9760 відвідувачів онлайн

Київщина повертається до стабілізаційних відключень, - ДТЕК

відключення світла

Енергетики повертають на всю територію Київської області стабілізаційні відключення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

Що відомо?

"Київська область: повертаємось до графіків. Енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію з електропостачанням Київщини. Водночас вона залишається складною й може змінюватися", - йдеться у повідомленні.

Більше інформації на цей час не відомо.

Які графіки діють?

графіки київщина
графіки київщина

Топ коментарі
+7
ага .. черговий обстріл і всьо.

коли ви вже киздіти закінчите
показати весь коментар
26.01.2026 12:49 Відповісти
+5
Повернення електрики до користувачів, здійснюють Українці, які у три зміни на морозі, з інструментами в руками або в окопах, роблять це упродовж 11 років, а КабМіндічі з єрмаком і зеленським та стефанчуками, тільки гадят в Україні і крадуть гроші, за цю роботу в Українців!!! ДИВНІ керовніки в ДБР і ГПУ, про все знають і нічого не роблять, у три зміни! ‼️❤️🇪🇺🇺🇦💯⚔️⚒👏💪✊👌✌️👍🤝🫡🇺🇦🇪🇺❤️‼️
показати весь коментар
26.01.2026 12:58 Відповісти
+4
дтек і в кращі часи ніколи не відповідав. Я не памʼятаю такого за всі роки ))

а по графікам,,, в мене генератор с грудня (коли це почалося) працює в середньому 23 години на добу. Як виживають ті селяни, котрі не мають генератора чи грошей на паливо - не розумію (бо селі якщо немає світла та старої печі - то немає ні води, ні тепла, ні звʼязку
показати весь коментар
26.01.2026 13:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ага .. черговий обстріл і всьо.

коли ви вже киздіти закінчите
показати весь коментар
26.01.2026 12:49 Відповісти
не сци в компот ,він солодкий
показати весь коментар
26.01.2026 12:55 Відповісти
Когда я служил под знаменами герцога Кумберлендского»
Когда я был маленьким, а мама и папа строили коммунизм, мы говорили что это нельзя делать потому что там повар ноги моет. Извините.
показати весь коментар
26.01.2026 14:22 Відповісти
і не треба ніяких обстрілів чекати
вот у мене по графіку світло з 12.30 є, а по факту зараз 13.14 і немає %)
А коли вмикають - то 160В на фазу, тобто критичне обладнання не працює
показати весь коментар
26.01.2026 13:15 Відповісти
і на заявки ахметовський ДТЕК не відповідає - а просто їх видаляє. я в курсі
показати весь коментар
26.01.2026 13:17 Відповісти
дтек і в кращі часи ніколи не відповідав. Я не памʼятаю такого за всі роки ))

а по графікам,,, в мене генератор с грудня (коли це почалося) працює в середньому 23 години на добу. Як виживають ті селяни, котрі не мають генератора чи грошей на паливо - не розумію (бо селі якщо немає світла та старої печі - то немає ні води, ні тепла, ні звʼязку
показати весь коментар
26.01.2026 13:28 Відповісти
+++
Круто.
Скажите марку генератора который может отработать хоть неделю в режиме 23 часа в сутки
показати весь коментар
26.01.2026 14:24 Відповісти
для дизеля середньої або великої потужності це не є щось сверхлюдське
саме у мене - польський (гадюки рукожопі) Блітц на Івеко моторі
показати весь коментар
26.01.2026 15:40 Відповісти
Тю, селяни..тут пів Києва без опалення, води й світла)))
показати весь коментар
26.01.2026 15:02 Відповісти
село чи місто - залежить від обставин, де краще без світла
мої друзі живуть на 22 поверсі і у них нема нічого - то жопа.
а у батьків 80см стена із цегли - навіть без опалення дуже повільно стине. Та й у них водопостачання є.
А от сільська хата без опалення дуже швидко замерзає
показати весь коментар
26.01.2026 15:44 Відповісти
22 поверх - то кірдик..це ж ще пішки доповзти треба на ньго..а з продуктами та водою..
показати весь коментар
26.01.2026 16:16 Відповісти
я і кажу - десь в селі дровами можна топити, а десь у Києві гаряча вода є. Де краще - залежить від умов
показати весь коментар
26.01.2026 16:30 Відповісти
Свириденко і шмигаль, разом з купою держсекретарів вгодованих в КМУ та кабміндічами, селянам читають Регламент КМУ…. на лохоМарафоні з 2019 року!!!!
І одразу експертні висновки з 2019 року до рішень Уряду щодо підготовки України до функціонування в Особливий період!!
показати весь коментар
26.01.2026 15:22 Відповісти
ого в тебе цілих 480 вольт
показати весь коментар
26.01.2026 13:26 Відповісти
ага, можно половину продавати задорого
показати весь коментар
26.01.2026 13:29 Відповісти
нормально ,в нас таке ,жити можна якщо в тебе є зарядна станція
показати весь коментар
26.01.2026 12:54 Відповісти
Яка розряджається...
показати весь коментар
26.01.2026 17:35 Відповісти
Повернення електрики до користувачів, здійснюють Українці, які у три зміни на морозі, з інструментами в руками або в окопах, роблять це упродовж 11 років, а КабМіндічі з єрмаком і зеленським та стефанчуками, тільки гадят в Україні і крадуть гроші, за цю роботу в Українців!!! ДИВНІ керовніки в ДБР і ГПУ, про все знають і нічого не роблять, у три зміни! ‼️❤️🇪🇺🇺🇦💯⚔️⚒👏💪✊👌✌️👍🤝🫡🇺🇦🇪🇺❤️‼️
показати весь коментар
26.01.2026 12:58 Відповісти
Подвиг одних - це халатність, некомпетентність, дії/бездіяльність інших..
показати весь коментар
26.01.2026 13:02 Відповісти
Дай Бог Вам Кияни!
показати весь коментар
26.01.2026 13:06 Відповісти
А у киян немає)) то про київщину
показати весь коментар
26.01.2026 13:14 Відповісти
а шо Київ вже не київщина
показати весь коментар
26.01.2026 13:25 Відповісти
У них ні. То вони Київську обл. так називають. Для Києва графіків ніде наразі не бачила. Пишуть - графіки не діють.
показати весь коментар
26.01.2026 13:51 Відповісти
Відчиталися шефу в кремлі через новини, і усьо, навіщо ті супутники чи кроти? Он свириденчиха всі карти на стіл кожен день викладає
показати весь коментар
26.01.2026 13:22 Відповісти
Країна зелених пи зда болів, черга 6.1, вмикають на 40 - 100 хв. пізніше, а вимикають на 30-60 хвилин раніше графіку , по факту селище зі світлом біля 4 годин на добу, скільки ви вже нас будете найо бувати?
показати весь коментар
26.01.2026 13:55 Відповісти
старо предание но дай Бог.
показати весь коментар
26.01.2026 15:38 Відповісти