9478 відвідувачів онлайн

У Росії після атаки дронів горить нафтобаза в Липецькій області. ВIДЕО

У ніч  6 січня безпілотники атакували Липецьку область РФ, виникла пожежа на нафтобазі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські телеграм-канали.

Як зазначають місцеві мешканці, у місті Усмань уночі пролунала серія вибухів. Невдовзі після цього на території нафтобази спалахнула масштабна пожежа.

Губернатор області Ігор Артамонов  підтвердив атаки БпЛА. Та заявив,  що уламки впали на промисловий об'єкт, через що виникла пожежа.

Відео займання опублікували очевидці в соціальних мережах. На кадрах видно інтенсивне горіння та стовпи вогню над промисловим об’єктом.

Що відомо про нафтобазу в Усмані?

Нафтобаза "Усманська" - це великий логістичний об’єкт у Липецькій області Росії, що належить підприємству ТОВ "Усманська нафтобаза".

Вона використовується для зберігання й перевалки нафтопродуктів, оптового продажу пального та транспортування його автотранспортом.

Нафтобаза в Усмані є транспортно-логістичною точкою у середині Росії, важливою для постачання пального в регіоні.

Топ коментарі
+24
Ранок починається добре))))) смерть російській *********)))))
показати весь коментар
06.01.2026 07:01 Відповісти
+16
• Стерлітамак. Місцеві повідомляють, що атакований АТ «Стерлітамакський нафтохімічний завод», більше 6 прильотів.

• Усмань. Липецька область, горить нафтобаза.

• Пенза. Повідомляють про атаку на Державний підшипниковий завод.
показати весь коментар
06.01.2026 07:20 Відповісти
+14
"Доброго ранку! Ми - з України...".
показати весь коментар
06.01.2026 07:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ранок починається добре))))) смерть російській *********)))))
показати весь коментар
06.01.2026 07:01 Відповісти
"Доброго ранку! Ми - з України...".
показати весь коментар
06.01.2026 07:30 Відповісти
Нічого кацапам курити де попало. Особливо на Усранській нафтобазі.
показати весь коментар
06.01.2026 07:05 Відповісти
В мене мрія, щоб на красній площаді покурили...і так гарно, щоб пів мацкви до кабздона..
показати весь коментар
06.01.2026 07:10 Відповісти
Не тільки у вас. Ця мрія обов'язково збудеться.
показати весь коментар
06.01.2026 07:29 Відповісти
Колись один чоловік, який прожив у Росії тривалий період, та повернувся, на старість, в Україну, сказав: "Настане час - і вони прийдуть до нас просить шматка хліба... Але тканини для того , щоб пошить торби, для цих шматків, у них уже не буде...".
показати весь коментар
06.01.2026 07:33 Відповісти
Та мені здається, що моя "опонентша", взагалі до Ізраїлю не має ніякого стосунку... Сидить у "ВнутріМКАДді", і "строчит, за мзду малую"...
показати весь коментар
06.01.2026 14:00 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2026 09:05 Відповісти
Гарно горить, видно здалеку! Добра ноаина під каву!
показати весь коментар
06.01.2026 07:19 Відповісти
• Стерлітамак. Місцеві повідомляють, що атакований АТ «Стерлітамакський нафтохімічний завод», більше 6 прильотів.

• Усмань. Липецька область, горить нафтобаза.

• Пенза. Повідомляють про атаку на Державний підшипниковий завод.
показати весь коментар
06.01.2026 07:20 Відповісти
💥 «Именно дрон ***ул. Не может быть такого. Пи*дец. А если бы в наше окно ***уло?» - в Твері дрон денацифікувал багатоповерхівку врізавшись в 9 поверх. Як результат, мінус кацап і відчуття «результатів сво» у сусідів.
показати весь коментар
06.01.2026 07:22 Відповісти
відчуття «результатів сво» кацапам під каву
показати весь коментар
06.01.2026 07:42 Відповісти
Ну бажали ж хлєба і зрєліщ - нехай отримують)))
показати весь коментар
06.01.2026 09:49 Відповісти
Так, потужно.
Територія росії, як "свєрхдєржави", має бути абсолютно захищена від будь-яких атак з боку "скакуасов". Починаючи з непробивних поясів ППО/РЕБ, і закінчуючи вказівкою підконтрольній агентурі на корню прєсєкать любиє поползновєнія.
показати весь коментар
06.01.2026 08:23 Відповісти
Кацапе, ти чимось не вдоволений?
показати весь коментар
06.01.2026 08:52 Відповісти
грійтеся..пдорі йбні
показати весь коментар
06.01.2026 08:34 Відповісти
Хай печуть картоплю і співають "взвейтесь кострамі сіріє ночі"
показати весь коментар
06.01.2026 09:09 Відповісти
сініє))
показати весь коментар
06.01.2026 09:51 Відповісти
Вже сірі
показати весь коментар
06.01.2026 09:56 Відповісти
ліпєцкая фабріка
показати весь коментар
06.01.2026 08:43 Відповісти
Так біг погрітись,аж задихався
показати весь коментар
06.01.2026 09:25 Відповісти
Чудово!
показати весь коментар
06.01.2026 10:32 Відповісти
Нафтобаза "Усманська" - це великий логістичний об'єкт у Липецькій області Росії Джерело: https://censor.net/ua/n3593988

насправді це невеличка нафтобаза на сім РВС-1000.
З усіх відомих на сьогодня уражень на теріторії рф (ППЗ, пензенський "Біоснтез", СНХЗ, Волховська ЛПУМГ) це найменш значуще.
показати весь коментар
06.01.2026 13:11 Відповісти
Я думав, там щось підземне.....

52°07'33.6"N 39°41'47.9"E

52.125994, 39.696648
показати весь коментар
06.01.2026 14:35 Відповісти
Там на фото не видно наземних ємкостей. Хоча це можливо термінал для зрідженого газу.....
показати весь коментар
06.01.2026 14:38 Відповісти
Знайшов
показати весь коментар
06.01.2026 14:39 Відповісти
усманська нафтобаза тут - 52°05'55.0"N 39°43'39.0"E
у Ліпецькій області нема підземних сховищ ПММ. Область навіть не має свого комбинату Росрезерва, який спеціалізується на зберіганні ПММ.
Обидві найбільші в області нафтобази знаходяться західнше Ліпецька, біля авіабази Ліпецьк-2, одна "лукойла" (52°41'02.3"N 39°25'32.1"E), а друга "роснєфті" (52°35'55.6"N 39°25'00.7"E).
показати весь коментар
06.01.2026 15:06 Відповісти
Дякую. Я вже знайшов. То трохи далі знаходиться база зі зберігання зрідженого газу. Саме до неї веде під'їздна колія. 52°07'33.6"N 39°41'47.9"E
Можливо когось зацікавить...... На фото 2015р. власник "Интрансгаз".
показати весь коментар
06.01.2026 19:08 Відповісти
фото не видно, дайте пряме посилання на фото.
показати весь коментар
06.01.2026 20:08 Відповісти
https://maps.app.goo.gl/Qu7423A1C3YXoCKKA
https://maps.app.goo.gl/jpYoGL3bXN9h4eRP7