8193 відвідувача онлайн

Зеленський привітав українців із Новим роком: "Віримо в мир та боремось за нього"

Привітання Зеленського з Новим роком

Президент Володимир Зеленський привітав українців з прийдешнім Новим 2026 роком.

Про це він повідомив у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

Привітання президента

Глава держави нагадав, що цей рік став можливим завдяки українським захисникам – тим, хто "відстояв його не лише для України, а й для всіх, хто цінує свободу та гідність".

Прагнення до миру

"Ще один рік минає, виборений відданістю й стійкістю, принциповістю та щоденною працею українців. Далі разом йдемо з тим, що нас тримає: досвідом і пам’яттю, рідним словом, надією та вірою. Беремо із собою здатність до спільнодії й людяність – те, що попри все", - наголосив Зеленський.

"Віримо в мир, боремось за нього і працюємо заради цього. З Новим роком, дорогі українці!" - додав президент.

Топ коментарі
+28
показати весь коментар
31.12.2025 17:22 Відповісти
+26
Краще поздоров : Міндча , Єрака , Чернишова І особливо Юзіка - коряченця. А про нас , **** , забудь ... і вали на ....
показати весь коментар
31.12.2025 17:15 Відповісти
+25
Боротися треба зброєю, а не відосиками.
4 роки. Де балістичні ракети власного виробництва?
показати весь коментар
31.12.2025 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Москва буде знищена! ☢️🚀💣
показати весь коментар
31.12.2025 17:14 Відповісти
Єдиний марафон "побажань" Найзеленішому - оголошується відкритим!
показати весь коментар
31.12.2025 17:15 Відповісти
Щиро бажаю тим двом потворам на фото здохнути страшною смертю. Якнайшвидше.
показати весь коментар
31.12.2025 20:20 Відповісти
Краще поздоров : Міндча , Єрака , Чернишова І особливо Юзіка - коряченця. А про нас , **** , забудь ... і вали на ....
показати весь коментар
31.12.2025 17:15 Відповісти
Рік за роком і ніякого просвітку - путлєр вгризається в Україну
показати весь коментар
31.12.2025 17:16 Відповісти
Боротися треба зброєю, а не відосиками.
4 роки. Де балістичні ракети власного виробництва?
показати весь коментар
31.12.2025 17:18 Відповісти
В Ізраїлі ходять по вулицях в темних окулярах.
показати весь коментар
31.12.2025 17:20 Відповісти
А де балістичні ракети власного виробництва у нідерландів ?
Скільки ви зробили за 4 роки ?
час же був
У вас же заводи з виробнитства ракет не ******** кожен день.

В нас один завод їх робив, а не так як у вас кожна кав'ярня по 2 шт на день робить чи пече- ракети на 800-1500 км
Передайте нам 100 000 шт.
Ми вам потім віддамо

Розробка «Томагавка» зайняла близько 8 років (1972-1980)

Початок розробки (ОКР «Калібр»): розробка велася з 1980-х-1990.
Я у вас вірю нідерланди - для нас ви зробите супер ракету за місяць ,
цеж не Україна
показати весь коментар
31.12.2025 21:42 Відповісти
А де косоворотка?
показати весь коментар
31.12.2025 17:20 Відповісти
Блін ,,, це ж Порошенко !!!!
показати весь коментар
31.12.2025 17:30 Відповісти
Та бачимо як ти "борешся" з скумбрією по 8, братаном по 17 і дружбаном з двушечкою на маскву... Щоб тебе побили метастази...
показати весь коментар
31.12.2025 17:22 Відповісти
показати весь коментар
31.12.2025 17:22 Відповісти
Це Безлєр. Ватажок ДНР. Йому вже Zeботи домалювали наш шеврон.
показати весь коментар
31.12.2025 17:37 Відповісти
Кацапи зіпсували свято нового року в 2014 році, а Зєля добив його в 2019.
показати весь коментар
31.12.2025 17:38 Відповісти
То він з Японії так рано, чи шо? Пам'ятаю, як колись воно "подвинуло" чинного Президента (!) та привітало на центральному телеканалі у 23:59:30, під бій курантів
показати весь коментар
31.12.2025 17:22 Відповісти
Про какую_разніцу не казав?
Чудово ж заходило малоросам!

Кінець 2019 року, 5 років від початку війни роZії проти України, тисячі загиблих, закатованих українців.
Зеленський заявив:
"украинцам стоит быть «единой страной каждый день», где «не имеет значения, как называется улица, потому что она освещена и заасфальтирована, где нет разницы, у которого памятника ты ждешь девушку, в которую влюблен».
показати весь коментар
31.12.2025 17:28 Відповісти
А че традиционное Уйло без жены с н г поздравляет? Куда он ее вообще дел?
показати весь коментар
31.12.2025 17:34 Відповісти
з'їв
показати весь коментар
31.12.2025 17:36 Відповісти
Американський президент Дональд Трамп під час переговорів з президентом Володимиром Зеленським у Білому домі в серпні несподівано зателефонував колишній "Міс Україна" Олександрі Ніколаєнко й організував її розмову з українським лідером.
показати весь коментар
31.12.2025 17:34 Відповісти
У певний момент Трамп зауважив своїм помічникам, що коли він був власником конкурсу "Міс Всесвіт", українські конкурсантки часто були найкрасивішими, тож він вигукнув: "Українські жінки красиві". "Я знаю, я одружився з однією з них", - відповів на це Зеленський.
показати весь коментар
31.12.2025 17:35 Відповісти
- Да мнє ж толька ваших дєньог і нада било! (Голохвастов)
показати весь коментар
31.12.2025 17:42 Відповісти
Привітав, але сам на поготові з ізраїльським паспортом у кишені.
показати весь коментар
31.12.2025 17:53 Відповісти
показати весь коментар
31.12.2025 18:03 Відповісти
"Якби я тоді ( 2014 р) був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але,"зелених чоловічків" не пустили." Зеленський, 2021р.
Зараз "зелені чоловічкі"захопили нові території, міста, навітьЗАЕС, а ви пан "потужний" живі зі своїм оточенням.Не тому, що самі впустили тих "зелених чоловічків".?... а тепер так "артистично" граєте роль патріота і страждаєте за Україну.
Лицемірство зашкалює) )
показати весь коментар
31.12.2025 18:13 Відповісти
Кращебвтік 🤮
показати весь коментар
31.12.2025 18:39 Відповісти
Z-еля, йди ти до зі своїми "вітаннями", а краще злийся з посади Президента України!
Тобі до Петра Олексійовича дуже далеко, як до космоса, хоча ти сам - космос!
показати весь коментар
31.12.2025 18:43 Відповісти
Із Новим Роком , пане Президент !
показати весь коментар
31.12.2025 19:01 Відповісти
Зникнуть разом всі зеленські, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
показати весь коментар
31.12.2025 19:21 Відповісти
Що ти нюхаєш ? ще 12-тої нема а воно вже поздоровило .
показати весь коментар
31.12.2025 19:24 Відповісти
Цікаво, скільки сьогодні екранів запльовано і скільки зализано?
показати весь коментар
31.12.2025 20:05 Відповісти
Красиві, але цілком порожні слова, бо насправді бачимо безмежну владну корупцію, брехню, популізм і мародерство. Людина лише дешево грає свою роль і їй байдуже на країну та співгромадян.
показати весь коментар
31.12.2025 23:26 Відповісти