5153 відвідувача онлайн

Чоловік вдарив ножем у живіт військового ТЦК у Львові: його затримали

Чоловік поранив ножем військового ТЦК у Львові: що відомо?

У Львові чоловік вдарив ножем у живіт військовослужбовця ТЦК та СП, який проводив заходи з оповіщення населення щодо мобілізації.

Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Інцидент трапився 11 січня у Шевченківському районі міста. Місцевий житель поранив 47-річного військового з Галицько-Франківського ОРТЦК та СП, коли той виконував службові обов'язки.

Військовослужбовці та поліція проводили заходи з оповіщення населення щодо мобілізації поблизу одного з торгових центрів.

"Під час перевірки обліково-реєстраційних документів 46-річний місцевий мешканець витягнув ніж і вдарив ним військового у живіт.

Після скоєного - сів у свій мікроавтобус та втік, а пораненого було доставлено у лікарню, де він зараз і перебуває", - йдеться в повідомленні.

Затримання

Пізніше правоохоронці розшукали та затримали нападника.

Наразі йому повідомлено про підозру у насильстві щодо службової особи, яка виконує громадський обов'язок (ч. 3 ст. 350 КК України).

Топ коментарі
+38
А вже записи бодікамер опубліковано з цього і з попереднього інциденту у Львові двомісячної давнини? Чи неначасі?
показати весь коментар
13.01.2026 14:41 Відповісти
+23
Ішов собі і думав, кого б ударити ножем... і тут випадково проходив "один нікого не чіпав"...
показати весь коментар
13.01.2026 14:42 Відповісти
+17
ребом заглушило камеру
показати весь коментар
13.01.2026 14:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Боба Z-еленський чітко поставив завдання: "Воювати підуть всі, й чоловіки, й жінки!"
"Як", - запитала журналістка, "і жінки теж"?!

"Так!" Відповів пре-z-едент, "і жінки теж"!
Якщо це комусь тут не зрозуміло, не ясно, не хочеться в це вірити так запевню всіх Вас, так, все буде саме так й ніяк по-іншому!
показати весь коментар
13.01.2026 18:32 Відповісти
Адекватних дій від ЗЕкоМанди й досі чекати може тільки неадекватна людина.
показати весь коментар
13.01.2026 19:17 Відповісти
прийде час і ті відловлені, які вижили в застінках тцк та на фронту, будут тихенько, не афішуючи, без шуму та пилу відловлювати відловлювачів. можливо навіть серед бувших та дійсних служок тцк, почнеться епідемія смертельних випадків епілепсії, серцевих нападів, випадання з вікон, бусів, падіння з драбин.
показати весь коментар
13.01.2026 16:40 Відповісти
Якби ж дав Бог...
показати весь коментар
13.01.2026 16:56 Відповісти
Знову Львів. Після вбивств Фаріон та Парубія, нападів на військових ТЦК - Львів на якусь підорську Вандею перетворився.
показати весь коментар
13.01.2026 16:41 Відповісти
сходите к Психиатру! Вам ну Очень НАДО!
показати весь коментар
13.01.2026 18:42 Відповісти
Дороге задоволення. Підкиньте трохи дойчмарок на гарного психіатра.
показати весь коментар
13.01.2026 18:48 Відповісти
Чи ви, як звичайний совок у еміграції є прибічником каральної психіатрії?
показати весь коментар
13.01.2026 19:03 Відповісти
Військовослужбовці та поліція проводили заходи з оповіщення населення щодо мобілізації поблизу одного з торгових центрів.

Після скоєного - сів у свій мікроавтобус та втік

Так а де була поліція та інші "військовослужбовці"? Чи вони стояли в стороні і дивилися як "нападник" спокійно пішов до авто і поїхав?
показати весь коментар
13.01.2026 17:24 Відповісти
Ну бо це чергові 2%: це вигадки, а ти «ухилянт, злодій, вбивця», як казало киівське ТЦК
показати весь коментар
13.01.2026 18:31 Відповісти
Відео з бодікамери не буде, все записано зі слів ТЦК. Саме так і було
показати весь коментар
13.01.2026 18:29 Відповісти
Военнослужащие и полиция проводили мероприятия..... Ударил ножом в живот...сел в машину УЕХАЛ! простите это Как?а Полиция? сык .сык. под Себя? или НЕБЫЛО ихь?
показати весь коментар
13.01.2026 18:40 Відповісти
Сторінка 2 з 2