9909 посетителей онлайн
25 020 188

Армия должна избавиться от таких совковых генералов, как бывший главком ВСУ Муженко, - замкомандира 3 корпуса Жорин

Жорин о Муженко

Украинская армия должна избавиться от таких "совковых" генералов, как бывший главком ВСУ Виктор Муженко.

Об этом заявил заместитель командира Третьего армейского корпуса Максим Жорин, комментируя последний эфир Муженко, передает Цензор.НЕТ.

Армия должна избавиться от совковых генералов

"Когда говорю о совковых генералах, от которых должна избавиться армия – имею в виду таких, как бывший главнокомандующий Вооруженных сил Муженко. Не знаю, зачем его вытягивают на эфиры, и кому важно мнение человека, который в прошлом провалил кучу процессов в армии", - написал Жорин у себя в телеграмм-канале.

Муженко негативно оценивает Билецкого

Он отметил, что командир Третьего армейского корпуса Андрей Белецкий также критикует таких "бумажных" генералов как Муженко, поэтому тот пытается в эфирах давать ему негативную оценку.

"И как ему хватает наглости давать оценку эффективным командирам – Андрею Билецкому, в частности, – еще что-то рассказывать о каком-то своем боевом опыте. Видимо, задело, что командир Третьего армейского корпуса отправляет фиктивных офицеров на войну пехотинцами и критикует бумажных генералов. Единственное хорошее здесь – что Муженко уже не в армии. Свои "ценные" советы разве что на эфирах может раздавать", - отметил Жорин.

Топ комментарии
+46
Упс! Капець! Антоніна Бєлоглазова - член російської пропутінської організації «НОД», редакторка сайту Шарій.
Поширювала меседжі російської пропаганди, що було зафіксовано СБУ. Вітала жителів Криму з річницею "повернення до складу Росії" та підтримувала зв'язки з активістами "Національно-визвольного руху". З 2021 року Антоніна Бєлоглазова потрапила до реєстру осіб, що переховуються від органів досудового розслідування. Їй оголошено підозру в підробленні документів.
показать весь комментарий
25.12.2025 21:53 Ответить
+44
Муженко в перші місяці широкомасштабного вторгнення на прохання Залужного долучився до планування наших операцій у Генштабі. Поки про це не дізнався ЗЕлупа, за особистим наказом якого генералу Муженку було заборонено бути присутнім в Генштабі. ЗЕлений поц завжди ділив людей не своїх та чужих, а професіоналів він завжди боявся бо вони мають власну точку зору та досвід. Саме тому від допомоги Муженка відмовились, а згодом звільнили і самого Залужного та 18 генералів з якими Залужний товаришував та працював. Потім перетасували з півсотні комбригів і все це під час війни, міняли людей як перчатки. І це при тому,що комбригу бойової бригади щоб увійти в курс справ та прийняти повністю справи у попередника треба до 1.5-2 місяців. На цей час керованість бригади в зоні ії відповідальності суттєво зменшується, але ж чи хвилювало це ЗЕпокидька? Ні, йому ***** на ефективність на те скільки загине людей через неефективне управління, цьому покидьку головне замінити професіоналів на лояльних сраколизів. І так всюди від армії, до дипломатичної служби, економіки та енергетики. Майже всюди хрипатий саботажник замінив професіоналів на лояльну нікчемну сірість. Тому у нас по всім напрямкам суцільні провали, пройоби та факапи. Бо найвище керівництво це саботажники та імітатори, які просто зруйнували систему державного управління. А далі лише питання часу, коли система сама себе зруйнує, припинивши функціонувати.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:52 Ответить
+43
Білецьки при Авакову Україну руйнував зі своїми національними дружинами. Ми то все пам'ятаємо. Не ліпіть героя як з Кузьми.
показать весь комментарий
25.12.2025 21:58 Ответить

Загрузка...