7863 відвідувача онлайн

Сили оборони у 2025 році знешкодили майже 420 тисяч окупантів, - Сирський

Сирський звітує про 420 тисяч знешкоджених окупантів за рік

У 2025 році українські захисники знешкодили майже 420 тисяч російських окупантів.

Про це повідомив у соцмережі фейсбук головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

"Минають останні години 2025 року - ще одного року нашої стійкості, нашої відваги, нашого подвигу. Дякую кожному і кожній, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає Україну. Ваша служба, ваша мужність і ваша жертва вже стали частиною історії. Завдяки кожному з вас Україна є, і Україна буде", - наголосив головком.

Він зазначив, що цьогоріч Україна довела ворогу і всьому світу просту істину, що найсильніший аргумент - це Збройні сили України, армія, яка тримає стрій проти переважаючого противника і здатна бити його там, де він вважав себе недосяжним.

"Наші далекобійні удари, наші технології, наша рішучість щодня послаблюють і нищать воєнну машину агресора. Засобами Deep Strike, українськими далекобійними дронами і ракетами Сили оборони України щоденно випалюють російську мілітарну потугу, спроможності військово-промислового комплексу РФ, його нафтопереробні заводи, а відтак бажання загарбників продовжувати цю війну. Це наш шлях до справедливого миру", - заявив Сирський.

Крім цього, головком розповів, що у 2025 році українські воїни знешкодили майже 420 тисяч російських окупантів.

Він також привітав захисників із Новим роком.

"У Новому році бажаю кожному з вас стійкості, сили й віри. Бажаю вистояти там, де важко. Перемогти там, де здавалося неможливо. І найголовніше - повернутися. Повернутися живими. Повернутися з Перемогою. Обійняти своїх рідних, які щодня чекають нас з цієї війни, вірять у нас і живуть цією надією. І ключове – бажаю усій нашій країні єдності. Бо в єдності наша сила. І в єдності наша Перемога", - додав Сирський.

Топ коментарі
+8
совкова доповідь під свято - нічого не міняєтся...
показати весь коментар
31.12.2025 19:49 Відповісти
+3
ну не знаю наскільки можна довіряти переможним реляціям головкома,
в якого батьки в заручниках в країні-агресора.
був нормальний головком - буба з угловатою його з'їли.
показати весь коментар
31.12.2025 19:59 Відповісти
+2
питання чому здаємо село за селом,
км за км - це не для святкового рапорта...
показати весь коментар
31.12.2025 19:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
СОУ, під кіривництвом Сірського, знищили 420 000 руснявих скотів.
А скільки тварюк з Параши знищів ти?
показати весь коментар
31.12.2025 21:02 Відповісти
До чого тут ригоанальний мусор татаров? Питання було саме до вас.
показати весь коментар
31.12.2025 21:08 Відповісти
совкова доповідь під свято - нічого не міняєтся...
показати весь коментар
31.12.2025 19:49 Відповісти
Шановний, а яку б доповідь зробили б особисто Ви?
показати весь коментар
31.12.2025 21:03 Відповісти
а ніяку, промочяв би...
показати весь коментар
31.12.2025 21:05 Відповісти
Ну то треба було б і зараз промовчати.
показати весь коментар
31.12.2025 21:09 Відповісти
А тому шо під час таких бойових дій нехер ляпати куйню язиком працюючи на користь ворога. Тоякий твій особистий рахунок вбитих москалів?
показати весь коментар
31.12.2025 21:14 Відповісти
саме така порада і вам.
показати весь коментар
31.12.2025 21:11 Відповісти
нормальний дід, то щось його чомусь сьогодні понесло і навіть знаю чому..
все діло в моєму американському прапорі...
показати весь коментар
31.12.2025 21:16 Відповісти
І це все замість рахунку москалів, глибоко тиловий ти наш?
показати весь коментар
31.12.2025 21:22 Відповісти
Пане ви помиояєтєсь.
показати весь коментар
31.12.2025 21:21 Відповісти
шо ви нормальний дід?
показати весь коментар
31.12.2025 21:23 Відповісти
Пан не зрозумів відповіді?
показати весь коментар
31.12.2025 21:26 Відповісти
То особистого рахунку москалів у пана нема? То пан маєтє рахунок власних пердів у калюжу?
показати весь коментар
31.12.2025 21:20 Відповісти
Злив зараховано. То пан має рахунок знищених особисто їм москалів?
показати весь коментар
31.12.2025 21:25 Відповісти
Тоб то, ти типовий сцікун слимак який ротом пердить у калюжу сідячи під спідницею матусі і який займаєтся обсиранням СОУ.
показати весь коментар
31.12.2025 21:30 Відповісти
Слимаче, як шо нема особистого разунку вбитих мрюоскалів, то стулі свою псячу смердячу пащу шодо СОУ, а сиди тихо біля панталонів матусі і дихай черещ раз, чмо сцікливе, бо ще ТЦК вирахує твою схованку іт помреш всравшись з переляку. Дітей маєш, слимаче?
показати весь коментар
31.12.2025 21:47 Відповісти
Шановний, у мене принціп - до завершення війни СОУ публічно не критікувати. Хоча маю власну точку зору. Ані ви ані я не кіруємо навіть відділенням і не знаємо всього розкладу.
показати весь коментар
31.12.2025 21:17 Відповісти
де я критикував СОУ?
мо по сну трохи вдарити?
показати весь коментар
31.12.2025 21:22 Відповісти
спілкуюся з ним не рік і не два, завжди було все по людські...
спишемо все на Новий Рік...
показати весь коментар
31.12.2025 21:37 Відповісти
А шо з написаного не до вподоби слимаку? Правда?
показати весь коментар
31.12.2025 21:55 Відповісти
порада,
як тільки в звертанні до вас є персональні образи? - ніколи не відповідайте!
показати весь коментар
31.12.2025 22:03 Відповісти
ви і зараз тролите?
це не мій дід, це дід з яким я спілкувався.
передаю по інстанції - тепер це ваш дід, а ви його...
показати весь коментар
31.12.2025 22:12 Відповісти
never know who is on the other end - and there are two trolls.
показати весь коментар
31.12.2025 22:20 Відповісти
same
показати весь коментар
31.12.2025 22:24 Відповісти
А Головком це не СОУ?
показати весь коментар
31.12.2025 21:27 Відповісти
до зустрічі в Новому Році!
перечитаєте-пожалкуєте,
а я зроблю вигляд, що і не було нічого...
показати весь коментар
31.12.2025 21:30 Відповісти
НУ перечитайте, пане, перечитайте.
показати весь коментар
31.12.2025 21:32 Відповісти
переможна монопотужнісь - це гірше пандемії.
відніми в зелених відоси і рапорти?
і цей пузир лопне, але всіх обляпає...
показати весь коментар
31.12.2025 21:10 Відповісти
питання чому здаємо село за селом,
км за км - це не для святкового рапорта...
показати весь коментар
31.12.2025 19:54 Відповісти
А Ви не знаєтє відповідь чому?
показати весь коментар
31.12.2025 21:04 Відповісти
ви не занадто рано почяли святкувати Новий Рік?
показати весь коментар
31.12.2025 21:13 Відповісти
Две причины на мой субьективный взгляд и это большое количество дезертиров и качество командования ,которое сильно просело после увольнения Залужного
показати весь коментар
31.12.2025 21:31 Відповісти
За останні 10 місяців втрати Росії у війні з Україною зростали швидше, ніж будь-коли з початку повномасштабного вторгнення у 2022 році, свідчить аналіз BBC: https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cyvgvl0qz8qo
показати весь коментар
31.12.2025 19:54 Відповісти
Тому що наступають
показати весь коментар
31.12.2025 20:11 Відповісти
ну не знаю наскільки можна довіряти переможним реляціям головкома,
в якого батьки в заручниках в країні-агресора.
був нормальний головком - буба з угловатою його з'їли.
показати весь коментар
31.12.2025 19:59 Відповісти
Велика подяка нашим воїнам.
показати весь коментар
31.12.2025 20:41 Відповісти
Тоді як вони при таких втратах, сунуть і сунуть вперед? Забрехався сирок
показати весь коментар
31.12.2025 20:56 Відповісти
Тому шо особисто ви не на нулі а в глибокому тилу.
показати весь коментар
31.12.2025 21:06 Відповісти
Удмурт, у вас це у кого? У коряків чи чувашів?
показати весь коментар
31.12.2025 21:07 Відповісти
Шановні, замість того щоб обсі*ати керівництво ЗСУ, які дають нам змогу зустріти Новий рік не в концтаборі з ім'ям паРаша, а вдома, краще задонатьте на дрони бити клятих москалів. Слава ЗСУ!!! Слава Україні!!!

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те.
✍️Ліна Костенко
показати весь коментар
31.12.2025 22:22 Відповісти