6199 відвідувачів онлайн
7 119 45

Помер нардеп "Слуги народу" Олександр Кабанов

Помер нардеп Слуги народу Олександр Кабанов

Народний депутат "Слуги народу" Олександр Кабанов пішов з життя на 53-му році життя.

Про це повідомила пресслужба парламенту, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Під час роботи у Верховній Раді України був членом Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Олександр Кабанов послідовно підтримував збільшення виробництва українського контенту та створення сприятливих умов для роботи творчих працівників у різних галузях культури.

Висловлюємо співчуття його родині та близьким", - зазначили там.

Рух "Чесно" повідомив, що до роботи в Раді Кабанов працював сценаристом у Студії "Квартал 95", входив до креативної групи Володимира Зеленського на президентських виборах, а також займався бізнесом у сфері ресторанів та оренди нерухомості.

"Наступним у списку, хто може замінити його у Верховній Раді, є Роман Кравець, відомий як адміністратор телеграм-каналу "Джокер". За даними ЦВК, кандидати вище у списку відмовилися від депутатського мандату", - додали в "Чесно".

Топ коментарі
+40
Це він сценарії про 'синьор Голодомор' та 'Україна актриса фільмів для дорослих' писав?
показати весь коментар
14.01.2026 14:39 Відповісти
+37
Ви маєте такий погляд на цю подію і це ваше право. А інші люди бажають висловитись. Бо за вашою логікою і після смерті, умовно кажучи гітлера чи сталіна, не можна висловлюватись про їхні вчинки, бо вони вже померли. В даному випадку помер політик, публічна особа і посмертна оцінка його життєвого шляху, на мою думку, не є чимось аморальним або забороненим.
показати весь коментар
14.01.2026 15:06 Відповісти
+25
Або він- або Лєнка Скумбрія.
показати весь коментар
14.01.2026 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це він сценарії про 'синьор Голодомор' та 'Україна актриса фільмів для дорослих' писав?
показати весь коментар
14.01.2026 14:39 Відповісти
Або він- або Лєнка Скумбрія.
показати весь коментар
14.01.2026 14:41 Відповісти
Вікіпедія-

В грудні 2019 Кабанов під час засідання ВРУ по телефону домовлявся про покупку елітного авто https://uk.wikipedia.org/wiki/Jaguar_F-Pace Jaguar F-Pace за 63 тис. $, також домовлявся про отримання підробної довідки про доходи для отримання відтермінування оплати на авто на кілька днівhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%84%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-9 [9].

У 2022 році проголосував за містобудівну реформу, яка впроваджувалася в інтересах забудовниківhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%84%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-10 [10].
показати весь коментар
14.01.2026 14:54 Відповісти
І нащо воно йому тепер? Чи таки забрав з собою?
показати весь коментар
14.01.2026 15:18 Відповісти
В домовини кишень немає, але є родичі та спадники!
показати весь коментар
14.01.2026 15:20 Відповісти
Желаю чьтоби всє!
показати весь коментар
14.01.2026 15:18 Відповісти
Слухайте, люди! Ну ви ж не кончені кацапи, щоб радіти смерті людини. Все, помер чоловік, закінчив свій земний шлях. Промовчить.
показати весь коментар
14.01.2026 14:52 Відповісти
Ви маєте такий погляд на цю подію і це ваше право. А інші люди бажають висловитись. Бо за вашою логікою і після смерті, умовно кажучи гітлера чи сталіна, не можна висловлюватись про їхні вчинки, бо вони вже померли. В даному випадку помер політик, публічна особа і посмертна оцінка його життєвого шляху, на мою думку, не є чимось аморальним або забороненим.
показати весь коментар
14.01.2026 15:06 Відповісти
Я так розомію, що якщо, щось трапиться з Зебілом, то треба оголошувать триденну жалобу або одразу кинутись в помиральну яму? А не закатіть гулянку до парасячєга візга?
показати весь коментар
14.01.2026 15:07 Відповісти
Та ні, з гулянкою ви загнули. Треба ж міру знати. А то що будемо робити, як здохне путін?
показати весь коментар
14.01.2026 15:39 Відповісти
А що він зробив корисного для українців та України ? Він був депутатом і повинен був працювати на цей «мудрий нарід», але працював лише на свою кишеню!
показати весь коментар
14.01.2026 15:56 Відповісти
Про що і говорилось,по об'явам,друзі,друзі друзів,брати,знайомі,знайомі знайомих,співвласники "Квартал-95",сценаристи,актори,фотографи,весільний тамада і інша фуєта : гвалтівники,аналтабушників - це все партія влади "Слуга народа". Що можна було чекати ?
показати весь коментар
14.01.2026 14:54 Відповісти
ой, що такое? Но какие все коменти добрі!
показати весь коментар
14.01.2026 14:55 Відповісти
І дивним чином "кандидати вище у списку відмовилися від депутатського мандату"
показати весь коментар
14.01.2026 14:58 Відповісти
А какова причина смерти, конверты слишком тяжёлые,в столовке пища слишком жирная,может слишком много смеялся над собственными сценариями или в отпуске перезагорел?
показати весь коментар
14.01.2026 14:59 Відповісти
А може замерз *****? Все таки холодно зараз в столиці
показати весь коментар
14.01.2026 15:09 Відповісти
Цікаво, комент про ішака видалили, так я ж не згадував особисто смарагдового) чи вже всі все знають?
показати весь коментар
14.01.2026 15:01 Відповісти
Видно згадав у коменті одну національність або громадянство що їй відповідає - маєш результат . Більше не напишу , тільки з бану вийшов , нічого особистого , просто запитав у одного із коментуючих його оцінку дій осіб причетних до владних структур без посилання на прізвища та посади ((((
показати весь коментар
14.01.2026 16:01 Відповісти
Та там і втрати не побачили , достатньо того що залишилося ((
показати весь коментар
14.01.2026 16:04 Відповісти
Здоров'я і багато років прожити....
показати весь коментар
14.01.2026 15:32 Відповісти
Один сценарист успішно замінить іншого, випавшого з обойми 95-кварталу, і отряд нє замєтіт патєрі байца
показати весь коментар
14.01.2026 15:46 Відповісти
А был ли покойный нравственным человеком?
показати весь коментар
14.01.2026 16:00 Відповісти
1. Не покійний - дохлий.
2. Не людина - квартальне лайно.
3. Про яку моральність може бути мова, якщо мова йде про квартальне лайно??????
показати весь коментар
14.01.2026 17:33 Відповісти
це просто цитата
показати весь коментар
15.01.2026 09:51 Відповісти
Все що якимсь чином має стосунок до "Кварталу 95" є гнилим і ганебним.
показати весь коментар
14.01.2026 16:09 Відповісти
Без коментарів!
показати весь коментар
14.01.2026 16:16 Відповісти
Знову 95 квартал! Та скільки ж там тих кварталівців? Ну шапіто керує країною.
А що то за Роман Кравець? Часом не родич Лєночки Кравець?
показати весь коментар
14.01.2026 16:48 Відповісти
Ще міг би жити та жити.
показати весь коментар
14.01.2026 17:45 Відповісти
Надірвався сумками, які вивозив в Лондон?
показати весь коментар
14.01.2026 17:52 Відповісти
Двушку в москву не вчасно переправив.
показати весь коментар
14.01.2026 19:19 Відповісти
Головне - не зіпсувати собі некролог! (с)
показати весь коментар
14.01.2026 19:22 Відповісти
Наркотики, алкоголь, щось венеричне?
показати весь коментар
14.01.2026 20:44 Відповісти
передоз...