9953 відвідувача онлайн

Зеленський запропонував Буданову очолити Офіс Президента. ФОТОрепортаж

Президент України Володимир Зеленський запропонував очільнику ГУР МО Кирилу Буданову очолити Офіс Президента. Рішення мотивоване необхідністю посилити фокус держави на безпекових питаннях, розвитку Сил оборони та дипломатичних переговорах.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський повідомив у телеграмі.

Зустрівся з Кирилом Будановим і запропонував йому очолити Офіс Президента України", - написав він.

За словами Зеленського, зараз Україні потрібно більше зосередженості на питаннях безпеки, розвитку Сил оборони та безпеки України, а також на дипломатичному треку в перемовинах, і Офіс Президента служитиме виконанню передусім таких завдань нашої держави.

Наявність потрібного досвіду

"Кирило має спеціальний досвід на цих напрямах та достатню силу для досягнення результатів. Також доручив новому керівнику Офісу Президента у взаємодії із секретарем РНБО України та іншими необхідними керівниками й інституціями оновити і представити на затвердження стратегічні основи оборони та розвитку нашої держави й подальші кроки", - написав Президент.

Буданову доручили підготувати стратегічні основи оборони та розвитку України

Топ коментарі
+23
Займайся краще спецопераціями, навіщо лізти в те політичне болото?
показати весь коментар
02.01.2026 13:53 Відповісти
+20
Свого коханця Гогілашвілі візьме замом ?
показати весь коментар
02.01.2026 13:55 Відповісти
+16
а Гогишвилли очолить гур?
показати весь коментар
02.01.2026 13:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Враження що зелю не цікавить,що насправді коїться в країні.Грається дурко у пісочниці.
показати весь коментар
02.01.2026 14:34 Відповісти
Потужна реформа. Як бачите, справа не в єрмаку. Бєніну макаку треба змінювати. І я не про вибори
показати весь коментар
02.01.2026 14:35 Відповісти
патріоти здристнули в польщу
показати весь коментар
02.01.2026 15:00 Відповісти
На цій посаді треба або знищити ермака,або ставати його васалом.Невже "кава в криму" цього не розуміє?
показати весь коментар
02.01.2026 14:38 Відповісти
как бы не получилось так, что именно Ермак и посоветовал Зеленскому этот вариант с Будановым.
показати весь коментар
02.01.2026 14:44 Відповісти
Зеленский считает, что боевому генералу, Герою Украины лучше заниматься скрепками и склоками, чем проводить боевые операции в самый напряженный момент войны.
Это называется скрытое обезглавливание ГУР.
показати весь коментар
02.01.2026 14:44 Відповісти
Прибрав конкурента як колись ЗАЛУЖНОГО. Тільки ЗЕ тільки чучхе
показати весь коментар
02.01.2026 14:44 Відповісти
Пусть Сырского назначит главой ОП, а на его место вернет Залужного.
показати весь коментар
02.01.2026 14:55 Відповісти
Так Залужного ж звільнили з ЗСУ за станом здоров'я. Чи комісія після лондонського відпочинку визнає його придатним до служби? Насправді, з сирським біда - совок та ще й етнічний кацап. Плюс батьки в расєї. І ні#уя - сбу мовчить, буданов мовчить, главначпупс у захваті...
показати весь коментар
02.01.2026 15:02 Відповісти
Ага, и весь Генштаб Залужного тоже по состоянию здоровья. Ты в это веришь?
Бойцы на передовой воюют с инвалидностями и ничего. Годны.
Просто придумали дешевую отмазку для народа, в которую и ты поверил.
показати весь коментар
02.01.2026 15:54 Відповісти
з сирським біда - совок та ще й етнічний кацап
-----------------------------------------------------------
Для Зеленского в ОП это эталон.
Там сейчас у него либо россияне или этнические россияне (Подоляк и др.) либо еврейской национальности с паспортами россии или США.
показати весь коментар
02.01.2026 15:56 Відповісти
Одного боевого генерала Залужного отправил послом в Лондон, другому предлагает стать канцелярской крысой.
Патрушев приказал или Зеленский не понимает, что идет война?
показати весь коментар
02.01.2026 14:48 Відповісти
Це те, що він вчора анансував? Ну, потужно. І невже Буданов погодиться? А, ну, так - він же у другому турі виграє. Насправді, виграє мабуть навіть баба юля, якщо вже таке пішло
показати весь коментар
02.01.2026 14:55 Відповісти
А Порошенко виграє?
показати весь коментар
02.01.2026 14:58 Відповісти
Я не баба Ванга, але якщо він буде балатуватись, проголосую за нього. Залужний хоч і талановитий військовий, але досвіду політичного малувато. Так, Порошенко підгадив собі кумами-однослуживцями, але політик з досвідом, і, здається, навчений досвідом.
показати весь коментар
02.01.2026 15:11 Відповісти
"Порошенко підгадив собі кумами-однослуживцями" - це хто? прізвища.
показати весь коментар
02.01.2026 15:28 Відповісти
Так начебто учора когось уже призначав? Тут називалося інше прізвище...
показати весь коментар
02.01.2026 15:16 Відповісти
Була така у КПСС метода конкурента "Бросить на сєльськоє хозяйство"
показати весь коментар
02.01.2026 14:57 Відповісти
Прийняв пропозицію Президента України Володимира Зеленського очолити Офіс Глави держави. Продовжую служити Україні. Вважаю посаду керівника Офісу Президента як ще один рубіж відповідальності перед країною. Для мене це честь і відповідальність - в історичний для України час зосередитись на критично важливих питаннях стратегічної безпеки нашої держави. Дякую за довіру!
" Штірліц" вже зламався, і до вечора не протримався 😸😸😸
показати весь коментар
02.01.2026 15:02 Відповісти
відкрию велику военну тайну. пропозиція публічно така ніколи не робиться, якшо перед цим не було на неї згода. це так для затравочки....
показати весь коментар
02.01.2026 15:24 Відповісти
буданга, форма одягу для нової посади - светр з мішками та статуетка ЗЄлі на столі

показати весь коментар
02.01.2026 15:06 Відповісти
а хто це?
показати весь коментар
02.01.2026 15:14 Відповісти
Головнокомандуючий - москаль Сирський.
Глава офісу президента - москаль Буданов.
Перший віце-прем'єр - москаль Федоров.
Глава ДБР - москаль Сухачов.
Спеціально нагадаю для кошерного Зеленського - у нас майже 12 років йде гаряча кривава війна з москалями.
показати весь коментар
02.01.2026 15:09 Відповісти
Зельц - еврей, Умеров - узбек, Арахамия - грузин, так что тут, не всё так однозначно.🙄
показати весь коментар
02.01.2026 15:21 Відповісти
а росія тобто московія при цьому у жопі)))))
показати весь коментар
02.01.2026 15:25 Відповісти
Дуже навіть однозначно.
показати весь коментар
02.01.2026 15:30 Відповісти
Однозначно что все эти пассажиры в ближайшем будущем, свинтят в Израиль и на Запад. В Ростов к Януковичу, никто не поедет.
показати весь коментар
02.01.2026 15:36 Відповісти
Буданов дурак, но не настолько, чтобы запрыгнуть в "зелёный Титаник".
показати весь коментар
02.01.2026 15:10 Відповісти
Потрібно посилити фокуси - причина серйозна
показати весь коментар
02.01.2026 15:17 Відповісти
І навіщо витягати Буданова з розвідки? Туди можна і фінансиста якогось призначити.
показати весь коментар
02.01.2026 15:22 Відповісти
Зеля ***** ла-ла-ла-ла-ла. Ось так тебе кончаного зрадника будуть пам'ятати а в Європі щей пі.дити гандона
показати весь коментар
02.01.2026 15:55 Відповісти
бубочка, ЗЕбанько квартальний, я завжди писав, що ти невиліковний ідіот. Зовнішньою політикою і міжнародними перемовами займається не голова офісу, а міністр іноземних справ, це на даний час пан Сібіга і ти, найвеличніший з дурнів. Запамятай це, дебіл, і не сміши людей.
показати весь коментар
02.01.2026 16:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2