9760 відвідувачів онлайн

Ігнат заперечив влучання 16 балістичних ракет у ТЕЦ Києва

Влучання 16 ракет в ТЕЦ Києва не було: Повітряні сили заперечили

У Повітряних силах заперечили інформацію про влучання 16-ти балістичних ракет у ТЕЦ Києва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Що відомо?

В ефірі "Суспільного" директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко заявив, що по київських ТЕЦ влучили 16 балістичних ракет.

"Проблема Києва створена 13 січня. Бо тоді 16 ракет, наскільки мені відомо, пройшло у київські ТЕЦ. На жаль, в результаті вони не працюють як джерело електрики", - сказав він.

За словами Харченка, ТЕЦ Києва забезпечували до половини потреб столиці в електроенергії.

Реакція Повітряних сил

У коментарі УНІАН начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заперечив інформацію про приліт 16 балістичних ракет 13 січня.

За його словами, того дня у столиці збили дві балістичні ракети, а інші були у Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській та Київській областях.

"Дві ракети було знищено над Києвом, було збито системою Patriot, саме балістики. А географія удару була велика. В той день було атаковано багато регіонів в різних частинах України. Це і Харківщина, Запоріжжя, Дніпропетровщина і Київська область. З тих 16-ти балістик, про які він (Олександр Харченко. - Ред.) говорить, - це загальний результат удару ворога. Над Києвом збито дві балістики", - пояснив Ігнат.

Топ коментарі
+3
Щось у цій історії не сходиться. По Києву масовані були 10, 20 і 24 го січня. 13 - го було спокійно. Хто з Києва, той підтвердить. І, якщо 13 - го було так багато влучань, то чому тільки 24 - го остаточно пропало опалення (це я кажу за свій район). Експертів зараз розвелось.
показати весь коментар
26.01.2026 14:16 Відповісти
+2
це загальний результат удару ворога. Над Києвом збито дві балістики", - пояснив Ігнат.
показати весь коментар
26.01.2026 13:33 Відповісти
+2
Было не 16 а 2 ракеты, да и те сбили. Теперь понятно почему не хватает электрики.
показати весь коментар
26.01.2026 13:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не 16 а 12 нащо брихати така мелоч
показати весь коментар
26.01.2026 13:29 Відповісти
це загальний результат удару ворога. Над Києвом збито дві балістики", - пояснив Ігнат.
показати весь коментар
26.01.2026 13:33 Відповісти
Так збили тільки дві ??
показати весь коментар
26.01.2026 13:31 Відповісти
в других містах нема Патріотів
показати весь коментар
26.01.2026 13:34 Відповісти
По ходу, Харченко на підробітку в "Ісландії" де ще і заброньваний...
показати весь коментар
26.01.2026 13:33 Відповісти
Было не 16 а 2 ракеты, да и те сбили. Теперь понятно почему не хватает электрики.
показати весь коментар
26.01.2026 13:38 Відповісти
Це добре що до тебе дійшло,а то б і надалі сидів би і тупо тикав вилкою у розетку...
показати весь коментар
26.01.2026 13:46 Відповісти
Якщо заперечує значить таки влучили, їх треба розуміти навпаки
показати весь коментар
26.01.2026 13:44 Відповісти
що це за шарашка така хитродупа - "Рога і копита" ТОВ "Центр досліджень: енергетика і політика" ?
показати весь коментар
26.01.2026 13:44 Відповісти
Хтось зрозумів, скільки усього ракет летіло на Київ? Було усього по Україні 16 балістичних ракет, над Києвом збито 2, але скільки ракет над Києвом не збито?
показати весь коментар
26.01.2026 13:57 Відповісти
не попали? ну значит этой ночью добавят, а может ипало захлопнуть?
показати весь коментар
26.01.2026 14:11 Відповісти
Щось у цій історії не сходиться. По Києву масовані були 10, 20 і 24 го січня. 13 - го було спокійно. Хто з Києва, той підтвердить. І, якщо 13 - го було так багато влучань, то чому тільки 24 - го остаточно пропало опалення (це я кажу за свій район). Експертів зараз розвелось.
показати весь коментар
26.01.2026 14:16 Відповісти
Так і було
показати весь коментар
26.01.2026 15:07 Відповісти
цікаво ігнат коли приходить додому рот від zельоного поносу відмиває ?
показати весь коментар
26.01.2026 15:06 Відповісти
ракети не прилітали , але майже млн жителів столиці без світла..."що це було???х/зн.мабуть НЛО???
показати весь коментар
26.01.2026 16:33 Відповісти