10319 відвідувачів онлайн

Центр єдності українців відкриють у Швеції, - Мінсоцполітики

У Швеції відкриють Центр єдності українців

У Швеції відкриють Центр єдності українців для підтримки та взаємодії наших співвітчизників у цій країні.

Про це повідомило Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Так, уряд Швеції ухвалив рішення про створення Центру єдності, який стане простором підтримки та взаємодії українців у цій країні.

Зазначається, що таке рішення стало можливим завдяки домовленостям, досягнутим під час візиту до Швеції міністра соціальної політики, сім’ї та єдності України Дениса Улютіна у жовтні 2025 року, а також зусиллям Посольства України в Швеції.

Реалізація проєкту

Повідомляється, що проєкт реалізовуватиметься у тісній співпраці зі шведськими органами влади, українською стороною та організаціями громадянського суспільства.

Наступний крок - узгодження деталей між урядами двох країн для того, щоб простір для українців у Швеції став повноцінним учасником Мережі єдності.

Топ коментарі
+14
Просто неймовірно, яким дурницями займається влада ще крім корупції і непотизму. Навіщо ви бляха роздуваєте держ апарат, якщо грошей катастрофічно не вистачає навіть для оборони?! Ці структури не роблять реально нічого корисного, як і Ветеран-Хаби чи ще якась хрінь. Місяць тому зайшов в один такий Хаб і зрозумів дві речі: 1) вони мені не допоможуть по жодній проблемі 2) вони там сидять, тільки, щоб отримувати зарплатню, і їм по*бати на твої проблеми. Навіщо мені йти в сраний Хаб, якщо вони відправляють мене напр. в Міськраду, я ї без них можу просто піти в Міськраду😁 ІМІТАЦІЯ - от як можна оцінити одним словом суть цієї влади. Так і з цим 💯
показати весь коментар
25.01.2026 11:51 Відповісти
+12
Просте питання, нахіба?
показати весь коментар
25.01.2026 11:45 Відповісти
+11
дебіли...прости господи...
показати весь коментар
25.01.2026 11:39 Відповісти

Завантаження...