3887 відвідувачів онлайн

Костенко: Альтернативи Малюку на посаді голови СБУ немає. Його звільнення підтримувати не буду

глава СБУ Василь Малюк

Народний депутат, секретар Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко виступив проти звільнення Василя Малюка з посади очільника СБУ, наголосивши, що станом на зараз йому немає альтернативи. 

Про це він написав у соцмережі фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

Можливе звільнення Малюка

"Спостерігаємо масоване кадрове перезавантаження. Когось звільняють, когось перепризначають. Логіка частини рішень поки неочевидна. І в цьому пориві головне — не зламати ключові напрями роботи та не нівелювати досягнення інституцій. До прикладу, за інформацією з моїх джерел, президент розглядає звільнення Голови СБУ Василя Малюка. На мою думку, з таким рішенням поспішати не варто", - вважає депутат.

СБУ суттєво наростила спроможності 

Костенко зазначив, що за керівництва Малюка СБУ суттєво наростила спроможності як спецслужба - щодня проводяться системні, складні й часто зухвалі операції. Крім того, СБУ ефективно ловить шпигунів, викриває агентурні мережі та послідовно протидіє спецслужбам ворога.

"Станом на зараз альтернативи Василю Малюку на посаді Голови СБУ я не бачу. Його звільнення підтримувати не буду. Зміна керівництва в СБУ — як мінімум не на часі", - підсумував нардеп.

Джерела Цензор.НЕТ у владних колах розповіли, що зараз є спроби зняти Малюка з посади очільника СБУ, однак наразі це питання ще не вирішено.

Топ коментарі
+13
показати весь коментар
02.01.2026 23:59 Відповісти
+8
У грі в перевідного дурня головне - якомога швидше лайно по колу пускати.
показати весь коментар
03.01.2026 00:01 Відповісти
+7
Ще будуть ефективні менеджери втікати, треба супровід забезпечити
показати весь коментар
03.01.2026 00:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто вас питатиме…
показати весь коментар
02.01.2026 23:57 Відповісти
показати весь коментар
02.01.2026 23:59 Відповісти
Хоть би за шоблу деркача(баканова+замів, кулініча з кодлом зрадників по областях) та не забули в СБУ!!!???
Пильнуймо за зеленським з кабміндічами і єрмаком!!! Готуймо їм вірьовки, по 3 метра …
показати весь коментар
02.01.2026 23:59 Відповісти
Пильнуй те дапі , не відволікайтеся .) Це ні на що не впливає. Як в тому анікдоті Петька з чапаєвим тікали від білих у какурузніку , білі підстреллили літвк.він падає. Чапвєв петькі кричить петька прибори! Петька пораїував їх кількість ,кричить -вісім! Чапаєв шо вісім? А петька йому ,А шо прибори ?! Так і ви зі своїми "слідкуваннями"🤡
показати весь коментар
03.01.2026 01:11 Відповісти
Підгорає дупою, черговий запарєбрікавай🤣🤣🤣‼️🇺🇦🇪🇺❤️💯⚔️✌️🤝👍👏🫡🇪🇺🇺🇦❤️‼️😂😂😂
показати весь коментар
03.01.2026 01:45 Відповісти
Схоже - вибори дійсно будуть ... і будуть доволі скоро
показати весь коментар
03.01.2026 00:00 Відповісти
Вибори Залужного . Його призначили.
показати весь коментар
03.01.2026 01:14 Відповісти
Ще будуть ефективні менеджери втікати, треба супровід забезпечити
показати весь коментар
03.01.2026 00:00 Відповісти
Ой, та багато. Карась, Притула, Безугла, Стерненко, Золкін, Ганін, Лебіга, Мосейчук... Гуляти, так гуляти.)
показати весь коментар
03.01.2026 00:01 Відповісти
Капустін...
показати весь коментар
03.01.2026 00:16 Відповісти
Не здивуюся.)
показати весь коментар
03.01.2026 00:30 Відповісти
У грі в перевідного дурня головне - якомога швидше лайно по колу пускати.
показати весь коментар
03.01.2026 00:01 Відповісти
Мабуть юрист, старшой лійтєнант вано б., до суду подав на незаконне звільнення й поновлення на посаді, й є шанс виграти справу?
показати весь коментар
03.01.2026 00:03 Відповісти
Коло ЗЄ-сифілісу поглинає навіть тих, хто просто свічку тримав. 😁

Разом з втратою ЗЄ влади це кінець кар'єри Малюка, кінець кар'єри Буданова.
А цей кінець вже близенько.
показати весь коментар
03.01.2026 00:20 Відповісти
Єрмак всунув свого крота в розвідку. Під Малюка теж він копає, ще туди свого пристроїть.
Під вечір в антиколорадоса хороша аналітика зʼявилася, почитайте, кому цікаво.
Про Призначення Буданова позитивно.
показати весь коментар
03.01.2026 00:29 Відповісти
таки дєрмак ще рулить головою 🤡 і ще досі при владі ...погано шо малюк ніколи не сказав зеленському ,шо той поц...
показати весь коментар
03.01.2026 00:39 Відповісти
Бунт,возможно все перерастет в бардак и анархию.
показати весь коментар
03.01.2026 00:40 Відповісти
Незамінимих людей не буває.
показати весь коментар
03.01.2026 00:46 Відповісти
Дивлячись на те, хто є на лаві запасних.
У ЗЄ вона дуже коротка і на ній вже майже нема не обісраних.

Залишається або переставляти місцями лайно, або діставати з мішка чергового ноунейма з дуже сумнівними наслідками для всіх, включно з самим ЗЄ.
показати весь коментар
03.01.2026 01:20 Відповісти
Тусує,крутить як циган сонцем.Щось нашло на "найвеличнішого"?.
показати весь коментар
03.01.2026 01:20 Відповісти
В.Малюка запідозрили у співпраці з лондонським інвалідом В.Залужним.
показати весь коментар
03.01.2026 03:21 Відповісти