5272 відвідувача онлайн

Із $1 млрд до $35 млрд: Український ОПК демонструє безпрецедентне зростання, - Шмигаль

Розвиток українського ОПК

Упродовж останніх років спроможності українського оборонно-промислового комплексу продемонстрували безпрецедентне зростання - із $1 млрд до $35 млрд.

Про це повідомив міністр оборони України Денис Шмигаль, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Як зазначається, такі показники стали можливі завдяки системній державній політиці, оптимізації нормативно-правової бази, залученню інвестицій та масштабуванню вітчизняного виробництва.

Що зроблено?

  • Протягом року підприємства галузі отримали кредитів на пільгових умовах на загальну суму 5,6 млрд гривень.
  • Крім продовження кредитних програм, стартує пільговий лізинг, завдяки якому зброярі отримають доступ до транспорту та обладнання за зниженою ставкою - під 5% річних.
  • На початку січня 2026 року стартував спеціальний правовий режим Defence City – інструмент державної підтримки підприємств ОПК. Його резиденти отримають податкові стимули, спрощення митних процедур тощо.
  • За ініціативи Міноборони минулого року було оновлено механізм фінансування державних оборонних підприємств, які зазнали ворожих атак. Виробники вже отримали понад 1,5 млрд грн бюджетної підтримки для забезпечення відновлення своєї діяльності.

План невідкладних заходів

За словами Шмигаля, Міноборони розробляє комплексний план невідкладних заходів розвитку вітчизняних підприємств ОПК, який стане частиною нової стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу.

Топ коментарі
+19
шмігаль, закрий йбальнік-дибіл ссучєний.
показати весь коментар
09.01.2026 13:21 Відповісти
+11
це міндич демонструє
а ми чекаємо
коли прилетять ЗЕфламінги
показати весь коментар
09.01.2026 13:21 Відповісти
+8
хочу їх усіх вбити,
не можу нічого з собою зробити!
показати весь коментар
09.01.2026 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це міндич демонструє
а ми чекаємо
коли прилетять ЗЕфламінги
показати весь коментар
09.01.2026 13:21 Відповісти
Ваша брехня - криваві ріки укр.крові, земерзота !!
показати весь коментар
09.01.2026 13:53 Відповісти
шмігаль, закрий йбальнік-дибіл ссучєний.
показати весь коментар
09.01.2026 13:21 Відповісти
хочу їх усіх вбити,
не можу нічого з собою зробити!
показати весь коментар
09.01.2026 13:22 Відповісти
Сначала убили всё начатое при Порохе, а теперь хвастаемся достижениями при "петух в жоппу клюнул".
показати весь коментар
09.01.2026 13:22 Відповісти
А чому тоді бігають із протягнутою рукою?
показати весь коментар
09.01.2026 13:23 Відповісти
Характер у них такий . Побігають , отримають , свої 15% візьмуть , ну і двушку на болота зашлють .
показати весь коментар
09.01.2026 13:50 Відповісти
це якщо вимірювати в грошах, і не задавати питань де ті гроші ділися.
А якщо в одиницях виробів - то це державна таємниця.
показати весь коментар
09.01.2026 13:24 Відповісти
Як у Леся Подеревянського: " Довольні хами, ситі в них **@ла, день ото дня зростає процент жиров у маслі!".
показати весь коментар
09.01.2026 13:33 Відповісти
В скільки стирено з усього цього?! Шмигун ти повинен вже сісти за корупцію
показати весь коментар
09.01.2026 13:35 Відповісти
Зростання чего пенек,продаж? Если раньше один условный квадрокоптер продавался армии по тысячи баксов,а потом стали продавать по 35,то тогда получается ох рост,от квартала можно ожидать всякое.
показати весь коментар
09.01.2026 13:38 Відповісти
"Кияни, зливайте воду та валить з києва!"
Оце, я розумію зростання!
показати весь коментар
09.01.2026 13:48 Відповісти
І до чого цей твій виср ? Це через корупцію у Києві не стало води та тепла сьогодні чи через твого Х@йла , чмо кацапське .
показати весь коментар
09.01.2026 13:54 Відповісти
Агитпроп похоже переплюнул даже московский. Но все збс.
показати весь коментар
09.01.2026 13:57 Відповісти
Политтехнологи одни и те же.
показати весь коментар
09.01.2026 14:08 Відповісти
Где грелки на фронт,ТЫ,,,ПДРС?
показати весь коментар
09.01.2026 14:01 Відповісти
На кого этот чес рассчитан). Это 15-20% ВВП? Где эти проценты?) То что вы их в сумках вынесли и оно до реального сектора даже не дошло, это другое дело.
показати весь коментар
09.01.2026 14:04 Відповісти
ні дня без перемог!
показати весь коментар
09.01.2026 14:15 Відповісти
Суцільні рекорди!
Не тільки в ОПК, в реформуванні незламності, а головне -
Рекордна бездіяльність уряду !
показати весь коментар
09.01.2026 14:22 Відповісти
На папері
показати весь коментар
09.01.2026 14:30 Відповісти
Фламінги імені Гундлосого займають 90% зростання
показати весь коментар
09.01.2026 14:47 Відповісти
Нашльопали гривень от вам і зростання .
показати весь коментар
09.01.2026 17:58 Відповісти
Забув додати,що це завдяки його керівництву. За що і йде з посади. Бо відсоток відкату не сходиться з готівкою.
показати весь коментар
09.01.2026 18:29 Відповісти
Ещё один ******* , конченные мародеры.Чем ты хвастаешься?А народ рад,что в жопе всё?
показати весь коментар
09.01.2026 19:20 Відповісти