4141 посетитель онлайн
9 895 168

Армия должна избавиться от таких совковых генералов, как бывший главком ВСУ Муженко, - замкомандира 3 корпуса Жорин

Жорин о Муженко

Украинская армия должна избавиться от таких "совковых" генералов, как бывший главком ВСУ Виктор Муженко.

Об этом заявил заместитель командира Третьего армейского корпуса Максим Жорин, комментируя последний эфир Муженко, передает Цензор.НЕТ.

Армия должна избавиться от совковых генералов

"Когда говорю о совковых генералах, от которых должна избавиться армия – имею в виду таких, как бывший главнокомандующий Вооруженных сил Муженко. Не знаю, зачем его вытягивают на эфиры, и кому важно мнение человека, который в прошлом провалил кучу процессов в армии", - написал Жорин у себя в телеграмм-канале.

Муженко негативно оценивает Билецкого

Он отметил, что командир Третьего армейского корпуса Андрей Белецкий также критикует таких "бумажных" генералов как Муженко, поэтому тот пытается в эфирах давать ему негативную оценку.

"И как ему хватает наглости давать оценку эффективным командирам – Андрею Билецкому, в частности, – еще что-то рассказывать о каком-то своем боевом опыте. Видимо, задело, что командир Третьего армейского корпуса отправляет фиктивных офицеров на войну пехотинцами и критикует бумажных генералов. Единственное хорошее здесь – что Муженко уже не в армии. Свои "ценные" советы разве что на эфирах может раздавать", - отметил Жорин.

Топ комментарии
+38
Упс! Капець! Антоніна Бєлоглазова - член російської пропутінської організації «НОД», редакторка сайту Шарій.
Поширювала меседжі російської пропаганди, що було зафіксовано СБУ. Вітала жителів Криму з річницею "повернення до складу Росії" та підтримувала зв'язки з активістами "Національно-визвольного руху". З 2021 року Антоніна Бєлоглазова потрапила до реєстру осіб, що переховуються від органів досудового розслідування. Їй оголошено підозру в підробленні документів.
показать весь комментарий
25.12.2025 21:53 Ответить
+33
Білецьки при Авакову Україну руйнував зі своїми національними дружинами. Ми то все пам'ятаємо. Не ліпіть героя як з Кузьми.
показать весь комментарий
25.12.2025 21:58 Ответить
+28
Інтернет- цікава штука...
показать весь комментарий
25.12.2025 21:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Важко сперечатися, але може Жорін скаже про конкретних діючих генералів і начальників? Лаяти того, хто давно у відставці, це така справа...
показать весь комментарий
25.12.2025 22:11 Ответить
Це "проба пера". Пристрілювальний постріл. В ОПі будуть моніторіть реакцію суспільства. Якщо "прокатить" - вогонь на ураження відкриють по справжній цілі...
показать весь комментарий
25.12.2025 22:18 Ответить
Звичайно пройде. У нас літописи про "папередників" повністю можна вважати національним надбанням.

Втім, анекдот про командира частини і три конверти ще з часів СРСР був
показать весь комментарий
25.12.2025 22:21 Ответить
Білецький, який бігав під адміністрацію президента з рожевими свинками, щось мовчить про Міндіча і що на закупівлі озброєння зелень вкрала 50 млрд. доларів. Нагадує Сєрлєща)) тут бачу тут не бачу.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:11 Ответить
Трамп казав 350 !
показать весь комментарий
25.12.2025 22:46 Ответить
Він же з міндічєм та сєрлєщєм з одного гнізда
показать весь комментарий
25.12.2025 22:57 Ответить
Жоріну з Білецьким і не вмитися до Муженка.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:13 Ответить
Ой вей, це ж наш майор муму з Самбора. Йому ще в 90х ремвзод впаяв мозок від приставки денді, коли він п'яним об варцабу на кпп власний мозок вибив. У нього є 2 індикатора: ***** - проц перегрівся, ***** - система зависла, треба перезавантажити. Півтора року це чудо по плацу бігало і кричало ***** *****, а зараз генерал з зірками як на масковській йолці. Просто сюр...
показать весь комментарий
25.12.2025 22:14 Ответить
Взагалі-то, він з Луганська.
Майстер педікюра дизайну за освітою.

Великий полководець та стратєг, як і рейдер з історичною освітою Білецький.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:35 Ответить
Так, я пам'ятаю, що він кацапурик, здрав жлам тов майор, інакше ***** нарядами на тумбочку. 30 років пройшло, а нітрохи не змінився, навіть вигляд такий самий придуркуватий. Фішка майора муму: Солдат, скільки тобі положено в місяць яєць? (Яйця тільки в лазні у братів по болю бачили, але треба було відповісти що 8 в місяць, тому що у нього був фольксваген гольф, котрий мусила частина заправляти). Я цього підара добре знаю, ні з ким не спутаю.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:45 Ответить
Шось ви не тойво...☹️ Не був він військовим, тим паче у Самборі...
показать весь комментарий
25.12.2025 22:55 Ответить
навіть якби я хотів забути цього підара, то неможливо. армія така штука що назад не розвидіш, тим більше, якщо це муму тобі півтора року щоденно мізки трахало.
показать весь комментарий
25.12.2025 23:06 Ответить
Жорін забув нагадати, як Білецький запевняв, що жоден доброволець не візьме нагороду з рук Шашличного, але сам нагороду прийняв і звання теж
https://www.youtube.com/shorts/DVchAya9Kus
показать весь комментарий
25.12.2025 22:23 Ответить
Бо змінилися каса та прейскурант.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:31 Ответить
Домовились "посередині": трон в обмін на гарантій непереслідування...
показать весь комментарий
25.12.2025 22:34 Ответить
Дайош атаманів, Рад робітничих і солдатських депутатів. І красних коміссарів!
показать весь комментарий
25.12.2025 22:30 Ответить
комісари зараз зєльониє! то їх мохєровиє діди були красниє!
показать весь комментарий
26.12.2025 02:42 Ответить
один хрєн!
були отамани та комісари, а тепер будуть Білі Вожді

.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:49 Ответить
Взагалі-то командирам корпусів (всім без винятку) має бути чим зайнятися замість ведення епістолярних битв в інформаційному просторі. Не берусь розбиратися в правоті ані Білецького, ані Муженка, і когось з них захищати. Але на мою думку, Білецькому варто вже звикнути, що він більше не політик.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:39 Ответить
він ним ніколи і не був
показать весь комментарий
26.12.2025 02:43 Ответить
був депутатом-мажоритарником, але на засідання Ради НЕ ходив
отак "виправдав довіру народу" - дуже хоробливий політик той білецький

Андрій Білецький, будучи народним депутатом 8-го скликання (2014-2019), мав низький показник відвідування засідань Верховної Ради, за даними Комітету виборців України (КВУ), він відвідав лише близько 7% засідань і пропустив 328 із 351 засідань за три роки, що робило його одним із найбільших "прогульників", хоча частину пропусків було обґрунтовано хворобами чи відрядженнями.

.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:53 Ответить
Щодо Муженка у мене в голові когнітивний дисонанс: його то сварять, то хвалять, тепер знову сварять.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:41 Ответить
Мабуть треба звертати увагу на те, хто сварить чи хвалить.

Якщо ти довіряєш будь-якому Васі з водокачки, то можна слухати і Жоріна.
показать весь комментарий
26.12.2025 00:22 Ответить
по жоріну жорстко...

і подєлом !
хай займається своєю справою і не лізе куди не треба.
теж Клаузевіц фон Жорін знайшовся

.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:58 Ответить
товарища жоріна совецкій гінерар тов.сирський я бачу не дуже турбує
та теж гарно видно що тов.білєцького готують до можливих виборів
показать весь комментарий
25.12.2025 22:45 Ответить
От білецький і заведе Україну до панслов'янського союзу імені малахольного дугіна.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:01 Ответить
Уже клоуна вибрали президентом. Тому і війна велика, що зруйновані всі державні інституції, що невіглас очолив країну. Якщо тобі підфартило без освіти стати командиром, медійно розкрученим то хоч не хай професіоналів, які академії закінчували. Сиди собі на своїй ділянці фронту, займайся роботою. Те, що у всьому винні попєреднікі ми вже знаємо. Але якщо б ти не кидався рожевими свинками, то могло б і війни не бути.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:46 Ответить
Підозрюєш, що подоляк тобі не доплачує?
показать весь комментарий
25.12.2025 23:55 Ответить
клован тут тільки ти
показать весь комментарий
26.12.2025 00:00 Ответить
тобі стало абідно за бєлого вошдя, чи за гундосе чмо?
показать весь комментарий
26.12.2025 03:19 Ответить
Муженко в перші місяці широкомасштабного вторгнення на прохання Залужного долучився до планування наших операцій у Генштабі. Поки про це не дізнався ЗЕлупа, за особистим наказом якого генералу Муженку було заборонено бути присутнім в Генштабі. ЗЕлений поц завжди ділив людей не своїх та чужих, а професіоналів він завжди боявся бо вони мають власну точку зору та досвід. Саме тому від допомоги Муженка відмовились, а згодом звільнили і самого Залужного та 18 генералів з якими Залужний товаришував та працював. Потім перетасували з півсотні комбригів і все це під час війни, міняли людей як перчатки. І це при тому,що комбригу бойової бригади щоб увійти в курс справ та прийняти повністю справи у попередника треба до 1.5-2 місяців. На цей час керованість бригади в зоні ії відповідальності суттєво зменшується, але ж чи хвилювало це ЗЕпокидька? Ні, йому ***** на ефективність на те скільки загине людей через неефективне управління, цьому покидьку головне замінити професіоналів на лояльних сраколизів. І так всюди від армії, до дипломатичної служби, економіки та енергетики. Майже всюди хрипатий саботажник замінив професіоналів на лояльну нікчемну сірість. Тому у нас по всім напрямкам суцільні провали, пройоби та факапи. Бо найвище керівництво це саботажники та імітатори, які просто зруйнували систему державного управління. А далі лише питання часу, коли система сама себе зруйнує, припинивши функціонувати.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:52 Ответить
Доречі, Гітлер теж ненавидів своїх генералів бо був на їх фоні нікчемою.

А ЗЄ навіть не якийсь там єфрейтор, а обісцяний ухилянт.
показать весь комментарий
26.12.2025 00:25 Ответить
За отаке цьому криворізькому клоуну треба було індивідуальну "ніч довгих ножів" влаштувати , отака злочинна халатність і непрофесійні його дії, вже ведуть країну до поразки.
показать весь комментарий
26.12.2025 00:56 Ответить
Шмаркля виконує обіцянки, які дав представнику пуйла патрушеву в Омані.
показать весь комментарий
26.12.2025 03:14 Ответить
З нової генерації військових генералів - справжніх полководців, а не ряжегих і піар-проектів можу виділити Прокопенка і Драпатого. Їхні частини воюють успішно, людей вони бережуть, репутацію теж, але їх не ******* Сирський і ОПа і не піарять у тєлємарафонах. Чому? 🤔 До речі, Прокопенко свого часу честь Зєлєнскому не віддав.
показать весь комментарий
25.12.2025 22:55 Ответить
Не знаю, правда чи ні, але ходили чутки, що Драпатого відправили під Куп'янськ, щоб "злити". Типу не зможе втримати оборону і т.д. і його зроблять медійно винним. Але, щось пішло не так...
показать весь комментарий
25.12.2025 23:23 Ответить
Херню не пори .Драпатого наоборот на самые горячие участки кидали где другие кацапов не могли остановить и фронт проседал .Он в харьковской области их останавливал когда они на Волчанск поперли .Потом в сумской области когда кацапы во второй раз туда пошли .Теперь вот в Купянске командует .Это один из наиболее способных генералов которые еще остались после увольнения Залужного и его команды
показать весь комментарий
26.12.2025 02:26 Ответить
Дивно чути речі від людини, яка й пальця не стоїть генерала Муженко.
показать весь комментарий
25.12.2025 23:03 Ответить
по твоєму поганялу видно кірзові чоботи совкодрочера
показать весь комментарий
26.12.2025 00:01 Ответить
Альоша був значно розумнійший!! )))
показать весь комментарий
26.12.2025 02:09 Ответить
А Сирський не совковий генерал..?!
Чи " єто другое"..?!
показать весь комментарий
25.12.2025 23:10 Ответить
Жорін Максим Борисович - 2014 року закінчив https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82_%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D0%B9_%D1%82%D0%B0_%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%83 Київський університет технології та дизайну.
3 Добровольцем долучився до батальйону (згодом - полку) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%96%D0%BD_%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%9D%D0%93%D0%A3_%C2%AB%D0%90%D0%B7%D0%BE%D0%B2%C2%BB «Азов», де впродовж 2014-2017 років пройшов шлях від рядового бійця до командира полку. !!!???

Одним словом студент -дизайнер який за !!! 3 РОКИ !!! став командиром полку ( ХАЙ ЛОХИ У ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДАХ 5РОКІВ НА ЛЕЙТЕНАНТА ВЧАТЬСЯ ) Потім ніде ні у яких військових вишах не вчився - тіки намагався стати депутатом ВР. І тепер ЗАСТУПНИК КАМАНДІра корпуса білецького
. Да того самого студєнта активіста Білецького в 2014 який раптом за пару років став полканом міліції а тепер цілим військовими генералом.

Так що споглядаємо битву "ряжених хєнералів Білецького " проти "паперових" Муженка
показать весь комментарий
25.12.2025 23:26 Ответить
Штундер має всі можливості для кар'єрного просування - повоюй 3 роки на фронті , може і ти чогось досягнеш ...?
показать весь комментарий
26.12.2025 00:52 Ответить
Має мізки навідміну від облікових записів . Коли вашій дитині потрібно буде робити опереацію - то кому довірите - хірургу з 10 роками навчання та 10 роками практики в лікарні - чи талановитому самоучці який 3 періодично проводив операції з перервами на балатування в депутати?

Оцей тупуватий єлєхторат - понавибирає клоунів президентами , а дизайнерів - командирами корпусів - а потім чеше довбешку - чого в країні срака..
показать весь комментарий
26.12.2025 01:01 Ответить
Тобто - воювати штундер не хоче ... йому краше з дивану на бойових командирів гавкати
Тоді може поясниш - як же ці "хірурги з 10 роками навчання та 10 роками практики в лікарні" , ці Гелетеї-Литвини-Муженки , як же вони так знищили армію , що на 2014 і воювати нікому було ?!
показать весь комментарий
26.12.2025 01:07 Ответить
Якби вони знищили армію - то ніякі добробати її не спасли б. Кадрові військові витягнули і витягують війну. Особливо - там де потрібне стратігічне мислення і планування. Для цього окрім таланту - потрібна спеціальна освіта і кадрова служба . Штундер знає ,що кожен має займатися свої. справою - а коли, історики дизайнери лізуть в хєнєрали і обсирають кадрових офіцерів - то хай під їх командуванням воюють облікові записи
показать весь комментарий
26.12.2025 01:39 Ответить
+ 100 !

геть махновщину з ЗСУ !

.
показать весь комментарий
26.12.2025 03:06 Ответить
тобі по двох абзацах з крапкою 11 срублів гонорару нараховують?
показать весь комментарий
26.12.2025 03:20 Ответить
Коли генерали починають мірятися...."цимбалами" в ефірах ЗМІ, а не виконувати свої прямі обов'язки та починають приміряти булаву Гаранта - толку не буде. Про Стерненко - ухилянт, доларовий мульті мільйонер під дахом СБУ, хитра та розумна св....та, провокатор у минулому та .....багато чого ще дізнаємося,коли піде " воювати" до Єрмака...
показать весь комментарий
25.12.2025 23:29 Ответить
Вибач, але з учорашніх істориків та дизайнерів генерали, як з лайна куля.

Тому це міряння потєшних генералів з справжніми.
показать весь комментарий
26.12.2025 00:29 Ответить
Улюбленець Сирського, несовковий тік-токер Манько, який танцює, "засвічує" карти з грифом *таємно* для Жоріна кращий за Муженка?
Це ж саме цей Манько зараз командує на провальному Запорізькому напрямку?
показать весь комментарий
25.12.2025 23:41 Ответить
Зесволота
показать весь комментарий
25.12.2025 23:58 Ответить
ИЗБАВИТЬСЯ ВСЕХ ПОД КОРЕНЬ И ВАС ТОЖЕ НА ВСЯКИЙ СЛУЧАЙ !)
показать весь комментарий
26.12.2025 00:08 Ответить
Упс...Хто такий Жорін? Жора? Що він знає за совок? Скільки йому рочків? Якщо це ліва нога Білецького - з ним все ясно. З Білецьким спілкувалась в інтернеті ще до епохи Зелі. 'Свинки - це саме свинки' з російським присмаком і більше нічого.
показать весь комментарий
26.12.2025 00:12 Ответить
Демілітаризація?..
показать весь комментарий
26.12.2025 00:20 Ответить
Білецький якийсь мутний тип, який в минулому розповідав про спільну імперію з росією. Жорін приблизно такий саме
показать весь комментарий
26.12.2025 00:44 Ответить
Все вірно - викинути їх давно вже треба було !
показать весь комментарий
26.12.2025 00:50 Ответить
Так його звільнили в 2019 році. І де Донбас, Перекоп і ЗАЕС зараз. В муженка кращі були результати, ніж в поточних баранів, того ж таки історика Білецького.
показать весь комментарий
26.12.2025 03:00 Ответить
На самому початку війни була децентралізація дій, що було плюсом (багато підрозділів самі діяли як вважали потрібним і по силі своєї) але прийшов сирок і все пішло через опу (генштаб) де в них "всьо харашо, не нагнітайте" результати ви бачите в діпстейті.
показать весь комментарий
26.12.2025 00:58 Ответить
Замшелий совок в нас - неголений верховний головнокомандувач.
А до Білецького ще купа питань, стосовно його відносин з ******** ідеологом дугіним і його рожевими свинками, які допомогли зраднику-піськограю стати президентом України і зруйнувати обороноздатність України яку, до речі,створював і Муженко, разом з Полтораком, Марченко, Забродським тощо, котрих зєля звільнив і поставив дійсно совків - тарана з хомчаком, а потім ще й Залужного змінив на сирського.
показать весь комментарий
26.12.2025 01:46 Ответить
+1 100 !
всі названі Вами шановані Генерали разом із Гетьманом Порохом та Кривавим Пастором створювали Нову Українську Армію, яка стримала рашистів у 2022 р., хоча й ЗЄля її посилено розвалював

.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:45 Ответить
Сунуть і сунуть ту консерву Білецького.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:38 Ответить
вже ж всі знають Бєлого Вождя як облупленого, а вони сунуть

.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:46 Ответить
про що базар ?
то Муженко примусив Третій корпус відступати під Ліманом ?

Муженко - український воєначальник, генерал армії України, який обіймав найвищу військову посаду Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України з 3 липня 2014 року по 21 травня 2019 року, після чого був звільнений з військової служби у 2019 році. Наразі він є провідним науковим співробітником науково-дослідного інституту ЗСУ

розвал фронту та анархія панове !

при Генералові Залужному такого НЕ було !

.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:41 Ответить
Хіба Муженка не звільнили в 2019 - коли тий поїхав на саміт НАТО, а потім в 2022, коли ОПа сциканула? Чи як дурачки пропонують позбуватися генералів разів 5 підряд?
показать весь комментарий
26.12.2025 02:51 Ответить
Ну і ясно чого саме люди Білецького коментують - Бєня і Корбан їх зарядив в 2014 в Іловайськ, тий же Муженко давав інтерв'ю що в результаті довелося відмовитися від деокупації Луганська і рятувати їх, ясна справа такі люди потім "віддячують" в медіа.
показать весь комментарий
26.12.2025 02:55 Ответить
Страница 2 из 2