4911 відвідувач онлайн

Російський удар по автобусу на Дніпропетровщині вкотре показує, що саме РФ відповідальна за ескалацію, - Зеленський

РФ вдарила по автобусу з працівниками

Президент Володимир Зеленський відреагував на сьогоднішній російський удар по автобусу у Дніпропетровській області, назвавши його показовим злочином.

Про це він сказав у відеозверненні, повідомляє Цензор.НЕТ.

РФ несе відповідальність за ескалацію

"Сьогоднішній російській удар по автобусу на Дніпровщині – це злочин, злочин показовий, який ще раз демонструє, що саме Росія несе відповідальність за ескалацію. Зло повинно зупинитись", - заявив глава держави.

Що передувало

  • Нагадаємо, що 1 лютого російські війська вдарили дроном поряд зі службовим автобусом одного з підприємств у Павлоградському районі Дніпропетровської області. Загинули щонайменше 12 осіб, багато постраждалих.
  • Радник міністра оборони з технологічних напрямів Сергій (Флеш) Бескрестнов розповів, що оператори російських безпілотників свідомо направили дрони на автобус, який перевозив шахтарів у Павлоградському районі Дніпропетровської області.
Топ коментарі
+18
Зе, ти маєш до їх загибелі пряме відношення, брешучи, крадучі, та здавши південь України...
показати весь коментар
01.02.2026 23:06 Відповісти
+8
Зло повинно зупинитись", - заявив глава держави.

Так зупини зло, ти ж "лідер світу"! Точніше "балабол світу"...
показати весь коментар
01.02.2026 23:10 Відповісти
+6
А поц цю ескалацію свідомо затягує.
показати весь коментар
01.02.2026 23:07 Відповісти

Завантаження...