10530 відвідувачів онлайн

Зеленський прибув до Парижа для участі в засіданні "Коаліції охочих". ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський прибув до Парижа для участі в засіданні "Коаліції охочих".

Про це повідомив речник глави держави Сергій Никифоров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Очікується, що у французькій столиці Зеленський візьме участь у зустрічі разом із понад 30 лідерами держав. Засідання буде присвячене обговоренню внесків до багатонаціональних сил для України у разі припинення вогню, у координації з українською стороною та за підтримки США.

Також лідери планують домовитися про внески у ширші гарантії безпеки для України. Йдеться, зокрема, про зобов’язання, що матимуть обов’язкову силу у разі повторного нападу Російської Федерації.

Згодом глава держави оприлюднив відео з прибуттям до Франції.

"Сьогодні тут будуть важливі перемовини на рівні лідерів Коаліції охочих, з Генеральним секретарем НАТО та зустріч із представниками американської переговорної команди.

Перемовини, які мають дати більше захисту та сили для України. Ми розраховуємо на підтримку партнерів і кроки, які зможуть гарантувати реальну безпеку для нашого народу. Дякую всім, хто з Україною", - зазначив Зеленський.

Що передувало?

  • У Єлисейському палаці заявили, що 6 січня учасники "Коаліції охочих" обговорять п’ять ключових пунктів допомоги Україні.
  • Керівники Генштабів учасників "Коаліції охочих" обговорили гарантії безпеки для України.

Що таке "Коаліція охочих"?

"Коаліція охочих" – це термін для позначення європейських країн, які підтримують Україну у війні з Росією, яка вторглася до країни 2022 року.

Наприкінці грудня президент України Володимир Зеленський повідомив, що зустріч лідерів країн "Коаліції охочих" відбудеться 6 січня 2026 року у Франції.

Топ коментарі
+12
рішучих, охочих, кринская платфірма, ялтінська стратєгія, саміти миру, саміти лядей та джентальменов? А толку нуль як же так, кормілєц?
показати весь коментар
06.01.2026 12:59 Відповісти
+10
києву приготуватися до комбінованої атаки!
шахеди, ракети, балістика.....
показати весь коментар
06.01.2026 12:57 Відповісти
+9
охочий до корупції, рішучий до грошей, потужний до брехні, якого "піаніна" ти туди поїхало?
показати весь коментар
06.01.2026 13:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
києву приготуватися до комбінованої атаки!
шахеди, ракети, балістика.....
показати весь коментар
06.01.2026 12:57 Відповісти
Думаешь х.ло в истерике забьется?
Он и так из нее не вылазиет четыре года почти.
показати весь коментар
06.01.2026 13:07 Відповісти
Ще не завершився цей напад, а вони вже про гарантії захисту від майбутнього нападу!
показати весь коментар
06.01.2026 12:57 Відповісти
Мені здається теж дивним. Завершіть одну справу, а другу вже можна вирішувати пізніше. Не думаю що ху...ло відразу нападе повторно, йому теж підготуватися потрібно буде. А там, як сказав Ходжа Насреддин, або ху...ло здохне, або ху...лостан розвалиться
показати весь коментар
06.01.2026 13:41 Відповісти
рішучих, охочих, кринская платфірма, ялтінська стратєгія, саміти миру, саміти лядей та джентальменов? А толку нуль як же так, кормілєц?
показати весь коментар
06.01.2026 12:59 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2026 13:12 Відповісти
Придет "Трамп Грозный", топнет ножкой и "коалиция Охочих" превратиться в коалицию " Мы просто проходили мимо"!
показати весь коментар
06.01.2026 13:58 Відповісти
Уявляю кан-кан у виконанні народного актриса всіх світів вАвіандра зєлєномордого.
показати весь коментар
06.01.2026 13:06 Відповісти
Ви цей кан-кан мали на увазі?

показати весь коментар
06.01.2026 13:16 Відповісти
охочий до корупції, рішучий до грошей, потужний до брехні, якого "піаніна" ти туди поїхало?
показати весь коментар
06.01.2026 13:14 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2026 13:20 Відповісти
питають "дє ойго яйця?!?", де-де відбило роялєм! може воно вже і без...
показати весь коментар
06.01.2026 15:37 Відповісти
Тому що халявний турист
показати весь коментар
06.01.2026 13:43 Відповісти
Держслужбовці отримали пару днів перед чергової перестановки. За цей час їм потрібно встигнути щось цікаве запропонувати шефу. А ліпше закласти конкурентів
показати весь коментар
06.01.2026 13:32 Відповісти
Дорого нам концерт кварталу95 обходиться.
Вже заклали все що можна- а за білети ще не розрахувались.
Внуки розрахуються, мабуть..
показати весь коментар
06.01.2026 13:32 Відповісти
Пуйло вивів свого агента з під удару і тепер можна спокійно гатити по українцях.. зелена паскуда.
показати весь коментар
06.01.2026 13:36 Відповісти
та заколібав льотати - толку нуль, тільки двушки на мацкву та хламіндічі виходять, як не крути
показати весь коментар
06.01.2026 14:20 Відповісти
Воно уже ніяке навіть як клоун-гастрольор: його уже ніхто не сприймає як політика і державного діяча. Тим більше нічого ніхто давати не хоче і не буде. Усі кажуть, що українська влада все розкрадає навіть поставки для армії. З цим продажним злодюжним кодляком ніхто не хоче мати справи, світ чекає перевиборів в Україні.
показати весь коментар
06.01.2026 14:49 Відповісти
"...в разі повторного удару"" Ви що зовсім ідіоти---ми зараз кровью ісходимо від "першого удару"