11172 відвідувача онлайн

Україна та союзники майже погодили пакет документів для припинення бойових дій, - Politico

Коаліція охочих: що узгоджуватимуть у Парижі?

Україна та союзники наближаються до угоди щодо "шести чи семи різних документів", що регулюватимуть припинення бойових дій та післявоєнного врегулювання.

Про це йдеться в матеріалі Politico, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Один із чиновників ЄС розповів, що ключовим елементом 20-пунктний спільний план ЄС та США.

Крім припинення вогню, пакет також включає довгострокові гарантії безпеки та стратегію економічного розвитку України.

Проте для реалізації цих домовленостей документи мають підписати усі сторони, зокрема й Росія.

Пункти "Коаліції охочих"

Під час засідання учасники "Коаліції охочих" планують узгодити 5 пунктів:

  • як здійснюватиметься моніторинг припинення вогню між РФ та Україною;
  • військова підтримка Збройних Сил України;
  • багатонаціональні "сили підтримки" в Україні після війни, тобто розміщення іноземного контингенту;
  • зобов'язання підтримувати Київ, якщо Москва порушить припинення вогню;
  • довгострокові угоди про співпрацю з Україною в галузі оборони.
Топ коментарі
+13
Таке враження, що між собою воюють і домовляються, а не з рашкою.....
показати весь коментар
06.01.2026 16:34 Відповісти
+6
Яка гарна новина, але нажаль рашисти про це нічого не знають.
показати весь коментар
06.01.2026 16:34 Відповісти
+4
Радий за них - ше б кацапів якось вболтати - Томагавками
показати весь коментар
06.01.2026 16:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Радий за них - ше б кацапів якось вболтати - Томагавками
показати весь коментар
06.01.2026 16:31 Відповісти
на столі лежали дві ковбаски, а ви розповідали мені казки
показати весь коментар
06.01.2026 16:32 Відповісти
Таке враження, що між собою воюють і домовляються, а не з рашкою.....
показати весь коментар
06.01.2026 16:34 Відповісти
Яка гарна новина, але нажаль рашисти про це нічого не знають.
показати весь коментар
06.01.2026 16:34 Відповісти
Україна та союзники майже погодили пакет документів для припинення бойових дій, - Politico.
Тільки Рашкостан Клав на Це Болт.
Так що той пакет лише Папір.
показати весь коментар
06.01.2026 16:38 Відповісти
Коли бачу словосполучення "коаліція охочих" в мене реально мігрень починається! Який дбл таке вигадав??
показати весь коментар
06.01.2026 16:43 Відповісти
А коаліція рішучих? Є ще коаліція озабочєних це коли группен-секс намічається
показати весь коментар
06.01.2026 16:46 Відповісти
Аналогічно. Наче мова йде про збочення
показати весь коментар
06.01.2026 16:47 Відповісти
На скільки відсотків? На 90,000000000001%
показати весь коментар
06.01.2026 16:46 Відповісти
А пупкін прочитає і скаже,ні я дальше не піду,всьо кокаліція сказала
показати весь коментар
06.01.2026 16:49 Відповісти
А путін про це знає?)
показати весь коментар
06.01.2026 17:11 Відповісти
ПаРашу можна тільки примусити падінням економіки (санкції) і наданням зброї для ударів вглиб території кацапстану.Залицяння до ху...ла результату не дасть і ніколи він не підпише договору
показати весь коментар
06.01.2026 17:22 Відповісти
Шо там вони курять чи нюхають - які бумажки ви там пишете. Зброї треба, багато. Та ще отому зеленому окурку накажіть шоб воно не шлялось по світу, а робило власну зброю та бетоні укріпрайьони, а не тисячами клало українців у голих полях. Гвидони, всі.
показати весь коментар
06.01.2026 17:29 Відповісти
Пакет готовий на 90%.
показати весь коментар
06.01.2026 19:02 Відповісти
Майже погодили... А ***** запитали, чи погодиться він з цим? Щось мені підказує, що він пошле усіх нах..