4999 відвідувачів онлайн

Папа Римський засмучений відмовою Росії від "різдвяного перемир’я" з Україною

Папа Римський Лев XIV

Папа Римський Лев XIV незадоволений тим, що Росія відмовилася від припинення бойових дій на Різдво на фронті в Україні. 

Як інформує Цензор.НЕТ, його заяву журналістам біля резиденції в італійському Кастель-Гандольфо передає "Новини Ватикану".

Заклик Папи

Папа Римський укотре закликав до припинення вогню між країнами.

"Справді, серед речей, які викликають у мене великий смуток в ці дні, є той факт, що Росія, очевидно, відхилила прохання про різдвяне перемир'я. Я ще раз закликаю людей доброї волі поважати хоча б Різдво як день миру", - заявив він.

Мир на 24 години

  • Папа Римський висловив сподівання, що росіяни все ж дослухаються і "мир у всьому світі" настане хоча б на 24 години.

Також він висловився і про Близький Схід, додавши, що мирна угода має "просуватися вперед".

Топ коментарі
+5
Так у ***** Різдво 7 январь'я, він скаже, що переплутав....
показати весь коментар
23.12.2025 23:54 Відповісти
+3
Засмучений… Слово яке гарне… Шапочку зняв і засмутився.
показати весь коментар
24.12.2025 00:00 Відповісти
+2
Наївні люди ...((
Для ***** і кацапів ваше 25 грудня - звичайний день календаря !
показати весь коментар
23.12.2025 23:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так у ***** Різдво 7 январь'я, він скаже, що переплутав....
показати весь коментар
23.12.2025 23:54 Відповісти
Наївні люди ...((
Для ***** і кацапів ваше 25 грудня - звичайний день календаря !
показати весь коментар
23.12.2025 23:56 Відповісти
Засмучений… Слово яке гарне… Шапочку зняв і засмутився.
показати весь коментар
24.12.2025 00:00 Відповісти
Папа , не Мама...
Все дозволяє...
показати весь коментар
24.12.2025 00:00 Відповісти
не скавчи, це - нормальний Папа !

.
показати весь коментар
24.12.2025 00:07 Відповісти
одразу видно, що ти сирота і тебе бабуля виховувала у селі.... глухому!
показати весь коментар
24.12.2025 00:08 Відповісти
Та якраз нормальні люди й будуть у пеклі,бо Ісус сказав що там широкі ворота і більшість людей йде саме туди
показати весь коментар
24.12.2025 01:18 Відповісти
Що уж там, чому не закликав припинити украiнську агресiю?!

Ця, грьобана Клотiльда, краще-б заткнула свою пельку.
показати весь коментар
24.12.2025 00:30 Відповісти
Не розплакався хоч ?
показати весь коментар
24.12.2025 00:34 Відповісти
До відомого переліку: стурбованість, схвильованість, глибока стурбованість, глибока схвильованість - додається "ЗАСМУЧЕНІСТЬ", глибока засмученість
показати весь коментар
24.12.2025 00:39 Відповісти
нех...приймати чортів у Ватікані, руснявий мп...
показати весь коментар
24.12.2025 00:41 Відповісти
Так. Стурбований. Як потужно.
А що там з процентами в банку Ватикану з раші?
Не пахнуть?
показати весь коментар
24.12.2025 01:14 Відповісти
Абсолютно не пахнут. Бросайте тянуть сову на глобус. Мировой финансовый центр Ватикан. Аккумулирует капиталы всех мировых тиранов, а потом массоны - иллюминаторы их тайно вкладывают в высокодоходные мировые проекты. Говорят что Китай поднялся на папских деньгах, да и с Маском не так всё однозначно.
Вы опперируете понятиями начала прошлого века и байками про глубинную европейскую аристократию. Мировые финансовые центры давно покинули европейский континент.
показати весь коментар
24.12.2025 01:24 Відповісти
Папа наместник Бога на земле.
Наверное, с предложением рождественского перемирия он выступает от имени Бога.
Выходит есть много на земле людей которые могут игнорировать слова и действия Бога?
Раньше было как? "Человек насмешил Бога рассказав ему о своих планах" Пытаюсь представить как эта фраза должна звучать сейчас.
показати весь коментар
24.12.2025 01:15 Відповісти