4630 відвідувачів онлайн

У екскерівника Запорізького ОТЦК та СП Яременка конфіскують майно на понад 3,8 млн грн

Суд конфіскував майно ексголови Запорізького ТЦК

Вищий антикорупційний суд визнав необґрунтованими активами на суму понад 3,8 млн грн колишнього начальника Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Геннадія Яременка та його дружини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ДБР, САП та НАЗК.

Про що йдеться

За даними ЗМІ, йдеться про Геннадія Яременка.

Йдеться про таке майно:

  • будинок із земельною ділянкою вартістю понад 1,8 млн гривень та 253 тис. гривень відповідно;
  • два автомобілі, зареєстровані на дружину посадовця;
  • 20 тис. доларів США, набуті ним разом із дружиною.

Посадовець не міг купити майно за законні доходи

Суд постановив стягнути в дохід держави будинок із земельною ділянкою, а також вартість одного з автомобілів — 786 тис. грн.

Аналіз доходів і видатків посадовця та його сім’ї засвідчив, що придбати це майно за рахунок законних доходів було неможливо. Також встановлено, що активи купували за готівку, тоді як родина переважно витрачала підтверджені доходи у безготівковій формі.

Рішення суду може бути оскаржене протягом 30 днів з дня складання його повного тексту.

Топ коментарі
+11
Так це крапля в океані, якщо потрусити всіх таких начальників тцк за ці роки, то можна підняти без навантаження на бюджет мінімалку простим солдатам на 3000 доларів за місяць, і ще й зостанеться.
показати весь коментар
06.01.2026 16:14 Відповісти
+9
А виноваты ухилянты 🤔
показати весь коментар
06.01.2026 16:15 Відповісти
+7
Знову орки підкинули? Для дескридитації військових тцк.
показати весь коментар
06.01.2026 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так це крапля в океані, якщо потрусити всіх таких начальників тцк за ці роки, то можна підняти без навантаження на бюджет мінімалку простим солдатам на 3000 доларів за місяць, і ще й зостанеться.
показати весь коментар
06.01.2026 16:14 Відповісти
І віддати всі держборги..
показати весь коментар
06.01.2026 16:39 Відповісти
А виноваты ухилянты 🤔
показати весь коментар
06.01.2026 16:15 Відповісти
«ухилянт - зрадник. ухилянт - ворог. ухилянт - вбивця», з офіцінойго акаунту FB Киівського ТЦК
показати весь коментар
06.01.2026 16:53 Відповісти
Так ухилянти йому і платили!
показати весь коментар
06.01.2026 18:57 Відповісти
А де він їх взяв? Невже самі принесли? А-та-та
показати весь коментар
06.01.2026 16:17 Відповісти
Може не всі самі, хтось сам, а хтось попросив родичів. По ситуації.
показати весь коментар
06.01.2026 16:32 Відповісти
Та це мабуть "прибуток" за місяць-два. Просто вистава для народу.
Все відсудить взад.
показати весь коментар
06.01.2026 17:02 Відповісти
тепер він ще зліший буде...
показати весь коментар
06.01.2026 16:30 Відповісти
Знову орки підкинули? Для дескридитації військових тцк.
показати весь коментар
06.01.2026 16:35 Відповісти
Це ж Запоріжжя, клад Махно знайшов, тому і не садять, хіба можна за клад саджати?
показати весь коментар
06.01.2026 18:59 Відповісти
90% пов'язаних з ТЦК вересневих інцидентів виявилися фейками та маніпуляціями - Сухопутні війська https://suspilne.media/1127731-90-povazanih-z-tck-veresnevih-incidentiv-viavilisa-fejkami-ta-manipulaciami-suhoputni-vijska/ Тобто на 90% інформація про екскерівника Запорізького ОТЦК та СП Яременка може бути фейком
показати весь коментар
06.01.2026 16:36 Відповісти
Ти послухай, шо ТЦК Києва видало про тиловиків («ухилянтів» по-їхньому), ти взагалі прозрієш
показати весь коментар
06.01.2026 16:52 Відповісти
Що вони про них сказали? Та як вони посміли?! Вони бігають цілий день спини надривають за ухилянтами а вони в тилу сидять, дупи гріють!! Неподобство!
показати весь коментар
06.01.2026 17:02 Відповісти
Була нещодавно хохма в Одесі.
В ТГ написали про мужика, який вистрибнув з вікна і щось там собі поламав.
Звісно, наступного ж дня місцевий ТЦК все це офіційно спростував.
Але ще через день спростування ТЦК теж спростували, і запросили тцкунів до лікарні, де досі перебуває цей "кузнєчик-стрибунець" 😂
показати весь коментар
06.01.2026 17:06 Відповісти
А якщо перевернути вверх ногами "військових" з цого тцк та потрусити - шо попадає з карманів?
показати весь коментар
06.01.2026 16:42 Відповісти
І не забувайте, шо «ухилянт - зрадник. ухилянт - ворог. ухилянт - вбивця», додали вони
показати весь коментар
06.01.2026 16:51 Відповісти
Схоже на істерику тилових щурів ,які не хочуть на фронт бо не виконують план бусифікації
показати весь коментар
06.01.2026 17:21 Відповісти
А чьо так мало,що все пропив чі що
показати весь коментар
06.01.2026 16:51 Відповісти
Решта вже давно на тещі. Але тссс, тихенько, нікому не кажіть!
показати весь коментар
06.01.2026 17:07 Відповісти
Де Каракайчики, котрі захищають таких?
показати весь коментар
06.01.2026 16:58 Відповісти
Вони всі або на буковелях знімають новорічні відосики або в Європах, ще не вечір.. будемо дивитися на їх "потужні " закликання виходити на кордони 91 року, особливо від всяких жіночок.
показати весь коментар
06.01.2026 17:12 Відповісти
Майно на тещу переписують
показати весь коментар
06.01.2026 18:44 Відповісти
підари биканули...


підари дали задню...


... але згодом їх відпустило і вони видалили навіть цей пост.
показати весь коментар
06.01.2026 18:19 Відповісти
Повноцінне бандитське формування, кінчені, їх трусонути теж би не заважало.
показати весь коментар
06.01.2026 18:47 Відповісти
Це з 300 "спартанців"
показати весь коментар
06.01.2026 18:38 Відповісти
А хто ж йому скільки заніс? Може законослухняні громадяни, які хотіли захищати свою країну? Чи може сцикуни без'яйцеві?
показати весь коментар
06.01.2026 19:01 Відповісти
а хто ж це сховався в СЦК від фронту і підривав захистоспроможність країни, при цьому ще збагачуючись особисто? законослухняний громадянин, який хотів захищати свою країну? Чи може сцикун без'яйцевий?
показати весь коментар
06.01.2026 19:11 Відповісти
Робітникам тцк, і одночасно військовослужбовцям, дуже потрібні ухилянти. Вони їх ******* і вирощують.
Бо інакше за які кошти купувати рендж ровер за 250 000 американських грошей?
Правда, потім він може випадково вибухнути.
Але хто не ризикує - той не п'є шампанське!
показати весь коментар
06.01.2026 19:39 Відповісти
Конфіскувити... і це все?
У який "чудовий" час живемо.
показати весь коментар
06.01.2026 19:43 Відповісти
Це копійки,якщо врахувати загально оприлюднений прайс,де 10-15 к в доларах з одного,то рівень області навіть з передачами на гору,це мільйони баксів.
показати весь коментар
06.01.2026 20:52 Відповісти