8023 відвідувача онлайн

І в уряді, і в парламенті є бажання бути суб’єктнішими після того, як похитнулася вертикаль ОП, - Костенко

костенко,роман

Після звільнення Андрія Єрмака з посади керівника Офісу президента нова така ж сама жорстка вертикаль Офісу відбудована не буде. І в уряді, і в парламенті є бажання бути суб'єктнішими, ніж раніше.

Про це в інтерв'ю "УП" розповів нардеп "Голосу", секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

Парламент отримав шанс повернути суб'єктність

За словами Костенка, з появою монобільшості парламент жив не політикою, а намагався виконувати накази Банкової.

"Верховна Рада втрачала роль арбітра і запобіжника від тоталітаризму, яким була протягом всієї історії. Парламенти були різні. Але там завжди були люди, які підсвічували народу певні загрози, наприклад Харківські домовленості, і формували думки, які, приміром, вилилися в Революцію гідності", - розповів депутат.

Зараз, на його думку, парламент отримав шанс повернути собі суб'єктність.

"Зараз парламент має повернутися. Це дуже важливо в ситуації, коли нас примушують до невигідного миру, який дуже швидко обернеться новими бойовими діями і, можливо, поразкою для нас. Є багато депутатів, які розуміють ситуацію", - сказав парламентар.

Жорсткої вертикалі більше не буде

Костенко припускає, що після того, як похитнулася вертикаль Офісу, нова така сама жорстка вертикаль відбудована не буде.

"І в уряді, і в парламенті, і навіть серед лідерів монобільшості, які були ставлениками Офісу, є бажання бути суб'єктнішими, ніж раніше. Підпорядкування Офісу президента буде, але воно, можливо, не буде таким на 100% тоталітарним, як раніше", - вважає Костенко.

Топ коментарі
+14
Як себе воно любить називати Нардеп-воїн, Костенко-воїн, смішно, як Ксена-воїн, а насправді жополіз ЗЕлений, хоча типа в опозиції.
показати весь коментар
20.12.2025 20:42 Відповісти
+11
4 р ждав поки Єрмак впаде - твердий пацан
показати весь коментар
20.12.2025 20:41 Відповісти
+6
сбушників бувших не буває.... навіть екс
показати весь коментар
20.12.2025 20:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось воно лице нашого тоталітарного майбутнього
показати весь коментар
20.12.2025 20:39 Відповісти
сбушників бувших не буває.... навіть екс
показати весь коментар
20.12.2025 20:42 Відповісти
І це говорить депутат ВР в парламентсько-президентській республіці? Жах! І це країна першої у світі Конституції???
показати весь коментар
20.12.2025 20:40 Відповісти
4 р ждав поки Єрмак впаде - твердий пацан
показати весь коментар
20.12.2025 20:41 Відповісти
воїн - кремінь.... С б у
показати весь коментар
20.12.2025 20:44 Відповісти
Як себе воно любить називати Нардеп-воїн, Костенко-воїн, смішно, як Ксена-воїн, а насправді жополіз ЗЕлений, хоча типа в опозиції.
показати весь коментар
20.12.2025 20:42 Відповісти
Бажання є, можливості немає. Всіх скрутив зелений спрут, на кожного папочка знайдеться, бо у всіх служок рильця в пушку
показати весь коментар
20.12.2025 20:42 Відповісти
Хтось щось зрозумів? Якийсь набір випадкових слів.
показати весь коментар
20.12.2025 20:42 Відповісти
зеленський ні в чому не винний
показати весь коментар
20.12.2025 20:59 Відповісти
Денежные потоки делить хочет. Что ж тут не понятного)
показати весь коментар
20.12.2025 20:59 Відповісти
Я про Костенко - іншої думки вже й про нього.
Тільки-но Луценко у Берези дуже яскраво назвав коаліцію більшості у ВР зі "смертниками"- заручниками усіх ще нинішніх й таємних ОПЗЖистів ...

Й поки вони дають голоси, поки рулить ТАТАРОВ спецами-судами-ПРокурорами ...й невідомо звідки кришується й ПРацює а удальонкє Єрмак ...

Костнкові не соромно робити такі заяви - аааа ВІН ЖЕ з СБУ!!!
показати весь коментар
20.12.2025 20:44 Відповісти
Єрмак, він же "Козир", він же "Тімофєєв" з'являється щовечора в президентській резиденції Зеленського, він же "Танцор", він же "Піаніст".
Наче їхнє розставання і було гучним, і вони посварилися так, що деяким людям навколо стало ніяково. Але між ними забагато спільного, щоб це можна було назвати розривом.
Спільні знання одне про одного.
Спільне пережите за ці роки.
Спільні величезні гроші.
Й головне - спільний великий страх перед майбутнім.
Тому розійтися вони не можуть. Єрмак нікуди не подівся. Він просто більше не сидить в офісі й не керує процесами в режимі 24/7. Але він постійно на телефоні, а вечорами - у президента вдома за парканом у Конча-Заспі. От і все. Розрив між Зеленським і Єрмаком можливий лише в одній формі - як гонитва за угодою зі слідством і свідченнями одне проти одного. Або вони разом, або так.
показати весь коментар
20.12.2025 20:52 Відповісти
Парламент, кажеш, "має повернутися". А чи є серед слуг уродів (яких в ВР нехай вже не абсолютна, після розриву їх Разумковим - але більшість, порядка 150-180 осіб) адекватні, "які розуміють ситуацію"??? Я вважаю, що серед того болота конвертозалежних, можливо, ще 15(max) адекватних 9для об'єднання з Разумковим) знайдеться; але ті, що залишаються, разом з опезешними, замайбаховими довірливими мажоритарниками дадуть >226, якщо не 240...
показати весь коментар
20.12.2025 20:49 Відповісти
Шо то шо то під шконкою, вибачте за російські слова ...
показати весь коментар
20.12.2025 20:50 Відповісти
"...І в уряді, і в парламенті є бажання бути суб'єктнішими..."
Перекладаю: є бажання збільшити частину "патоков", яка осідає в кишенях "члєнов" уряду та парламенту.
показати весь коментар
20.12.2025 20:50 Відповісти
Під слугами вже земля горить а він робить серьозне хлебало.
показати весь коментар
20.12.2025 20:58 Відповісти
у костенко є убд?
показати весь коментар
20.12.2025 21:07 Відповісти
у "них": всіх є буд
з районів чАЕС
показати весь коментар
20.12.2025 21:44 Відповісти
Видел опрос ВВС в Киеве. Сила Зеленского в поддержке народа.
показати весь коментар
20.12.2025 21:07 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2025 21:09 Відповісти
Тобто ви всі боялися Єрмака 🤣🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
20.12.2025 21:14 Відповісти
Ще один цікавий абзац з того в'ю для УП, останній в публікації:

Запитання: Якою ви бачите ідеальну владну конфігурацію, яка може скластися після найгучнішої відставки каденції Зеленського? Очевидно, вона може потягнути за собою зміни і в силовому блоці.

Відповідь: - Відповідальність має взяти весь народ України, а сьогодні він представлений у парламенті. Коли оточуєш себе 5-6 менеджерами, які не про війну, а про вибори, отримуєш проблеми і з війною, і всередині країни. Зараз у владі мають бути люди, які говорять правду, а не намагаються упакувати кожне необхідне для перемоги рішення в красиву упаковку для президента.
************
Тобто: "я за все хороше, проти всього поганого". Це квінтесенція позиції політика Костенка
показати весь коментар
20.12.2025 21:28 Відповісти
Пишу вдруге, бо видалили: це той хто хоче ставити пам'ятник *******. Так що будьте уважні на виборах!
показати весь коментар
20.12.2025 21:40 Відповісти
цікаво, хто "тому" персонажу придумав нік "воїн"?
показати весь коментар
20.12.2025 21:46 Відповісти
Сам собі і придумав, бо всюди підписувався, як Костенко-воїн, або Нардеп-воїн. Мабуть і патент на себе зробить.
показати весь коментар
20.12.2025 22:00 Відповісти
Ха-ха-ха,балонки превращаются в стаю хищных волков,костенко внимательно наблюдает и сообщает все подробности,лохи внимательно слушают.
показати весь коментар
20.12.2025 23:08 Відповісти
Кабмін хоче продовжувати розкрадати бюджет. Депутати хочуть отримувати "конверти". Яка на фіг "субєктність"? Що це за "словоблудіє"?
показати весь коментар
20.12.2025 23:40 Відповісти