5799 відвідувачів онлайн

Зеленський: Питання мови й релігії в мирному плані базуються на нормах ЄС

зеленський

Культурні аспекти мирного плану, зокрема питання мови та релігії, обговорюються виключно в межах норм і законодавства Європейського Союзу.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на LB.ua.

Україна спирається на правила ЄС

За словами Зеленського, українська позиція у питаннях мови та релігії є чітко аргументованою та спирається на європейські правила і цінності. Саме такий підхід Україна використовує під час обговорення всіх чутливих гуманітарних і культурних аспектів у межах мирного плану.

"Ми в цьому плані абсолютно аргументовано посилаємось на правила Європейського Союзу. На правила і закони Європейського Союзу. Бо ми є майбутнім членом Європейського Союзу. Саме в такому форматі ми все обговорюємо. І відповідні питання, які ви ставите, так само ми обговорюємо саме в цьому форматі", - сказав глава держави.

  • Нагадаємо, що також президент розповів, що  мирний план передбачає великий блок щодо відновлення України та створення дорожньої карти процвітання до 2040 року за участі США.
Топ коментарі
+21
не буде російської мови в Україні і нам байдуже на норми ЄС
показати весь коментар
27.12.2025 19:05 Відповісти
+17
і російської церкви не буде в Україні!
показати весь коментар
27.12.2025 19:08 Відповісти
+13
Якщоьтреба підмахнути рашистам - посилайся на норми Європейського Союзу, який не знає що таке війна і кацапи.
показати весь коментар
27.12.2025 19:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не буде російської мови в Україні і нам байдуже на норми ЄС
показати весь коментар
27.12.2025 19:05 Відповісти
і російської церкви не буде в Україні!
показати весь коментар
27.12.2025 19:08 Відповісти
поки народ сам не перестане ходити в уп мп, і не перестане триндіти кацапською - будеш терпіти, бо ЗАКОН
показати весь коментар
27.12.2025 19:15 Відповісти
По ЗАКОНУ в нас ніякої упц мп нема.
показати весь коментар
27.12.2025 20:05 Відповісти
добре. чому церкви працюють? що там поліція каже?
показати весь коментар
27.12.2025 20:12 Відповісти
А що скаже поліція, якщо рпц, яка продовжує називати себе упц, знаходиться під захистом ВР та ОП?
показати весь коментар
27.12.2025 20:16 Відповісти
скаже що "По ЗАКОНУ в нас ніякої упц мп нема."
показати весь коментар
27.12.2025 20:17 Відповісти
Кому це "вам" байдужі європейські норми ?
показати весь коментар
27.12.2025 19:17 Відповісти
мені

єс - мультикультурний євросовок з ісламізацією та знищенням етнічних європейців.

https://archive.org/details/withopengates_201709
показати весь коментар
27.12.2025 19:21 Відповісти
я в Україні
показати весь коментар
27.12.2025 19:43 Відповісти
віримо, віримо повністю на 100%. це старлінк з нідерландів.
показати весь коментар
27.12.2025 19:56 Відповісти
VPN, є така технологія.
показати весь коментар
27.12.2025 19:58 Відповісти
ага, вас таких втікачиків 10 млн. всі під ВПНом, 100%
показати весь коментар
27.12.2025 20:00 Відповісти
хахаха, можу хоч в японію чи сша "втікти", ліл
показати весь коментар
27.12.2025 20:02 Відповісти
Ми поки не в ЄС. І чи будемо. Мультікультурність, толерантність і політкоректність перетворили Європу на такий собі гуртожиток, де поруч живе або фанат релігії, або дикун з племені, або наркоділець. Вони не інтегруються в європейську культуру. Так само поводять себе московити. і їхня РПЦ в Україні.
показати весь коментар
27.12.2025 19:52 Відповісти
Абсолютно вірно.
показати весь коментар
27.12.2025 20:07 Відповісти
Ми в ЄС?
показати весь коментар
27.12.2025 20:07 Відповісти
І єврея малороса президентом в Україні більше ніколи не буде!
показати весь коментар
27.12.2025 19:23 Відповісти
Не зарікайтесь. Дурість українців, такого собі населення територій, безмежна.
показати весь коментар
27.12.2025 19:55 Відповісти
Абсолютно вірно!
У нас випали цілі століття державності. Навіть не було своїх національних представників, не було автономності в імперіях, не було свого парламенту і законодавства ( від часів падіння Гетьманщини, ) . Для порівняння - ті ж Норвежці і Шведи мали власні парламенти, церкви, не мали заборони власного друку і вистав і народних пісень.
показати весь коментар
27.12.2025 20:11 Відповісти
: норвежці і шведи в Кальмарській Унії з Данією, де мали єдиного короля за всіх. Потім їм доречі шведи накостиляли, разом з фінами та славетними конунгами Карлом 11 , Карлом 12
показати весь коментар
27.12.2025 20:12 Відповісти
лучше бы не было коррупции тогда и на рузкий всем было бы плевать
показати весь коментар
27.12.2025 22:07 Відповісти
Знов КАКАЯ РАЗНИЦА?
показати весь коментар
27.12.2025 19:05 Відповісти
Саме так. І блаЗЄнський знову посилається невідомо на що.

Тобто: кацапська церква, мова, підручники з історії...
показати весь коментар
27.12.2025 19:29 Відповісти
о , можна собі уявити скільки вже стоїть в черзі обеспечите те "процвітання" до 2040-го....- але хто і як процвітатиме відомо уже і сьогодні...
показати весь коментар
27.12.2025 19:06 Відповісти
Якщоьтреба підмахнути рашистам - посилайся на норми Європейського Союзу, який не знає що таке війна і кацапи.
показати весь коментар
27.12.2025 19:07 Відповісти
Вже була така пастка - РигоАнали прийняли якусь там євро-хартію і через метод фуфлового перекладу нав'язували державі наративи росПропаганди.
Від українофобів з кагалу міндіч95 ви чекаєте щось іншого ????
показати весь коментар
27.12.2025 19:47 Відповісти
ООООООООООО ТО ЩО Я і КАЗАВ !!!! Цей скот уже взявся за мову і релігію.
показати весь коментар
27.12.2025 19:09 Відповісти
Замість Армія Мова Віра буде доктрина три К : кагал, квартал, каган.
показати весь коментар
27.12.2025 19:48 Відповісти
Ізик і церкафь - це головна зброя московії.
показати весь коментар
27.12.2025 19:09 Відповісти
Бо ми є майбутнім членом Європейського Союзу.

Ти ще згадай, що нас ось-ось приймуть в НАТО...
показати весь коментар
27.12.2025 19:11 Відповісти
Не будемо ше років 40 . І навіть не тому що це "термін яким Моісей водив народ свій " щоб виросло покоління вільних, НЕрабів. А тому що корупція = весь державний апарат. А нарід в основному мріє не побороти а Очолити ( шоб з кумом можно було порішати де вигідно) . І великий і середній бізнес теж = корупція. Це ментально хворе суспільство, без реформ його ніхто не визнає рівним і дієздатним
показати весь коментар
27.12.2025 19:51 Відповісти
Ну чьо хахли, гатовтеся гаваріть на гасударственнам ізыгє
показати весь коментар
27.12.2025 19:11 Відповісти
Какая разніца!
показати весь коментар
27.12.2025 19:19 Відповісти
русіш Ванька і Манька, це ви?
показати весь коментар
27.12.2025 19:25 Відповісти
Це хто, члени Європейського Союзу?)
показати весь коментар
27.12.2025 19:30 Відповісти
Поки що ні, а свої "скрєпниє" костюми для ЗєЛє дали поносить меркель і шрьодер, все рівно валяються в гардеробі років з 30.
показати весь коментар
27.12.2025 19:35 Відповісти
меркель і шрьодер уже самі валяються в гардеробі )
показати весь коментар
27.12.2025 19:49 Відповісти
Це ж гундос ??? 🤥
показати весь коментар
27.12.2025 19:52 Відповісти
Ага, зі своєю скумбрією!
показати весь коментар
27.12.2025 20:01 Відповісти
а шо там з менорами на центральних майданах та святкування Хануки в будинках уряду по правилам ЄС, Оманська ZеГнида ? ?
показати весь коментар
27.12.2025 19:12 Відповісти
Що??!! Яке відношення москвароті і кдбіська церква має відношення до ЄС?
показати весь коментар
27.12.2025 19:13 Відповісти
Воювали билися і все повернеться на круги своя?
показати весь коментар
27.12.2025 19:13 Відповісти
>Культурні аспекти мирного плану, зокрема питання мови та релігії, обговорюються виключно в межах норм і законодавства Європейського Союзу.

а воно нам вигідне? нам треба тотальне домінування української мови та української церкви.
показати весь коментар
27.12.2025 19:13 Відповісти
+++++++

Знову нас хочуть обдурити облудними приказками і заманухами,..
...
ЕС настільки толерастний що нездатен навіть юридично визначити своїх ворогів і свої небезпеки ( агресивна ісламізація, індусістська антисанітарізація тощо тощо )
показати весь коментар
27.12.2025 19:55 Відповісти
Тобто капітуляція подається не одним розчерком пера, а кусочками, як ковбаску нарізають.
показати весь коментар
27.12.2025 19:14 Відповісти
Так так!! Це метод варити жабку повільно, щоб не вистрибнула...
Щоб населення не розбіглося а було приспане як 24.02.22 по всім напрямкам.
Горе тому хто цього не бачить і не готується до варіантів подій...
Прокляття тому хто закриває очі населенню, присипляє сатанинським Марафоном !!
показати весь коментар
27.12.2025 19:57 Відповісти
Кукурікання безтолкового олуха - це і є весь його "план".
показати весь коментар
27.12.2025 19:15 Відповісти
гандоніще.
показати весь коментар
27.12.2025 19:17 Відповісти
Ага. Ми вже 30років є майбутнім членом... І не ЄС і НАТО, а просто членом який використовують в своїх ціляї. І ЄС яка сама показала своє гниле нутро для мене не взірець закону і людяності. І рівнянні під правила ЄС нам не допомогли відстояти свою землю. Так що хай в ЄС будуть свої закони а в нас свої. Це І в нашиз законах Сосія і сосяйский язиг- це вороги України. Це питання нашого виживання а не якась забаганка
показати весь коментар
27.12.2025 19:18 Відповісти
Не ти Конституцію писав і не тобі бородате ЧМО змінювати Конституцію України. Бо вже щось чильно воно розійшлось і багато напридумувало змін до Конституції.
показати весь коментар
27.12.2025 19:27 Відповісти
На нормах УКРАЇНСЬКОЇ КОНСТИТУЦІЇ....та воно привикло як папугай за комось повторювати!
показати весь коментар
27.12.2025 19:19 Відповісти
якщо Україна стане частиною євросовку, тією Конституцією можна буде підтертися
показати весь коментар
27.12.2025 19:26 Відповісти
Чому "орбани" не підтерлися?
показати весь коментар
27.12.2025 19:31 Відповісти
в чому саме вони не підтерлися?
показати весь коментар
27.12.2025 19:44 Відповісти
У кожної / до кожної країни свої вимоги, щоб інші десятки членів підписали Вступ.
Зважаючи на нашу территорію, природні ресурси, продовольчі ресурси, залишки промислового потенціалу, залишки населення, ІТ і т.д. нам виставлять дуже Потужні багатто вимог. І все має бути підписано, ратифіковано, інкорпоровано в Закон України... Тобто в наших умовах не буде халяви, яка дала економічний стрибок Полякам та шалені дотації Угорцям.
Буде нищівна законодавча база, щоб ми не були домінуючим конкурентом, + щоб новий 10 мільонів людей не сіли на велфєр европейських патняків податків
показати весь коментар
27.12.2025 20:03 Відповісти
Конституцією підтерлись давно
показати весь коментар
27.12.2025 19:35 Відповісти
Ох і падло!
показати весь коментар
27.12.2025 19:21 Відповісти
А в Естонії, яка є частиню ЄС, теж норми Європейського Союзу щодо ізика?
показати весь коментар
27.12.2025 19:28 Відповісти
Мовчіііі, благаю. Бо по нормам ЄС раша викрутить собі ще крутіше ніж рос мову. Будуть і рос школи, і церковні дитячі табори відпочинку, і що хоч для них 🤬
показати весь коментар
27.12.2025 19:32 Відповісти
Той хто піднімає тепер питання мови та віри просто розколює суспільство ..але бидлу подобається вказувати собі подібним ..а панкам жопу лизати
показати весь коментар
27.12.2025 19:34 Відповісти
Так його для того сюди й поставили...
показати весь коментар
27.12.2025 20:12 Відповісти
Пішов ти на#уй зі своїми нормами, є конституція України і не задумай гнида османська міняти конституцію.
показати весь коментар
27.12.2025 20:17 Відповісти
Російська Армія, російська Мова, російська Віра?
показати весь коментар
27.12.2025 20:18 Відповісти
Іди вже нах ,бородатий отсос
показати весь коментар
27.12.2025 20:28 Відповісти
москалі вбивають українських священників а ми їм за це норми ЄС.
Потужно
показати весь коментар
27.12.2025 20:44 Відповісти
По мові та релігії винуваті ЄС, по територіях буде винен нарід після референдуму. А зєлупа неуинауатий 😅
показати весь коментар
27.12.2025 21:14 Відповісти
Зеленский самый хитрый президент в мире.
показати весь коментар
27.12.2025 22:17 Відповісти