4800 відвідувачів онлайн

Армія має позбутися таких совкових генералів, як колишній головком ЗСУ Муженко, - заступник командира 3 корпусу Жорін

Жорін про Муженка

Українська армія має позбутися таких "совкових" генералів, як колишній головком ЗСУ Віктор Муженко.

Про це заявив заступник командира Третього армійського корпусу Максим Жорін, коментуючи останній ефір Муженка, передає Цензор.НЕТ.

Армія має позбутися совкових генералів

"Коли кажу про совкових генералів, від яких має позбавитись армія - маю на увазі таких, як колишній головнокомандувач Збройних сил Муженко. Не знаю, навіщо його витягують на ефіри, та кому важлива думка людини, яка в минулому провалила купу процесів у війську", - написав Жорін у себе в телеграм-каналі.

Муженко негативно оцінює Білецького

Він зазначив, що командир Третього армійського корпусу Андрій Білецькій також критикує таких "паперових" генералів, як Муженко, тому той намагається в ефірах давати йому негативну оцінку.

"І як йому вистачає нахабства давати оцінку ефективним командирам - Андрію Білецькому зокрема - ще й щось розповідати про якийсь свій бойовий досвід. Мабуть, зачепило, що командир Третього армійського корпусу відправляє фіктивних офіцерів на війну піхотинцями й критикує паперових генералів. Єдине хороше тут - що Муженко вже не в армії. Свої "цінні" поради хіба на ефірах може роздавати", - зазначив Жорін.

Топ коментарі
+37
Упс! Капець! Антоніна Бєлоглазова - член російської пропутінської організації «НОД», редакторка сайту Шарій.
Поширювала меседжі російської пропаганди, що було зафіксовано СБУ. Вітала жителів Криму з річницею "повернення до складу Росії" та підтримувала зв'язки з активістами "Національно-визвольного руху". З 2021 року Антоніна Бєлоглазова потрапила до реєстру осіб, що переховуються від органів досудового розслідування. Їй оголошено підозру в підробленні документів.
показати весь коментар
25.12.2025 21:53 Відповісти
+32
Білецьки при Авакову Україну руйнував зі своїми національними дружинами. Ми то все пам'ятаємо. Не ліпіть героя як з Кузьми.
показати весь коментар
25.12.2025 21:58 Відповісти
+27
Інтернет- цікава штука...
показати весь коментар
25.12.2025 21:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Це "проба пера". Пристрілювальний постріл. В ОПі будуть моніторіть реакцію суспільства. Якщо "прокатить" - вогонь на ураження відкриють по справжній цілі...
показати весь коментар
25.12.2025 22:18 Відповісти
Звичайно пройде. У нас літописи про "папередників" повністю можна вважати національним надбанням.

Втім, анекдот про командира частини і три конверти ще з часів СРСР був
показати весь коментар
25.12.2025 22:21 Відповісти
Білецький, який бігав під адміністрацію президента з рожевими свинками, щось мовчить про Міндіча і що на закупівлі озброєння зелень вкрала 50 млрд. доларів. Нагадує Сєрлєща)) тут бачу тут не бачу.
показати весь коментар
25.12.2025 22:11 Відповісти
Трамп казав 350 !
показати весь коментар
25.12.2025 22:46 Відповісти
Він же з міндічєм та сєрлєщєм з одного гнізда
показати весь коментар
25.12.2025 22:57 Відповісти
Жоріну з Білецьким і не вмитися до Муженка.
показати весь коментар
25.12.2025 22:13 Відповісти
Ой вей, це ж наш майор муму з Самбора. Йому ще в 90х ремвзод впаяв мозок від приставки денді, коли він п'яним об варцабу на кпп власний мозок вибив. У нього є 2 індикатора: ***** - проц перегрівся, ***** - система зависла, треба перезавантажити. Півтора року це чудо по плацу бігало і кричало ***** *****, а зараз генерал з зірками як на масковській йолці. Просто сюр...
показати весь коментар
25.12.2025 22:14 Відповісти
Взагалі-то, він з Луганська.
Майстер педікюра дизайну за освітою.

Великий полководець та стратєг, як і рейдер з історичною освітою Білецький.
показати весь коментар
25.12.2025 22:35 Відповісти
Так, я пам'ятаю, що він кацапурик, здрав жлам тов майор, інакше ***** нарядами на тумбочку. 30 років пройшло, а нітрохи не змінився, навіть вигляд такий самий придуркуватий. Фішка майора муму: Солдат, скільки тобі положено в місяць яєць? (Яйця тільки в лазні у братів по болю бачили, але треба було відповісти що 8 в місяць, тому що у нього був фольксваген гольф, котрий мусила частина заправляти). Я цього підара добре знаю, ні з ким не спутаю.
показати весь коментар
25.12.2025 22:45 Відповісти
Шось ви не тойво...☹️ Не був він військовим, тим паче у Самборі...
показати весь коментар
25.12.2025 22:55 Відповісти
навіть якби я хотів забути цього підара, то неможливо. армія така штука що назад не розвидіш, тим більше, якщо це муму тобі півтора року щоденно мізки трахало.
показати весь коментар
25.12.2025 23:06 Відповісти
Жорін забув нагадати, як Білецький запевняв, що жоден доброволець не візьме нагороду з рук Шашличного, але сам нагороду прийняв і звання теж
https://www.youtube.com/shorts/DVchAya9Kus
показати весь коментар
25.12.2025 22:23 Відповісти
Бо змінилися каса та прейскурант.
показати весь коментар
25.12.2025 22:31 Відповісти
Домовились "посередині": трон в обмін на гарантій непереслідування...
показати весь коментар
25.12.2025 22:34 Відповісти
Дайош атаманів, Рад робітничих і солдатських депутатів. І красних коміссарів!
показати весь коментар
25.12.2025 22:30 Відповісти
комісари зараз зєльониє! то їх мохєровиє діди були красниє!
показати весь коментар
26.12.2025 02:42 Відповісти
один хрєн!
були отамани та комісари, а тепер будуть Білі Вожді

.
показати весь коментар
26.12.2025 02:49 Відповісти
Взагалі-то командирам корпусів (всім без винятку) має бути чим зайнятися замість ведення епістолярних битв в інформаційному просторі. Не берусь розбиратися в правоті ані Білецького, ані Муженка, і когось з них захищати. Але на мою думку, Білецькому варто вже звикнути, що він більше не політик.
показати весь коментар
25.12.2025 22:39 Відповісти
він ним ніколи і не був
показати весь коментар
26.12.2025 02:43 Відповісти
був депутатом-мажоритарником, але на засідання Ради НЕ ходив
отак "виправдав довіру народу" - дуже хоробливий політик той білецький

Андрій Білецький, будучи народним депутатом 8-го скликання (2014-2019), мав низький показник відвідування засідань Верховної Ради, за даними Комітету виборців України (КВУ), він відвідав лише близько 7% засідань і пропустив 328 із 351 засідань за три роки, що робило його одним із найбільших "прогульників", хоча частину пропусків було обґрунтовано хворобами чи відрядженнями.

.
показати весь коментар
26.12.2025 02:53 Відповісти
Щодо Муженка у мене в голові когнітивний дисонанс: його то сварять, то хвалять, тепер знову сварять.
показати весь коментар
25.12.2025 22:41 Відповісти
Мабуть треба звертати увагу на те, хто сварить чи хвалить.

Якщо ти довіряєш будь-якому Васі з водокачки, то можна слухати і Жоріна.
показати весь коментар
26.12.2025 00:22 Відповісти
по жоріну жорстко...

і подєлом !
хай займається своєю справою і не лізе куди не треба.
теж Клаузевіц фон Жорін знайшовся

.
показати весь коментар
26.12.2025 02:58 Відповісти
товарища жоріна совецкій гінерар тов.сирський я бачу не дуже турбує
та теж гарно видно що тов.білєцького готують до можливих виборів
показати весь коментар
25.12.2025 22:45 Відповісти
От білецький і заведе Україну до панслов'янського союзу імені малахольного дугіна.
показати весь коментар
26.12.2025 02:01 Відповісти
Уже клоуна вибрали президентом. Тому і війна велика, що зруйновані всі державні інституції, що невіглас очолив країну. Якщо тобі підфартило без освіти стати командиром, медійно розкрученим то хоч не хай професіоналів, які академії закінчували. Сиди собі на своїй ділянці фронту, займайся роботою. Те, що у всьому винні попєреднікі ми вже знаємо. Але якщо б ти не кидався рожевими свинками, то могло б і війни не бути.
показати весь коментар
25.12.2025 22:46 Відповісти
Тільки чесно: скільки тобі платять за твої накидони?
показати весь коментар
25.12.2025 22:58 Відповісти
Підозрюєш, що подоляк тобі не доплачує?
показати весь коментар
25.12.2025 23:55 Відповісти
клован тут тільки ти
показати весь коментар
26.12.2025 00:00 Відповісти
Муженко в перші місяці широкомасштабного вторгнення на прохання Залужного долучився до планування наших операцій у Генштабі. Поки про це не дізнався ЗЕлупа, за особистим наказом якого генералу Муженку було заборонено бути присутнім в Генштабі. ЗЕлений поц завжди ділив людей не своїх та чужих, а професіоналів він завжди боявся бо вони мають власну точку зору та досвід. Саме тому від допомоги Муженка відмовились, а згодом звільнили і самого Залужного та 18 генералів з якими Залужний товаришував та працював. Потім перетасували з півсотні комбригів і все це під час війни, міняли людей як перчатки. І це при тому,що комбригу бойової бригади щоб увійти в курс справ та прийняти повністю справи у попередника треба до 1.5-2 місяців. На цей час керованість бригади в зоні ії відповідальності суттєво зменшується, але ж чи хвилювало це ЗЕпокидька? Ні, йому ***** на ефективність на те скільки загине людей через неефективне управління, цьому покидьку головне замінити професіоналів на лояльних сраколизів. І так всюди від армії, до дипломатичної служби, економіки та енергетики. Майже всюди хрипатий саботажник замінив професіоналів на лояльну нікчемну сірість. Тому у нас по всім напрямкам суцільні провали, пройоби та факапи. Бо найвище керівництво це саботажники та імітатори, які просто зруйнували систему державного управління. А далі лише питання часу, коли система сама себе зруйнує, припинивши функціонувати.
показати весь коментар
25.12.2025 22:52 Відповісти
Доречі, Гітлер теж ненавидів своїх генералів бо був на їх фоні нікчемою.

А ЗЄ навіть не якийсь там єфрейтор, а обісцяний ухилянт.
показати весь коментар
26.12.2025 00:25 Відповісти
За отаке цьому криворізькому клоуну треба було індивідуальну "ніч довгих ножів" влаштувати , отака злочинна халатність і непрофесійні його дії, вже ведуть країну до поразки.
показати весь коментар
26.12.2025 00:56 Відповісти
З нової генерації військових генералів - справжніх полководців, а не ряжегих і піар-проектів можу виділити Прокопенка і Драпатого. Їхні частини воюють успішно, людей вони бережуть, репутацію теж, але їх не ******* Сирський і ОПа і не піарять у тєлємарафонах. Чому? 🤔 До речі, Прокопенко свого часу честь Зєлєнскому не віддав.
показати весь коментар
25.12.2025 22:55 Відповісти
Не знаю, правда чи ні, але ходили чутки, що Драпатого відправили під Куп'янськ, щоб "злити". Типу не зможе втримати оборону і т.д. і його зроблять медійно винним. Але, щось пішло не так...
показати весь коментар
25.12.2025 23:23 Відповісти
Херню не пори .Драпатого наоборот на самые горячие участки кидали где другие кацапов не могли остановить и фронт проседал .Он в харьковской области их останавливал когда они на Волчанск поперли .Потом в сумской области когда кацапы во второй раз туда пошли .Теперь вот в Купянске командует .Это один из наиболее способных генералов которые еще остались после увольнения Залужного и его команды
показати весь коментар
26.12.2025 02:26 Відповісти
Дивно чути речі від людини, яка й пальця не стоїть генерала Муженко.
показати весь коментар
25.12.2025 23:03 Відповісти
по твоєму поганялу видно кірзові чоботи совкодрочера
показати весь коментар
26.12.2025 00:01 Відповісти
Альоша був значно розумнійший!! )))
показати весь коментар
26.12.2025 02:09 Відповісти
А Сирський не совковий генерал..?!
Чи " єто другое"..?!
показати весь коментар
25.12.2025 23:10 Відповісти
Жорін Максим Борисович - 2014 року закінчив https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82_%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D0%B9_%D1%82%D0%B0_%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%83 Київський університет технології та дизайну.
3 Добровольцем долучився до батальйону (згодом - полку) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%96%D0%BD_%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%9D%D0%93%D0%A3_%C2%AB%D0%90%D0%B7%D0%BE%D0%B2%C2%BB «Азов», де впродовж 2014-2017 років пройшов шлях від рядового бійця до командира полку. !!!???

Одним словом студент -дизайнер який за !!! 3 РОКИ !!! став командиром полку ( ХАЙ ЛОХИ У ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДАХ 5РОКІВ НА ЛЕЙТЕНАНТА ВЧАТЬСЯ ) Потім ніде ні у яких військових вишах не вчився - тіки намагався стати депутатом ВР. І тепер ЗАСТУПНИК КАМАНДІра корпуса білецького
. Да того самого студєнта активіста Білецького в 2014 який раптом за пару років став полканом міліції а тепер цілим військовими генералом.

Так що споглядаємо битву "ряжених хєнералів Білецького " проти "паперових" Муженка
показати весь коментар
25.12.2025 23:26 Відповісти
Штундер має всі можливості для кар'єрного просування - повоюй 3 роки на фронті , може і ти чогось досягнеш ...?
показати весь коментар
26.12.2025 00:52 Відповісти
Має мізки навідміну від облікових записів . Коли вашій дитині потрібно буде робити опереацію - то кому довірите - хірургу з 10 роками навчання та 10 роками практики в лікарні - чи талановитому самоучці який 3 періодично проводив операції з перервами на балатування в депутати?

Оцей тупуватий єлєхторат - понавибирає клоунів президентами , а дизайнерів - командирами корпусів - а потім чеше довбешку - чого в країні срака..
показати весь коментар
26.12.2025 01:01 Відповісти
Тобто - воювати штундер не хоче ... йому краше з дивану на бойових командирів гавкати
Тоді може поясниш - як же ці "хірурги з 10 роками навчання та 10 роками практики в лікарні" , ці Гелетеї-Литвини-Муженки , як же вони так знищили армію , що на 2014 і воювати нікому було ?!
показати весь коментар
26.12.2025 01:07 Відповісти
Якби вони знищили армію - то ніякі добробати її не спасли б. Кадрові військові витягнули і витягують війну. Особливо - там де потрібне стратігічне мислення і планування. Для цього окрім таланту - потрібна спеціальна освіта і кадрова служба . Штундер знає ,що кожен має займатися свої. справою - а коли, історики дизайнери лізуть в хєнєрали і обсирають кадрових офіцерів - то хай під їх командуванням воюють облікові записи
показати весь коментар
26.12.2025 01:39 Відповісти
+ 100 !

геть махновщину з ЗСУ !

.
показати весь коментар
26.12.2025 03:06 Відповісти
Коли генерали починають мірятися...."цимбалами" в ефірах ЗМІ, а не виконувати свої прямі обов'язки та починають приміряти булаву Гаранта - толку не буде. Про Стерненко - ухилянт, доларовий мульті мільйонер під дахом СБУ, хитра та розумна св....та, провокатор у минулому та .....багато чого ще дізнаємося,коли піде " воювати" до Єрмака...
показати весь коментар
25.12.2025 23:29 Відповісти
Вибач, але з учорашніх істориків та дизайнерів генерали, як з лайна куля.

Тому це міряння потєшних генералів з справжніми.
показати весь коментар
26.12.2025 00:29 Відповісти
Улюбленець Сирського, несовковий тік-токер Манько, який танцює, "засвічує" карти з грифом *таємно* для Жоріна кращий за Муженка?
Це ж саме цей Манько зараз командує на провальному Запорізькому напрямку?
показати весь коментар
25.12.2025 23:41 Відповісти
Зесволота
показати весь коментар
25.12.2025 23:58 Відповісти
ИЗБАВИТЬСЯ ВСЕХ ПОД КОРЕНЬ И ВАС ТОЖЕ НА ВСЯКИЙ СЛУЧАЙ !)
показати весь коментар
26.12.2025 00:08 Відповісти
Упс...Хто такий Жорін? Жора? Що він знає за совок? Скільки йому рочків? Якщо це ліва нога Білецького - з ним все ясно. З Білецьким спілкувалась в інтернеті ще до епохи Зелі. 'Свинки - це саме свинки' з російським присмаком і більше нічого.
показати весь коментар
26.12.2025 00:12 Відповісти
Демілітаризація?..
показати весь коментар
26.12.2025 00:20 Відповісти
Білецький якийсь мутний тип, який в минулому розповідав про спільну імперію з росією. Жорін приблизно такий саме
показати весь коментар
26.12.2025 00:44 Відповісти
Все вірно - викинути їх давно вже треба було !
показати весь коментар
26.12.2025 00:50 Відповісти
Так його звільнили в 2019 році. І де Донбас, Перекоп і ЗАЕС зараз. В муженка кращі були результати, ніж в поточних баранів, того ж таки історика Білецького.
показати весь коментар
26.12.2025 03:00 Відповісти
На самому початку війни була децентралізація дій, що було плюсом (багато підрозділів самі діяли як вважали потрібним і по силі своєї) але прийшов сирок і все пішло через опу (генштаб) де в них "всьо харашо, не нагнітайте" результати ви бачите в діпстейті.
показати весь коментар
26.12.2025 00:58 Відповісти
Замшелий совок в нас - неголений верховний головнокомандувач.
А до Білецького ще купа питань, стосовно його відносин з ******** ідеологом дугіним і його рожевими свинками, які допомогли зраднику-піськограю стати президентом України і зруйнувати обороноздатність України яку, до речі,створював і Муженко, разом з Полтораком, Марченко, Забродським тощо, котрих зєля звільнив і поставив дійсно совків - тарана з хомчаком, а потім ще й Залужного змінив на сирського.
показати весь коментар
26.12.2025 01:46 Відповісти
+1 100 !
всі названі Вами шановані Генерали разом із Гетьманом Порохом та Кривавим Пастором створювали Нову Українську Армію, яка стримала рашистів у 2022 р., хоча й ЗЄля її посилено розвалював

.
показати весь коментар
26.12.2025 02:45 Відповісти
Сунуть і сунуть ту консерву Білецького.
показати весь коментар
26.12.2025 02:38 Відповісти
вже ж всі знають Бєлого Вождя як облупленого, а вони сунуть

.
показати весь коментар
26.12.2025 02:46 Відповісти
про що базар ?
то Муженко примусив Третій корпус відступати під Ліманом ?

Муженко - український воєначальник, генерал армії України, який обіймав найвищу військову посаду Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України з 3 липня 2014 року по 21 травня 2019 року, після чого був звільнений з військової служби у 2019 році. Наразі він є провідним науковим співробітником науково-дослідного інституту ЗСУ

розвал фронту та анархія панове !

при Генералові Залужному такого НЕ було !

.
показати весь коментар
26.12.2025 02:41 Відповісти
Хіба Муженка не звільнили в 2019 - коли тий поїхав на саміт НАТО, а потім в 2022, коли ОПа сциканула? Чи як дурачки пропонують позбуватися генералів разів 5 підряд?
показати весь коментар
26.12.2025 02:51 Відповісти
Ну і ясно чого саме люди Білецького коментують - Бєня і Корбан їх зарядив в 2014 в Іловайськ, тий же Муженко давав інтерв'ю що в результаті довелося відмовитися від деокупації Луганська і рятувати їх, ясна справа такі люди потім "віддячують" в медіа.
показати весь коментар
26.12.2025 02:55 Відповісти
Сторінка 2 з 2