8096 відвідувачів онлайн
3 846 24

Росіян зобов’язують надавати смартфони на перевірку в метро, - ЦПД

Росіян зобов’язують надавати смартфони на перевірку в метро

У московському метро будуть перевіряти смартфони пасажирів. Аналогічну практику напередодні запровадили і в метро Санкт-Петербурга.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Центр протидії дезінформації.

Подібні нововведення керівництво метрополітену розпливчасто пояснює "заходами безпеки" та "забезпеченням комфорту пасажирів".

Водночас росіянам ніхто не пояснює, що саме перевірятимуть у гаджетах пасажирів

При цьому вміст смартфона в РФ цілком може стати причиною кримінального переслідування за "фейки про армію" або пошук екстремістських матеріалів в інтернеті.

"Прикриваючись питаннями "безпеки", російська влада продовжує "закручувати гайки", обмежувати свободу та залякувати власне населення з метою придушити будь-яку нелояльність до режиму навіть у приватному житті. Схоже, в Кремлі розраховують, що можливість перевірки смартфона має змусити людей уникати потенційної "крамоли" навіть в особистих переписках", - пишуть у ЦПД.

Топ коментарі
+12
Судячи по нашим законам ми кацапів з деяким відставанням "доганяємо". Так що готуйтеся, скоро в наших метро!
показати весь коментар
03.02.2026 16:21 Відповісти
+5
Якщо в шароварах і з оселедцем, то перевірятимуть.
показати весь коментар
03.02.2026 16:22 Відповісти
+5
Спочатку будуть намагатися у всіх. ПОтім заї..уться і труситимуть тільки хачів. Ще трошки згодом ще більше заї..уться (бо хачів в метро там 80+%) і буде встановлена такса в Х ржублів за прохід без перешкод.
показати весь коментар
03.02.2026 16:28 Відповісти

Завантаження...