7984 відвідувача онлайн

Якщо в Україні стане безпечно, можна скасувати воєнний стан та провести вибори, - ЦВК

вибори

Якщо Україні вдасться стабілізувати безпекову ситуацію, то можна буде скасувати воєнний стан і провести вибори.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Укрінформу розповів голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко.

Головне – безпека

"Передусім треба забезпечити належні безпекові умови, про які говорить і президент, і міжнародні партнери розуміють, що це необхідна передумова, і я так бачу, що в нашому суспільстві є консенсус щодо цього питання. Як під ракетами проводити вибори?" - зазначив Діденко.

Встановлення безпечної ситуації створить, за словами голови ЦВК, підстави для скасування воєнного стану. Після цього питання виборів вже буде зводитися до термінів, необхідних для проведення повоєнних виборів.

Належна підготовка до виборів

А ці терміни залежатимуть від конкретних процедур, визначених законом, пояснив Діденко.

  • За його словами, ЦВК протягом понад чотирьох років повномасштабної війни не називала жодних термінів проведення виборів. Якщо не змінити закон, то протягом одного місяця після скасування воєнного стану має розпочатися виборчий процес парламентських виборів.

"Питання строків – завжди питання балансу. З одного боку, що більший строк, то краще можна підготуватися і сподіватися, що наші вибори будуть краще відповідати міжнародним стандартам і найкращим практикам, ніж якщо цей строк буде меншим. З іншого – цей строк не має бути надмірно великим", - додав він.

Топ коментарі
+5
Якщо, але це не точно, коли і як, бусифікація йде шаленими темпами, нікому буде й голосувати.
показати весь коментар
31.12.2025 17:56 Відповісти
+3
Формула ідіотизму і тупості. Так було завжди,ще з часів коли не вибрали Чорновола...
показати весь коментар
31.12.2025 18:28 Відповісти
+3
Залужного комісували по здоров'ю. Для чого нам хворобливий президент?
показати весь коментар
31.12.2025 18:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То скасуйте. "Стане безпечно", не з окопу пишете часом?
показати весь коментар
31.12.2025 17:53 Відповісти
6-ий і 7-ий
показати весь коментар
31.12.2025 17:58 Відповісти
Якщо, але це не точно, коли і як, бусифікація йде шаленими темпами, нікому буде й голосувати.
показати весь коментар
31.12.2025 17:56 Відповісти
хто про що, а ***** про блохи

.
показати весь коментар
31.12.2025 18:44 Відповісти
А скажеш що такого немає? Позорна, ганебна недомобілізація якої світ ще не бачив! А якщо і бачив то тих країн вже нема.
показати весь коментар
31.12.2025 18:55 Відповісти
На днях а то и раньше. Все збс.
показати весь коментар
31.12.2025 17:58 Відповісти
Як той - так зразу
показати весь коментар
31.12.2025 18:02 Відповісти
Яке скасування военного стану?! А як же тік і ненавчені воювати будуть гроші збивати з простих громадян?! Вони ж заробляють бідні , нещасні, он як бігають кожен день , 10 на одного.
показати весь коментар
31.12.2025 18:02 Відповісти
Тільки бовдури можуть вести розмову про вибори Фальсифікацію ,то можна.Як можна вести зустрічі кандидатів з виборцями,рівний доступ до телекомунікацій і десятки питань,які закладені в КОНСТИТУЦІЇ.
показати весь коментар
31.12.2025 18:06 Відповісти
Так то ж ваш лідор придумав ви методички читали перш ніж ось гнати на главішака?
показати весь коментар
31.12.2025 18:16 Відповісти
Толку з тих виборів. Ніби щось зміниться. Прийдуть такі самі, але з порожніми кишенями.
показати весь коментар
31.12.2025 18:11 Відповісти
ЗАЛУЖНИЙ - ПРЕЗИДЕНТ , ПОРОХ - ПРЕМ"ЄР !!!! ОСЬ ФОРМУЛА УСПІХУ !!!!!
показати весь коментар
31.12.2025 18:13 Відповісти
Чия формула? )))
показати весь коментар
31.12.2025 18:16 Відповісти
Формула ідіотизму і тупості. Так було завжди,ще з часів коли не вибрали Чорновола...
показати весь коментар
31.12.2025 18:28 Відповісти
Залужного комісували по здоров'ю. Для чого нам хворобливий президент?
показати весь коментар
31.12.2025 18:29 Відповісти
А президент, 4 раза уклонившийся призова - нам норм?
показати весь коментар
31.12.2025 18:41 Відповісти
Ну не хотів він служити в савєтскай армії )
показати весь коментар
31.12.2025 19:12 Відповісти
Не знал, что у нас в 2014-15 была советская армия
показати весь коментар
31.12.2025 20:14 Відповісти
У вас вона і зараз савєцкая
показати весь коментар
31.12.2025 20:28 Відповісти
Залужного з Порошенком
показати весь коментар
31.12.2025 18:31 Відповісти
продукт свиноводства у продукті з какаобобів це буде
показати весь коментар
31.12.2025 20:06 Відповісти
Поки в Україні стане безпечно ЦВК не потрібно... всі чоловіки з ЦВК повинні піти на передову на фронт, до того часу поки вони не зроблять Україну безпечною та не стануть відповідно потрібні...
показати весь коментар
31.12.2025 18:11 Відповісти
а 40 мiлiонiв украiнцiв в парашi також проголосують?
показати весь коментар
31.12.2025 18:13 Відповісти
поки не всі щє всілися за святкові столи проводжати цей рік
з плавним переходом на зустрічяння нового -
мої поздоровлення всім з наступаючим Новим роком!
і нехай він і справді, і в усіх сенсах буде кращім, а саме - переможним!
і не дуркувати з напоржаловом більше - ну от плиз....
показати весь коментар
31.12.2025 18:22 Відповісти
Та вам(ЦВК) , курва, і зараз безпечно
показати весь коментар
31.12.2025 18:33 Відповісти
Як же не терпиться члєнограю ще порулити і добити країну в руїну.
показати весь коментар
31.12.2025 18:34 Відповісти
показати весь коментар
31.12.2025 18:41 Відповісти
"безпекови умови" - це юридичний термін?
показати весь коментар
31.12.2025 18:43 Відповісти
Як тільки скасують військовий стан, більшість військових просто розвернется і піде з окопі і більше туди вже не повернуться ніколи, навіть якщо орки знову підуть. Зеля вже готує Україну до капітуляції і передачі фюреру. Результати референдуму намалюють такі, що дурні українці самі згодні передати руським території
єь повернути московських попів, дати амерам торгувати і заробляти на вільній окупованій зоні Донбасу. Коротше, малята, нас прогрівають під продаж оптом.
показати весь коментар
31.12.2025 18:48 Відповісти
Ну так позорна мобілізація пожинає свої плоди, без ясних строків служби, без ясної демобілізації, без прозорих відпусток в яких для того щоб піти треба відвалювати десятки тисяч кешу командиру..
показати весь коментар
31.12.2025 18:57 Відповісти
Це все ще було відомо з 2019 року.
показати весь коментар
31.12.2025 19:08 Відповісти
І хто зробить це "безпечно"?
показати весь коментар
31.12.2025 19:05 Відповісти
Якийсь новий меморандум )
показати весь коментар
31.12.2025 19:14 Відповісти
Геніальна заява. На кшталт - коли не буде війни то буде мир.
показати весь коментар
31.12.2025 19:19 Відповісти
Бажаю Українцям у новому році повернення до влади Президента Петра Порошенка ❤️🇺🇦❤️