5190 відвідувачів онлайн

Росія начебто готова утриматися від ударів углиб території України на час виборів, - Путін

Росія готова припинити удари по Україні на час виборів, - Путін

В Росії "готові подумати" над тим, щоб утриматися від ударів углиб території України на час виборів.

Про це російський диктатор заявив під час "прямої лінії", інформує Цензор.НЕТ.

Путін зробив заяву про вибори в Україні

"Скажу річ, яка може прозвучати неочікувано. Ми готові подумати над тим, щоб забезпечити безпеку під час виборів на Україні. Хоча б припинити, утриматися від ударів углиб території у день голосування", - сказав диктатор.

Водночас, Путін вимагає, що українці, які проживають в Росії, теж голосували. 

"І якщо вже вибори будуть, то тоді ми маємо право вимагати від тих, хто їх організуватиме, щоб були організовані вибори та надано право українцям, які зараз проживають у Росії, проголосувати на території Російської Федерації", - заявив диктатор.

Топ коментарі
+11
Якого беня цього старого пі..са (двох старих під..сів) так переймають вибори? *****, нехай свиноморді кацапи, під час перемир'я, оберуть собі Галустяна презиком, ми не будемо бити у глиб їхніх боліт.
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
+10
На кацапстані теж відкриються дільниці. І виявиться, що туди виїхало 20 млн українців, які і вирішать долю України в один тур
показати весь коментар
19.12.2025 16:06 Відповісти
+6
"І якщо вже вибори будуть, то тоді ми маємо право вимагати від тих, хто їх організуватиме, щоб були організовані вибори та надано право українцям, які зараз проживають у Росії, проголосувати на території Російської Федерації", - заявив диктатор.

Ага, а голоси їхні теж ти рахувати будеш?

А не пішло б ти на _уй?
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якого беня цього старого пі..са (двох старих під..сів) так переймають вибори? *****, нехай свиноморді кацапи, під час перемир'я, оберуть собі Галустяна презиком, ми не будемо бити у глиб їхніх боліт.
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
Якщо тільки пообіцяєте, що виберете Бойка або яника))
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
маразм у старика все крепчает...
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
Непонятно как ***** не додумалось свистануть, что и голоса они сами на болотах подсчитают .. шутки шутками а дед реально шизанулся по полной...
показати весь коментар
19.12.2025 16:56 Відповісти
пуйло - брехливе хло..
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
Ось це поворот.... на віражах!
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
"І якщо вже вибори будуть, то тоді ми маємо право вимагати від тих, хто їх організуватиме, щоб були організовані вибори та надано право українцям, які зараз проживають у Росії, проголосувати на території Російської Федерації", - заявив диктатор.

Ага, а голоси їхні теж ти рахувати будеш?

А не пішло б ти на _уй?
показати весь коментар
19.12.2025 15:54 Відповісти
Кого переоберуть при таких виборах зрозуміло, тобто можна сказати шо Путін вже підтримав свого кандидата
показати весь коментар
19.12.2025 15:56 Відповісти
Значить, вже знають, хто переможе.
показати весь коментар
19.12.2025 15:56 Відповісти
Хто?
показати весь коментар
19.12.2025 17:58 Відповісти
Вбивця добрий! - він може подумати
показати весь коментар
19.12.2025 15:58 Відповісти
Хто там хотів скинути Зеленського? Ну я ж казав, після Зеленського ще плакати будете "Вова повернись")) бо пуйло вам вибере таке... )
показати весь коментар
19.12.2025 16:01 Відповісти
Так його ж й виберуть
показати весь коментар
19.12.2025 16:14 Відповісти
Ні, пуйлу він не потрібен. Пуйлу потрібен хтось на кшталт яника, Бойка чи муравйова
показати весь коментар
19.12.2025 16:16 Відповісти
Може мураєва?
показати весь коментар
19.12.2025 16:35 Відповісти
Точно! Соррі, вже заплутався з цими мордами пропутінськими
показати весь коментар
19.12.2025 16:40 Відповісти
Він його і поставив
показати весь коментар
19.12.2025 16:50 Відповісти
О це вовчику зеленому подарунок від "татка"...
показати весь коментар
19.12.2025 16:02 Відповісти
"Такую лішнюю непріязнь імєл к потєрпєвшему - что кушать нє мог..."
показати весь коментар
19.12.2025 16:02 Відповісти
Так хочуть миру, шо аж готові не бити ракетами, зато продовжуватимуть наступ. Ну вот на кого то розразовано? Чи то шо військові не голосуваитмуть, а типу мирняк буде голосувати проти війни? чи для чого то? Яка логіка у тих заявах?
показати весь коментар
19.12.2025 16:04 Відповісти
На краснова розраховано. Відзавтра почне питати: то коли вибори? В чому проблема?
показати весь коментар
19.12.2025 16:15 Відповісти
це гарна ідея на майбутнє . відкрити дільниці в німецьких , французских ,фінських посольствах переписати всіх голосунів і припинити дію їх паспортів .
показати весь коментар
19.12.2025 16:04 Відповісти
На кацапстані теж відкриються дільниці. І виявиться, що туди виїхало 20 млн українців, які і вирішать долю України в один тур
показати весь коментар
19.12.2025 16:06 Відповісти
прочитайте уважно , шо я надрукував ! саме про кацапстан я і кажу де ви візьмете 20 мільйонів паспортів ?
показати весь коментар
19.12.2025 16:13 Відповісти
А де ви візьмете стільки спостерігачів, які будуть рахувати паспорти?
показати весь коментар
19.12.2025 16:15 Відповісти
в посольствах працює не одна людина і посольств дружніх країн в кацапії достатньо до 20 точно , також є обладнання перевірити справжність паспорта .
показати весь коментар
19.12.2025 16:21 Відповісти
Нічого не вийде. Ви чудово знаєте, як на кацапії проходять вибори. В Криму он більше 100% накрутили, бо дуже старалися. Тут буде те саме. Не захочемо включати їх голоси до підрахунку, пуйло заявить, що не визнає вибори справедливими і все до с*аки. Вибори пройдуть або під диктовку пуйла, або взагалі немає сенсу їх проводити.
показати весь коментар
19.12.2025 16:26 Відповісти
хто накрутить працівники посольства Німеччини , Франції , Литви ? така пропозиція відіб'є у ***** бажання проводити згадувати вибори . звісно якщо кацапи будуть займатись виборами то результат передбачений .
показати весь коментар
19.12.2025 16:39 Відповісти
Працівників посольств дуже мало. Та й ті працівники, думаю, ввімкнуть орбанів та фіцо. Навіть ОБСЄ нічого не бачили, думаєте, ці щось побачать?
показати весь коментар
19.12.2025 16:43 Відповісти
ви вважаєте буде багато бажаючих поїхати з Криму, Бердянська, Донецька в москву проголосувати ?
показати весь коментар
19.12.2025 16:55 Відповісти
Навіщо їм їхати з Криму? В Криму поставлять дільниці. В Запорізькій, херсонській областях поставлять. У кримчан подвійне громадянство. Вони мають право голосувати. Чи ви відбираєте в них це право? Вже вважаєте їх росіянами в російському Криму? 😉 Дільниці поставлять по всій рашці, навіть за полярним колом, скажуть, що українців так багато, що немає їм де голосувати
показати весь коментар
19.12.2025 16:59 Відповісти
ви так і не зрозуміли про що я пишу ...
показати весь коментар
19.12.2025 17:01 Відповісти
Я зрозумів, що ви вважаєте, що вибори української влади на території рашки пройдуть за усіма демократичними нормами, тому що там нібито є якісь працівники посольств. А я вам кажу, що вибори там пройдуть під диктовку пуйла. І європейці навіть рота не відкриють, щоб цьому заперечити
показати весь коментар
19.12.2025 17:10 Відповісти
я про голосування в посольствах дружніх країн , а посольства це не територія кацапії . про вибори на окупованих територіях та території кацапій мова навіть не йде . і мета переписати голосунів .
показати весь коментар
19.12.2025 17:18 Відповісти
А, так не буде ніхто там голосувати в тих посольствах. Або показово відправлять туди самих промитих, щоб зробити картинку.
показати весь коментар
19.12.2025 17:33 Відповісти
Тобто, плешивое ботоксне ***** на лабутенах серущеє у валищу каде - розумним виборуям шола ЛБЗ я не даи проголосувати а ******** в тилу нехай знов оберуть блазня.
показати весь коментар
19.12.2025 16:07 Відповісти
вибори - наша внутріщня справа, нехрен комусь нам їх регламентувати.
показати весь коментар
19.12.2025 16:07 Відповісти
Ніяких виборів до повної деокупації України бути не може. Крапка. "Зеленого" "капсулювати" прибравши його корумпованих призначенців і змусити виконувати необхідні для країни функції. Його корумпованих депутатів дубасити та піддавати остракізму їх та всіх членів їх родин та змушувати подавати у відставку. Єрмака знищити. Татарова знищити. Міндіча фі того другого придурка знищити показово. І нехай кожне "зелене чмо" мріє про те що йому вдасться уникнути кримінальної відповідальності після закінчення війни і працює на "індульгенцію" і полегшення покарання... Кожний хто підтримує проект ***** "вибори" є ворогом України.
показати весь коментар
19.12.2025 16:09 Відповісти
Єсть, так точно! Я вже зібрався і пішов усіх нищити
показати весь коментар
19.12.2025 16:14 Відповісти
Якби не так сумно то дійсно було б смішно...
показати весь коментар
19.12.2025 16:15 Відповісти
"...проголосувати на території Російської Федерації"" потвора натякає на ТОТ. Так ви ж їх зробили громадянами кацапії, а вони втратили право голосу.
показати весь коментар
19.12.2025 16:10 Відповісти
ось і знадобиться закон про подвійне громадянство якому тут всі плескали .
показати весь коментар
19.12.2025 16:16 Відповісти
Закон про подвійне громадянство не поширюється на рашку (там це прямо прописано).
показати весь коментар
19.12.2025 16:55 Відповісти
це антиконституційний та антидержавний закон !
показати весь коментар
19.12.2025 16:57 Відповісти
Це буде як придністров'я для Молдови. Які називають себе росіянами але коли доходить до виборів то вони десь дістають молдовські паспорти і ломляться голосувати в Молдову. Теж саме хоче )(уйло зробити і в Україні. Щоб потім заявити що або вибори не легітимні якщо не виберуть його гауляйтера і тоді нові бомбардування і новий наступ на Київ. Тромб буде руками і ногами давити на Україну щоб вибрали того кого )(уйло скаже щоб не було ескалації...
показати весь коментар
19.12.2025 16:21 Відповісти
Який там наступ на Київ. Вже був один "кидок мангуста".
показати весь коментар
19.12.2025 17:25 Відповісти
Не тільки на ТОТ. З 14- го на мордорі не відкривались виборчі дільниці, Взагалі. Немає посольства.
Кацапська падаль пропонує прийняти його умови:
- Визнати окуповані території кацапськими.
- Поновити дипломатичні відносини.
- Відкрити виборці дільниці і отримати пару міліонів фальсифікацій.

Воно продовжує ставити нездійсненні умови, для щоб продемострувати імбМицилу з чубчиком, що прагне миру.
показати весь коментар
19.12.2025 17:52 Відповісти
А тепер думайте головою кому вигідні ці ''вибори''
показати весь коментар
19.12.2025 16:14 Відповісти
Нравится, не нравится... Но почему в Европе украинцы голосовать смогут, а в России нет? Тем более, что те, кто сохранил паспорт и гражданство вряд ли проголосуют за условного Бойко.
показати весь коментар
19.12.2025 16:21 Відповісти
Тому, що колишні українські громадяни, які добровільно під час війни виїхали на територію ворожої країни, або не залишили її, продовжуючи співпрацювати з агресором, є зрадниками, які втратили свої громадянські права. Тому що навіть ті українські громадяни, які вимушено опинилися на ворожій території та засуджують агресію мовчки ( інакше б вони вже сиділи), не мають можливості вільного волевиявлення, бо перебувають під тиском і контролем держави-агресора. Невже Вам не зрозумілі ці прописні істини?
показати весь коментар
19.12.2025 16:51 Відповісти
Отчасти вы правы. Но юридически противопоказаний нет.
показати весь коментар
19.12.2025 17:02 Відповісти
Чергова маячня рашиського чорта ",дякуємо"щоб ти здох ,якби в нас був український президент то міг би дати відповідь варвару ,а тек всі промовчать.
показати весь коментар
19.12.2025 16:24 Відповісти
За кого він,це чмо,нас вважає?Він не буде стріляти вглиб України в день виборів? Напередодні буде бити по виборчим участкам,а в раші намалюють кількість проголосувавших нібито українців,яких буде більше чим в країні проживало до війни.Ще якийсь кандидат *********** набере найбільшу кількість голосів.Сам ідіот і других вважає.
показати весь коментар
19.12.2025 16:26 Відповісти
часи настали! ковелик березовського диктує що робити цілому світу! расія не просто перестати стріляти повинна в день виборів в Украіні, расія повинна застрелетись
показати весь коментар
19.12.2025 16:36 Відповісти
Косить під ідіка. Хто буде проводити голосування на москальській території, контролювати його хід та результати? Це по-перше. По-друге, чи можна вважати українськими громадянами тих, хто під час війни добровільно перебуває на території агресора (їхнє громадянство має бути, як мінімум, призупинено)? Безкоштовна ідея для депутатів: прийміть закон, що безстроково забороняє до звільнення Росією всієї окупованої території (включно з Кремом): відновлювати дип. відносини з нею, а також будь-які стосунки (економічні, політичні, культурні, спортивні, бізнесові, комерційні, наукові тощо) на будь-якому рівні, як державному, так і приватному; в'їзд росіян на Українську територію та відвідання громадянами України території російської; відновлення будь-якого транспортного сполучення через держкордон та лінію розмежування (включно з транзитним) по суші, воді та повітрю та перевезення вантажів, товарів. тощо.
показати весь коментар
19.12.2025 16:44 Відповісти
Зеленський повірить !
показати весь коментар
19.12.2025 16:46 Відповісти
обіссяна,блтоксно-плішива гнида.
показати весь коментар
19.12.2025 16:46 Відповісти
Совсем кукухой тронулось *****, зовите санитаров тип **** живёт в своём сумасшедшем мире и ни на йоту не отдупляет, насколько оно *******...
показати весь коментар
19.12.2025 16:53 Відповісти
вдумайтесь: "в день голосування" і тільки "углиб" .

маніяк-чекіст не може перестати вбивати українців навіть на секунду. Його корючить від цього.
показати весь коментар
19.12.2025 16:53 Відповісти
який "добрий" дєдушка! Ще не казав за кого ми маємо голосувати, чи там вибору не буде?
показати весь коментар
19.12.2025 17:07 Відповісти
Як його корчить.
показати весь коментар
19.12.2025 17:26 Відповісти
Ключевое слово якобы
показати весь коментар
19.12.2025 17:29 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2025 17:43 Відповісти
)(уйло, ЗДОХНИ!
показати весь коментар
19.12.2025 18:05 Відповісти
Щоб українці могли голосувати в кацапії, треба мати дипломатичні відношення між країнами. Путлер капут!
показати весь коментар
19.12.2025 19:08 Відповісти
Пішов нахрін!Це йому треба"легітимний президент".В якщо треба то...
показати весь коментар
19.12.2025 19:11 Відповісти
Интересно, а нашему Ишаку не приходит в голову такая мысль: если Путин требует русский - как второй гос. в Украине, то почему бы не потребовать от Путина в России 2-й гос язык - украинский? Мне кажется - очень интересная мысль. Если он требует сокращения численности армии, то пусть и свою сокращает на оккупироанных территориях... И т.д...
показати весь коментар
19.12.2025 19:21 Відповісти
Тепер цей фашист хоче щоб вбивці кацапи нам ще й президента обирали, а не пішов би ти на #уй фюрер плешивий.
показати весь коментар
19.12.2025 19:31 Відповісти
иди ***** ***********!
показати весь коментар
19.12.2025 20:44 Відповісти
Верим!