11586 відвідувачів онлайн

РФ атакувала автобус із шахтарями на Дніпропетровщині: щонайменше 12 загиблих, 16 поранених. ФОТОрепортаж (оновлено)

Російські війська вдарили дроном поряд зі службовим автобусом одного з підприємств у Павлоградському районі Дніпропетровської області. Загинули щонайменше 12 осіб, багато постраждалих. 

Про це повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа, інформує Цензор.НЕТ.

РФ вдарила по автобусу з працівниками 

"Ворог поцілив БпЛА поряд зі службовим автобусом одного з підприємств у Павлоградському районі. За попередньою інформацією, загинули 12 людей, ще 7 постраждали. Деталі зʼясовуємо", - написав посадовець.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що російські терористи атакували вуглевидобувне підприємство, а також автобус з працівниками шахти, який здійснював позмінний трансфер.

РФ вдарила по автобусу з працівниками

Росіяни застосували 4 БПЛА типу шахед.

"За попередніми даними - 12 людей загинуло, ще 7 отримали поранення різного ступеню важкості", - написав Волинець.

Згодом ДСНС показала фото з місця атаки РФ по службовому автобусу у Павлоградському районі Дніпропетровщини.

"Російський дрон атакував службовий автобус одного із підприємств у Павлоградському районі! Попередньо, загинули 12 людей. Ще семеро травмовані, їх госпіталізували до лікарні. Виникла пожежа, яку вогнеборці ліквідували", - повідомили у ДСНС. 

РФ вдарила по автобусу на Дніпропетровщині

РФ вдарила по автобусу на Дніпропетровщині

РФ вдарила по автобусу на Дніпропетровщині

Оновлення

Згодом у компанії ДТЕК повідомили про 15 загиблих і 7 поранених працівників шахти.

"Росія здійснила масштабну терористичну атаку на шахти ДТЕК на Дніпропетровщині. Епіцентром однієї з атак став робочий автобус, що перевозив на Дніпропетровщині шахтарів з підприємства після зміни. На цей момент відомо про 15 загиблих шахтарів. За попередньою інформацією, також 7 шахтарів поранено", - сказано в повідомленні. 

Оновлена інформація

Згодом у ДСНС повідомили, що кількість постраждалих внаслідок удару РФ зросла до 15 осіб.

Оновлення

Пізніше компанія ДТЕК відредагувала своє повідомлення. За уточненими даними, загинули щонайменше 12 людей. Також відомо про 16 постраждалих. 9 з них у важкому стані.

Доповнюється... 

Топ коментарі
+29
Не 12, а 15 загиблих. Як бачите Голобородько не зміг закрити асфальтом небо.Тут вина кцапів, але і влада замість систем ППО, ракет, укріплень все закатали в асфальт.
Царство Небесне загиблим. Співчуття рідним.
показати весь коментар
01.02.2026 18:14 Відповісти
+27
показати весь коментар
01.02.2026 17:34 Відповісти
+21
хочемо спитати, як там двушка на москву, долетіла нормально?

де реби на автобусах недалеко від фронту? де ппо? де дрони перехоплювачі? я з дробовика шахед не зіб'ю.
показати весь коментар
01.02.2026 17:41 Відповісти

Завантаження...