3945 відвідувачів онлайн

Зухвалий напад на військового ТЦК в Одесі: підозрюваного затримали

Напад на військового ТЦК

28 грудня в Одесі під час заходів з оповіщення було виявлено та затримано особу, яка обгрунтовано підозрюється у скоєнні зухвалого нападу на військовослужбовця.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр обласного ТЦК.

Напад на військового

Як зазначається, під час проведення заходів оповіщення населення у Пересипському районі м. Одеси представники ТЦК та СП спільно з Національною поліцією ідентифікували громадянина, який на початку листопада цього року завдав проникаючого ножового поранення військовослужбовцю ТЦК та СП під час виконання ним службових обов’язків. Після скоєння злочину зазначена особа тривалий час переховувалася від правоохоронних органів.

"Під час виявлення правопорушник намагався втекти та чинив активний фізичний опір представникам закону. Завдяки злагодженим діям та залученню додаткового наряду поліції особу затримано та доставлено до підрозділу Національної поліції України для проведення слідчих (процесуальних) дій", - йдеться у повідомленні.

Коментар ТЦК

"Напад на військовослужбовця під час виконання ним завдань в умовах воєнного стану є тяжким злочином. Кожен такий акт насильства отримає належну правову оцінку. Особи, які намагаються дестабілізувати ситуацію в тилу шляхом агресії проти військовослужбовців, мають усвідомлювати: відповідальність є невідворотною незалежно від часу, що минув з моменту вчинення злочину", - додали в ТЦК.

Топ коментарі
+17
А хто має служити та стримувати кацапську орду? Чи ви чекаєте на братушек?
показати весь коментар
29.12.2025 09:54 Відповісти
+14
Яке насильство ??? Прийди до ТЦК, пройди ВЛК, отримай відповідні документи, у подальшому дій, як того вимагає Закон. До тих хитрунів, які ухиляються і бикують перед військовиками ТЦК і НПУ вживаються заходи примусу. Усе згідно із законом.
показати весь коментар
29.12.2025 10:04 Відповісти
+12
В твому коментарі тільки одне правильно написано ,все згідно із законом. Але закон має застосовуватись однаково для всіх, без будь яких виключень, а не до бідних і 55+
показати весь коментар
29.12.2025 10:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Когда ты и такие как ты сами пойдут в ТЦК...и да, я против действий ТЦК, но тут все вопросы к найпотужнишему
показати весь коментар
29.12.2025 09:53 Відповісти
А до ху*ла і до доброго рускава народа в тебе питань немає?
показати весь коментар
29.12.2025 10:29 Відповісти
А хто має служити та стримувати кацапську орду? Чи ви чекаєте на братушек?
показати весь коментар
29.12.2025 09:54 Відповісти
Для того, щоб він відкрився треба закінчення війни.
показати весь коментар
29.12.2025 10:01 Відповісти
Ти
показати весь коментар
29.12.2025 10:10 Відповісти
Ви
показати весь коментар
29.12.2025 10:12 Відповісти
Dmitriy Prudko , цікаво, а от скажімо мусора, прокурорські, тцкуни, всяка шваль з влади.... та й усі хто відмазався - 30-40 річні студенти, аспіранти, всякі хитро виї броньовані..тощо... ну ті, хто никається, вони ждуни чи не бояться бурятів?
показати весь коментар
29.12.2025 10:13 Відповісти
Ето другоє
показати весь коментар
29.12.2025 10:19 Відповісти
Вони ті, хто виконує роботу у тилу.
показати весь коментар
29.12.2025 10:35 Відповісти
Ага, так і є. А ще є ті, хто виконує роботу у Монако
показати весь коментар
29.12.2025 11:00 Відповісти
Українська поліція та ТЦК працюють у Монако?
показати весь коментар
29.12.2025 11:20 Відповісти
ст.17 Конституції говорить що захищати державу мають ухилянти з тцк та поліції!
показати весь коментар
29.12.2025 10:14 Відповісти
ти її читало? я думаю, що ні, максимум тіктоки дивилось.
показати весь коментар
29.12.2025 11:32 Відповісти
Спочатку ті, які давали присягу. Чому їх у тилу сотні тисяч?
показати весь коментар
29.12.2025 10:29 Відповісти
де написано, "спочатку ті, які давали присягу" ? із якого початку?
показати весь коментар
29.12.2025 11:33 Відповісти
хто? всі !!! а не тільки Микола.
показати весь коментар
29.12.2025 10:33 Відповісти
Ухилянти вони такі ...... загроза)) Нічого в армії рфіїї вам буде краще там ваші права, та маніпуляції з відмазками оцінять.
показати весь коментар
29.12.2025 10:20 Відповісти
Це ти кого, Юзіка лякаєш?
показати весь коментар
29.12.2025 11:01 Відповісти
Яке насильство ??? Прийди до ТЦК, пройди ВЛК, отримай відповідні документи, у подальшому дій, як того вимагає Закон. До тих хитрунів, які ухиляються і бикують перед військовиками ТЦК і НПУ вживаються заходи примусу. Усе згідно із законом.
показати весь коментар
29.12.2025 10:04 Відповісти
В твому коментарі тільки одне правильно написано ,все згідно із законом. Але закон має застосовуватись однаково для всіх, без будь яких виключень, а не до бідних і 55+
показати весь коментар
29.12.2025 10:15 Відповісти
А ти прийшов? А ти пройшов? **** ти розказуєш тут?. *****, як ви бісете,нікчемні нафронтники.
показати весь коментар
29.12.2025 15:07 Відповісти
Сподіваюся, цей покидьок уже почав решту свого нікчемного життя працьовати на аптечний кіоск у пенітенціарному закладі.
показати весь коментар
29.12.2025 09:59 Відповісти
❗️Є ймовірність, що ухилянти не зможуть голосувати на виборах - Подоляк заявив, що це вирішить Верховна Рада
показати весь коментар
29.12.2025 10:16 Відповісти
Невже заборонять голосувати депутатам, поліції, тцк, сбу, суд'ям, прокурорам?
показати весь коментар
29.12.2025 10:19 Відповісти
І що, навіть офіцери пресслужб ТЦК не зможуть голосувати? Про поліцію і решту вже мовчу? Ну вже зовсім на права людей поклали......
показати весь коментар
29.12.2025 10:25 Відповісти
Хай ще громадянство відберуть .
показати весь коментар
29.12.2025 10:34 Відповісти
О, то на зоні, коли ти сидів за злом лахматого сейфу, тебе ножовому бою вчили, а не грати на флейті? Казкар ще той.
показати весь коментар
29.12.2025 10:48 Відповісти
Ще тут москальских обдристантів не вистачало з їхним тюремним жаргоном. Іди в дупло.
показати весь коментар
29.12.2025 11:01 Відповісти
Я не по цій темі, не набивайся.
показати весь коментар
29.12.2025 11:04 Відповісти
На хутіна ти комусь потрібен, набиватися до тебе. Викладаєш повний набір мацкальського лайна і ображаєшся, флейтист шкіряний. Тобі ж сказали, йди в дупло. Що незрозуміло?
показати весь коментар
29.12.2025 11:23 Відповісти
Совсем на старости лет ё..ся или метла до пупа отросла?
показати весь коментар
29.12.2025 11:48 Відповісти
Юзіка с міндічем так би ловили
показати весь коментар
29.12.2025 11:04 Відповісти
$100.000 готівкою знайшли під час обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК. (c)
показати весь коментар
29.12.2025 11:31 Відповісти
Оце СПРАВЖНІ патріоти України - не те що ухилянти - які донатять на ЗСУ !
показати весь коментар
29.12.2025 11:58 Відповісти
Напоовіщував! Заробля як може