9893 відвідувача онлайн

РФ намагається зламати відносини України з партнерами, протидія буде відчутною, - Зеленський

Зеленський про тиск на РФ

Президент Володимир Зеленський заявив про намагання Росії зламати відносини України з партнерами та пообіцяв відчутну відповідь на це.

Про це Зеленський заявив у своєму зверненні, передає Цензор.НЕТ.

Росія - джерело війни

Так, президент наголосив, що тільки Росія є джерелом цієї війни, причиною затягування війни і заслуговує на всі удари й тиск у відповідь за все, що вона робить проти життя і людей, проти дипломатії, проти партнерів.

"Ми уважно відслідковуємо та фіксуємо всі намагання росіян зламати наші відносини з партнерами. Бачимо, яких лобістів Москва залучає, через кого намагається діяти, які внутрішні операції в Україні та Європі намагається запускати. Наша протидія буде відчутною – і по лінії спеціальних служб, і по лінії наших розвідок, і політичною співпрацею з партнерами, і зокрема санкціями", - зазначив Зеленський.

Санкції проти РФ

Він також наголосив, що поновлено рух у Конгресі Сполучених Штатів у напрямку більш жорстких санкцій проти Росії – проти російської нафти.

"Це дійсно може спрацювати. Дякую всім, хто допомагає", - додав Зеленський.

Топ коментарі
+10
Тобто таки будуть фламінго на москву? Чи все таки двушечки?
показати весь коментар
10.01.2026 21:11 Відповісти
+7
Якби ви не крали , то і відносини були б набагато ефективніше.
показати весь коментар
10.01.2026 21:11 Відповісти
+7
Це ж той самий грізний оратор, який обіцяв блекаут у Москві, якщо рашисти залишать Київ без електропостачання?
показати весь коментар
10.01.2026 21:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Завтра буде 1418 днів повномасштабного вторгнення - рівно стільки тривала т.зв ВОВ - це найкращій показник того , на що здатна ******* раша , і на цьому весь час треба робити акцент !
показати весь коментар
10.01.2026 21:10 Відповісти
Тобто таки будуть фламінго на москву? Чи все таки двушечки?
показати весь коментар
10.01.2026 21:11 Відповісти
Якби ви не крали , то і відносини були б набагато ефективніше.
показати весь коментар
10.01.2026 21:11 Відповісти
Ви-це зеленський із своїми друзями?
показати весь коментар
10.01.2026 21:26 Відповісти
Ну і що ти зробиш, треба не болтать, а щоб наші посольства працювали. А для цього треба повертати професіоналів, а не друзів та держслужбовців яких звільнили за хабарі або бездарність
показати весь коментар
10.01.2026 21:12 Відповісти
відчутною... якою ? дивно , що не симетричною.. хтось вже це слово забронював... а чому не потужною...????? щось лідор зовсім перестав повторюватись
показати весь коментар
10.01.2026 21:13 Відповісти
З такими партнерами , як він навибирав, і ворогів не треба .
показати весь коментар
10.01.2026 21:16 Відповісти
Потужна Угрожака.

показати весь коментар
10.01.2026 21:37 Відповісти
На початок кацапської навали в Україні було 200.000 армії та 450.000 ментів (300.000 ментів +150.000 Нацгвардія). До розвалу армії і алкаш "гетьман" теж руку доклав - то катера перекидались з його "Кузні", то ракети з снарядами (шо насипом просто неба лежали), вибухали цілими складами. І в цей же час щорічно платились Параші податки з Липецького "Рошена" по 626 млн. рублів в рік.
Не дала ця шайка Чорноволу прийти до влади - добили кастетом після аварії, тепер розгрібаємо.
На совісті Зе - також розмінування Чонгару, по якому було прийняте рішення ВР весною 2021, а зроблено під виглядом навчань ДСНС в серпні-вересні 2021 року.
Коли Зе писав: "Зробимо їх разом!", він забув дописати: "Цих лохів гоїв!", бо це він писав не для нас.
показати весь коментар
10.01.2026 23:06 Відповісти
з якої ферми ти, бот брехливий?
Не здивуюсь, якщо з ольгінської
показати весь коментар
11.01.2026 01:00 Відповісти
Та вже ж не з зелено-жополизної...
показати весь коментар
11.01.2026 08:20 Відповісти
значить, ти ************
показати весь коментар
11.01.2026 09:55 Відповісти
Глянь в дзеркало - там і побачиш ************* чи *************, ботяра зеленодупа...
показати весь коментар
11.01.2026 10:00 Відповісти
Це ж той самий грізний оратор, який обіцяв блекаут у Москві, якщо рашисти залишать Київ без електропостачання?
показати весь коментар
10.01.2026 21:39 Відповісти
А паяц зі своїми міндічами укріпляв ці стосунки?
показати весь коментар
10.01.2026 21:44 Відповісти
Щось новеньке з'явилося.Вже була не одна відповідь, а "відчутної"ще не було.
показати весь коментар
10.01.2026 21:44 Відповісти
Міндічгейт зламав відносини з партнерами і шалена корупція во владі.
показати весь коментар
10.01.2026 22:07 Відповісти
Краще ніж зе з оп ніхто не може поламати відносини з парртнерами
показати весь коментар
10.01.2026 22:20 Відповісти
Скажіть Олександровичу, що Інтернет запах не передає.
Тому "відчутна протидія" від Вови, вплине лише на тих, хто буде (на той момент) поруч із ним.🤧😷😭🤮
показати весь коментар
10.01.2026 22:26 Відповісти
ответ будет такой же потужний как на блекауты в Киеве?
показати весь коментар
10.01.2026 23:15 Відповісти
"Розумний аж страшно"
показати весь коментар
10.01.2026 23:19 Відповісти
Брехливе брехло брехало брехню
показати весь коментар
11.01.2026 00:35 Відповісти
https://t.me/tanya_adams/10747 Дана Ярова:

Вчора пан президент у своєму вечірньому гундосику заявив, що не треба тікати від проблем, а треба їх вирішувати. Це - відповідь на слова Кличка про те, що ті, у кого є можливість, виїдуть.
Мовляв, особливо дивно говорити про «втечу», коли в Києва є ресурс: найбільш фінансово забезпечене місто країни, всі необхідні резервні схеми, можливості.

Почнемо з простого, пане президенте.
Перше. Ви забрали у Києва ПДФО.
Друге. Ви забрали у вересні ще 8 мільярдів гривень.

Тобто спочатку забрати ресурс, а потім публічно дорікати, що місто ним погано користується - це вже не про управління. Це про маніпуляцію.

Далі - гірше.
У лютому 2022 року ви вже казали, що не треба тікати від проблем, що треба залишатися, шукати сили і засоби. Люди вас почули. Повірили.
Спочатку - в «лижі». Потім - у «шашлики».

Яку ціну за це заплатили цивільні українці?
Життями.

Хочете, я розкажу про Бучу - місто, про яке я зараз пишу книгу? Про ціну, яку там заплатили люди, бо повірили державі?
Про Маріуполь я навіть не починаю - там слів не вистачає.

І тепер у мене питання.
З яким правом ви сьогодні, перебуваючи за кордоном, коли Україна другу ніч переживає масовані обстріли, коли був «Орешник» у Львові, дозволяєте собі повчати нас - матерів із малолітніми дітьми - що ми маємо не тікати, а «шукати сили і засоби»?

Ви серйозно?
А якби ваші діти були тут - під сиренами, без світла, без жодних гарантій безпеки - ви б теж так розповідали?

Досить знущатися з власного народу.
Бо зараз, чесно, я навіть не знаю, скільки людей реально залишилось на території України - і скільки ще витримають таке «моральне лідерство».
показати весь коментар
11.01.2026 00:53 Відповісти
Нещодавно Міндіч підісрав, як мінімум з чехами поламав відносини - відчутна відповідь буде чи єто другоє?
показати весь коментар
11.01.2026 02:11 Відповісти
Чим дебіл буде відповідати?Знов асфальтом для буковелю,на який віделено 9млрд грв. з бюджету у 2026 році.
показати весь коментар
11.01.2026 05:12 Відповісти
Треба гнати зелену камарілью сраним віником і прямо на нари. Думаю, що до того іде.
показати весь коментар
11.01.2026 12:53 Відповісти