3895 посетителей онлайн

Зеленский поздравил украинцев с Новым годом: "Верим в мир и боремся за него"

Поздравление Зеленского с Новым годом

Президент Владимир Зеленский поздравил украинцев с наступающим Новым 2026 годом.

Об этом он сообщил в соцсетях, информирует Цензор.НЕТ.

Поздравление президента

Глава государства напомнил, что этот год стал возможным благодаря украинским защитникам – тем, кто "отстоял его не только для Украины, но и для всех, кто ценит свободу и достоинство".

Стремление к миру

"Еще один год проходит, избранный преданностью и стойкостью, принципиальностью и ежедневным трудом украинцев. Далее вместе идем с тем, что нас держит: опытом и памятью, родным словом, надеждой и верой. Берем с собой способность к совместному действию и человечность - то, что несмотря ни на что", - подчеркнул Зеленский.

"Верим в мир, боремся за него и работаем ради этого. С Новым годом, дорогие украинцы!" - добавил президент.

Топ комментарии
+28
показать весь комментарий
31.12.2025 17:22 Ответить
+26
Краще поздоров : Міндча , Єрака , Чернишова І особливо Юзіка - коряченця. А про нас , **** , забудь ... і вали на ....
показать весь комментарий
31.12.2025 17:15 Ответить
+25
Боротися треба зброєю, а не відосиками.
4 роки. Де балістичні ракети власного виробництва?
показать весь комментарий
31.12.2025 17:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Москва буде знищена! ☢️🚀💣
показать весь комментарий
31.12.2025 17:14 Ответить
Єдиний марафон "побажань" Найзеленішому - оголошується відкритим!
показать весь комментарий
31.12.2025 17:15 Ответить
Щиро бажаю тим двом потворам на фото здохнути страшною смертю. Якнайшвидше.
показать весь комментарий
31.12.2025 20:20 Ответить
Краще поздоров : Міндча , Єрака , Чернишова І особливо Юзіка - коряченця. А про нас , **** , забудь ... і вали на ....
показать весь комментарий
31.12.2025 17:15 Ответить
Рік за роком і ніякого просвітку - путлєр вгризається в Україну
показать весь комментарий
31.12.2025 17:16 Ответить
Боротися треба зброєю, а не відосиками.
4 роки. Де балістичні ракети власного виробництва?
показать весь комментарий
31.12.2025 17:18 Ответить
В Ізраїлі ходять по вулицях в темних окулярах.
показать весь комментарий
31.12.2025 17:20 Ответить
А де балістичні ракети власного виробництва у нідерландів ?
Скільки ви зробили за 4 роки ?
час же був
У вас же заводи з виробнитства ракет не ******** кожен день.

В нас один завод їх робив, а не так як у вас кожна кав'ярня по 2 шт на день робить чи пече- ракети на 800-1500 км
Передайте нам 100 000 шт.
Ми вам потім віддамо

Розробка «Томагавка» зайняла близько 8 років (1972-1980)

Початок розробки (ОКР «Калібр»): розробка велася з 1980-х-1990.
Я у вас вірю нідерланди - для нас ви зробите супер ракету за місяць ,
цеж не Україна
показать весь комментарий
31.12.2025 21:42 Ответить
А де косоворотка?
показать весь комментарий
31.12.2025 17:20 Ответить
Блін ,,, це ж Порошенко !!!!
показать весь комментарий
31.12.2025 17:30 Ответить
Та бачимо як ти "борешся" з скумбрією по 8, братаном по 17 і дружбаном з двушечкою на маскву... Щоб тебе побили метастази...
показать весь комментарий
31.12.2025 17:22 Ответить
показать весь комментарий
31.12.2025 17:22 Ответить
Це Безлєр. Ватажок ДНР. Йому вже Zeботи домалювали наш шеврон.
показать весь комментарий
31.12.2025 17:37 Ответить
Кацапи зіпсували свято нового року в 2014 році, а Зєля добив його в 2019.
показать весь комментарий
31.12.2025 17:38 Ответить
То він з Японії так рано, чи шо? Пам'ятаю, як колись воно "подвинуло" чинного Президента (!) та привітало на центральному телеканалі у 23:59:30, під бій курантів
показать весь комментарий
31.12.2025 17:22 Ответить
Про какую_разніцу не казав?
Чудово ж заходило малоросам!

Кінець 2019 року, 5 років від початку війни роZії проти України, тисячі загиблих, закатованих українців.
Зеленський заявив:
"украинцам стоит быть «единой страной каждый день», где «не имеет значения, как называется улица, потому что она освещена и заасфальтирована, где нет разницы, у которого памятника ты ждешь девушку, в которую влюблен».
показать весь комментарий
31.12.2025 17:28 Ответить
А че традиционное Уйло без жены с н г поздравляет? Куда он ее вообще дел?
показать весь комментарий
31.12.2025 17:34 Ответить
з'їв
показать весь комментарий
31.12.2025 17:36 Ответить
Американський президент Дональд Трамп під час переговорів з президентом Володимиром Зеленським у Білому домі в серпні несподівано зателефонував колишній "Міс Україна" Олександрі Ніколаєнко й організував її розмову з українським лідером.
показать весь комментарий
31.12.2025 17:34 Ответить
У певний момент Трамп зауважив своїм помічникам, що коли він був власником конкурсу "Міс Всесвіт", українські конкурсантки часто були найкрасивішими, тож він вигукнув: "Українські жінки красиві". "Я знаю, я одружився з однією з них", - відповів на це Зеленський.
показать весь комментарий
31.12.2025 17:35 Ответить
- Да мнє ж толька ваших дєньог і нада било! (Голохвастов)
показать весь комментарий
31.12.2025 17:42 Ответить
Привітав, але сам на поготові з ізраїльським паспортом у кишені.
показать весь комментарий
31.12.2025 17:53 Ответить
показать весь комментарий
31.12.2025 18:03 Ответить
"Якби я тоді ( 2014 р) був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але,"зелених чоловічків" не пустили." Зеленський, 2021р.
Зараз "зелені чоловічкі"захопили нові території, міста, навітьЗАЕС, а ви пан "потужний" живі зі своїм оточенням.Не тому, що самі впустили тих "зелених чоловічків".?... а тепер так "артистично" граєте роль патріота і страждаєте за Україну.
Лицемірство зашкалює) )
показать весь комментарий
31.12.2025 18:13 Ответить
Кращебвтік 🤮
показать весь комментарий
31.12.2025 18:39 Ответить
Z-еля, йди ти до зі своїми "вітаннями", а краще злийся з посади Президента України!
Тобі до Петра Олексійовича дуже далеко, як до космоса, хоча ти сам - космос!
показать весь комментарий
31.12.2025 18:43 Ответить
Із Новим Роком , пане Президент !
показать весь комментарий
31.12.2025 19:01 Ответить
Зникнуть разом всі зеленські, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
показать весь комментарий
31.12.2025 19:21 Ответить
Що ти нюхаєш ? ще 12-тої нема а воно вже поздоровило .
показать весь комментарий
31.12.2025 19:24 Ответить
Цікаво, скільки сьогодні екранів запльовано і скільки зализано?
показать весь комментарий
31.12.2025 20:05 Ответить
Красиві, але цілком порожні слова, бо насправді бачимо безмежну владну корупцію, брехню, популізм і мародерство. Людина лише дешево грає свою роль і їй байдуже на країну та співгромадян.
показать весь комментарий
31.12.2025 23:26 Ответить