підозру.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Київська міська прокуратура.

За процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру лікарю-травматологу однієї з комунальних лікарень Києва, який оцінив свою допомогу військовослужбовцю ЗСУ, госпіталізованому із тяжкими пораненнями, отриманим під Авдіївкою, у 30 тис. гривень.

Що встановила прокуратура

Встановлено, що перед проведенням операції із встановленням ортопедичного апарату зовнішньої фіксації Ілізарова лікар-травматолог неодноразово нагадував, що втручання є складним та його робота потребує додаткової плати.

Після проведеної операції, коли пацієнт перебував у післяопераційному стані, лікар надав йому номер банківської картки, куди потрібно відправити 30 тис. гривень, які військовослужбовець змушений був сплатити.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 368-4 КК України, а саме як одержання неправомірної вигоди особою, яка провадить професійну діяльність.

Топ коментарі
+5
Нереально феєричний поц. Якщо не сяде - самому знадобиться встановлювати спиці. Причому, на усіх кінцівках відразу.
показати весь коментар
19.12.2025 12:33 Відповісти
+4
та тут в коментарях 70% кацапські боти
******************
Пригадав, як нам робили фотки. Як завжди - хто в чому на фоні білої стінки.
Потім якийсь умнік на штабі вирішив, що він знатний фотошопер.
Результат - у нас в усіх на УБД фото без вух та без ший ))
показати весь коментар
19.12.2025 12:54 Відповісти
+3
А, не за себе.. Все як завжди. Розповів сусід брата троюрідного діда.
Аби попи@діти.
Не буває такого в ЗСУ, щоб стройова дупдя не відстрілювала.
Нормальна практика.
Ротний збирає фотки 3х4, копію паспорта, військового, ІПН - відносить на стройову, ті відправляють на Київ. За пару місяців усім причетним УБД роблять.
Знову ж таки.
Не встиг приїхати в Крам з БЗВП - УБД тобі подавай?
Повоюй хоч трохи спочатку.
І чекати з Києва дійсно довго.
показати весь коментар
19.12.2025 12:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Єлізарова правильно буде.
показати весь коментар
19.12.2025 12:23 Відповісти
на голову тому курві лікарю !

щоб його черепну коробку відрехтувати

.
показати весь коментар
19.12.2025 21:41 Відповісти
Так навіть банальне убд яке три роки тому давали без проблем навіть на третій лінії, зараз навіть якщо був неділю на нулі хрен його тобі дадуть безкоштовно, гони бабки! треба зібрати купу паперів побігати по кабінетах і то не факт, а всякі тиловики які і носа не сунули за межі своєї області , всі як один з убд, і гузно гріє в кабінеті і плюшки убд отримує.
показати весь коментар
19.12.2025 12:24 Відповісти
В тебе особисто є УБД?
Якщо є, скажи, будь-ласка, як в тебе виглядає додаток 6? Скільки сторінок та наскільки малим кеглем надруковано?
показати весь коментар
19.12.2025 12:31 Відповісти
Я не за себе кажу в за купу знайомих які сидять на нулі і хрен хто убд отримав, продажні покидьки, а вони гроші рахують!
показати весь коментар
19.12.2025 12:34 Відповісти
А, не за себе.. Все як завжди. Розповів сусід брата троюрідного діда.
Аби попи@діти.
Не буває такого в ЗСУ, щоб стройова дупдя не відстрілювала.
Нормальна практика.
Ротний збирає фотки 3х4, копію паспорта, військового, ІПН - відносить на стройову, ті відправляють на Київ. За пару місяців усім причетним УБД роблять.
Знову ж таки.
Не встиг приїхати в Крам з БЗВП - УБД тобі подавай?
Повоюй хоч трохи спочатку.
І чекати з Києва дійсно довго.
показати весь коментар
19.12.2025 12:40 Відповісти
Він тут постійно розганяє вот ето вот всьо. І треться на чутливих темах, ось, тільки но там, де нам передали тисячу полеглих...
В НГУ УБД так само легко дали. Єдине, що довелося гайнути в Харків, зробити фотки.
показати весь коментар
19.12.2025 12:48 Відповісти
та тут в коментарях 70% кацапські боти
******************
Пригадав, як нам робили фотки. Як завжди - хто в чому на фоні білої стінки.
Потім якийсь умнік на штабі вирішив, що він знатний фотошопер.
Результат - у нас в усіх на УБД фото без вух та без ший ))
показати весь коментар
19.12.2025 12:54 Відповісти
Безкарність злочинців з ОЗУ КабМіндічів та крупи з МСЕК, спонукає і таких «лєкарських заробітчан» (таке відбувається повсемісно у райцентрах та містах), красти гроші на посаді!!!
показати весь коментар
19.12.2025 12:24 Відповісти
Кому "пидозра"? Бойцу или лекарю? ))))
показати весь коментар
19.12.2025 12:29 Відповісти
Якщо з 1991 по 2022 з вимаганнями в медицині нічого не робили, а тільки заохочували, то й під час війни нема чого дивуватися. Все повернулося в норму - якщо з цивільного брати давно вже звично й нормально, то чому з військового має бути не так само?
показати весь коментар
19.12.2025 12:30 Відповісти
Нереально феєричний поц. Якщо не сяде - самому знадобиться встановлювати спиці. Причому, на усіх кінцівках відразу.
показати весь коментар
19.12.2025 12:33 Відповісти
Так-так , справедливе покарання, вендетта і все таке інше, месник диванний..
показати весь коментар
19.12.2025 12:35 Відповісти
Вася, приїжджай сюди. Комфорт з європіддонів та каремата гарантую.
показати весь коментар
19.12.2025 12:41 Відповісти
З цивільним Васьком все зрозуміло. Як на рахунок корупціонерів, про котрих пишуть купу статей щодня? Он прямо зараз мінімум 3 статті на головній. Частині з них все зійде з рук, бо мають гроші і зв'язки.
показати весь коментар
19.12.2025 14:08 Відповісти
Знаєш - якось пох.
Якщо писати з пафосом - буде забагато тексту. Бо цю публіку дуже м'яко кажучи - зневажаю. Як і усі.
Якщо без пафосу - то пох. Вірніше, все одно вийде з пафосом.
От як по простому написати, що в лютому 2022 року підори вирішили фізично вбити мене та мою сім'ю?
Оскільки такого не вибачаю - тому в ЗСУ на війні. І ще саме тому не розумію ухилянтів.
Це ж все дуже просто.
Тебе вдарили, вдерлися до тебе в будинок - візьми що під руку попадеться та бийся. А як інакше?
показати весь коментар
19.12.2025 14:25 Відповісти
Все як у тому старому анекдоті про надану міліционеру зброю, а далі - стриги лохів як можеш.
показати весь коментар
19.12.2025 12:39 Відповісти
А куди можно звернутися якщо став свідком як інваліду війни кажуть щоб він сплатив за томографію?
показати весь коментар
19.12.2025 12:41 Відповісти
В касу.
показати весь коментар
19.12.2025 12:45 Відповісти
Каса в головного ликаря.
показати весь коментар
19.12.2025 13:35 Відповісти
Звісно що не у санітарки )
показати весь коментар
19.12.2025 17:24 Відповісти
В лікарні мають бути наліпки "якщо бачиш корупцію зателефонуй на гарячу лінію", можна туди. Але краще почати зі шкандалю в головного лікаря) Тільки якщо ви просто свідок, а не родич, то що ви збираєтеся доводити?
показати весь коментар
19.12.2025 12:46 Відповісти
Що Воїни віддають життя за те щоб корупція продовжила існувати?
показати весь коментар
19.12.2025 12:49 Відповісти
Тоді,оформляючи інвалідність чи безкоштовне протезування бери з собою зброю.Він тобі каже - тридцять тисяч ще треба,а ти йому гривень нема але є от куля для початку в коліно.Будуть для тебе проблеми,так,але після десяти-двадцяти таких випадків ніхто з лікарів про гривні і не згадає...
показати весь коментар
19.12.2025 13:30 Відповісти
Після першого випадку того сміливця закриють на довічне і охочих брати з собою зброю одразу поменшає. І це в кращому випадку. Центр Києва - військові зі зброєю, та на таких нагонять усі спецнази СБУ, ДБР та поліції. Пристрелять і розбиратись не будуть.
показати весь коментар
19.12.2025 13:50 Відповісти
Плюс один мобілізований
показати весь коментар
19.12.2025 12:56 Відповісти
така стаття дивна. А шо, у нас давно вже медецина безкоштовна?
показати весь коментар
19.12.2025 12:59 Відповісти
Так ти про Польщу чи про Україну?
показати весь коментар
19.12.2025 15:45 Відповісти
Кожен (кожен!) лікар-хірург в гос.лікувальних закладах мусить (!) раз на місяць здати певну сумму зав.відділенням, той головному лікаю и т.д. до самої гори.
показати весь коментар
19.12.2025 13:43 Відповісти
Це калька з зоновського общака