8754 відвідувача онлайн

Україна заохочуватиме 800-тисячну армію високими зарплатами, - Зеленський

виплати військовим

Президент Володимир Зеленський заявив, що держава заохочуватиме українських військовослужбовців високими зарплатами у разі досягнення припинення вогню.

Про це глава держави заявив під час пресконференції із Дональдом Туском у Києві, передає Цензор.НЕТ.

Мотивація для ЗСУ 

"Будемо берегти нашу армію –– 800 тисяч – про яку ми говорили, переводити її після закінчення війни або після припинення вогню з мобілізаційної до контрактної армії... Ті, хто захоче", - наголосив президент України.

За його словами, при цьому військових треба буде заохочувати високими заробітними платами.

"Я поставив задачу новому міністру оборони (Михайлу Федорову, - ред.), я йому сказав, який рівень зарплат для першої лінії, там де люди ризикують своїм життям. Навіть під час припинення вогню на першій лінії в рази повинна бути більша зарплата. Про це ми говоримо, ми будемо все це рахувати, наскільки ми спроможні це зробити. Україні потрібна фінансова допомога передусім європейців. Бо українська армія – це частина безпеки Європи", - пояснив Зеленський.

Обмеження чисельності ЗСУ

  • Нагадаємо, у грудні 2025 року Зеленський повідомляв, що мирна угода передбачає обмеження кількості війська в Україні. За його словами, документ передбачає збереження реальної нинішньої чисельності української армії –– близько 800 тисяч військових.
  • У січні 2025 року глава держави заявляв, що чисельність ЗСУ становить 880 000 осіб, російський контингент в Україні на той момент –– близько 600 000.
  • Зазначимо, що ще у 2022 році РФ вимагала значно обмежити чисельність української армії. Зокрема, тоді Росія вимагала обмежити чисельність ЗСУ до 85 000 військових, 342 танків, 519 артилерійських систем, а дальність українських ракет –- обмежити 40 км.
Топ коментарі
+23
А прямо зараз високі зарплати військовослужбовцям не потрібні. Ми тебе почули.
показати весь коментар
05.02.2026 16:32 Відповісти
+14
показати весь коментар
05.02.2026 16:29 Відповісти
+14
"Ми маґлі би пависіть зарплату ваєннослужащім, но таґда нам би нєхватіло би на "двушкінамаскву"".
показати весь коментар
05.02.2026 16:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
05.02.2026 16:29 Відповісти
Україна і 500 тисяч не зможе утримувати.Бо це дуже дорого.
показати весь коментар
05.02.2026 16:29 Відповісти
Ну только если партнеры будут оплачивать. С другой стороны это рабочие руки вырванные из экономики. Потому наиболее реальным выглядит вариант 200 тысяч постоянной армии а все остальное резервисты. Именно израильский вариант, по другому просто не потянуть.
показати весь коментар
05.02.2026 16:31 Відповісти
израильский вариант в израиле - работает; правительство и народ - все иудеи...
израильский вариант в Украине - НЕ работает; правительство - жиды, народ - украинцы...
показати весь коментар
05.02.2026 16:40 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2026 17:10 Відповісти
Зараз потрібно високі зарплати - шоб мир настав - не все ж Міндічам
показати весь коментар
05.02.2026 16:30 Відповісти
А прямо зараз високі зарплати військовослужбовцям не потрібні. Ми тебе почули.
показати весь коментар
05.02.2026 16:32 Відповісти
буратінка, усі охочі заробити нормальну з/п вже отримують її за кордоном. І тобі дякують за це...
показати весь коментар
05.02.2026 16:32 Відповісти
"Дал поручение выбить из партнеров высокие зарплаты для ВСУ, жду докладов". Это из будущих новостей от феномена.
показати весь коментар
05.02.2026 16:33 Відповісти
Ті, хто захоче
Гарне уточнення. Звучить як відмазка.
показати весь коментар
05.02.2026 16:34 Відповісти
після припинення війни швидко намалюється армія охочиш дерибанити бюджетні виплати на чолі з Боневтіком
показати весь коментар
05.02.2026 17:06 Відповісти
Черговий зрив поставок в АОЗ: воїни не отримали грілки Джерело: https://censor.net/ua/b3599057 Тут никакие зарплаты не помогут
показати весь коментар
05.02.2026 16:34 Відповісти
Зе, обережно...
Це вчителям можна пообіцяти $4000 в місяць і досі не виконати.
А військові за таке і "ті сталеві яйця" відрутити можуть (дистанційно... дронами)
показати весь коментар
05.02.2026 16:35 Відповісти
Дякуємо колективу Київського національного економічного університета імені Вадима Гетьмана за те, що підготували і видали диплом такому чудовому спеціалісту!
показати весь коментар
05.02.2026 16:46 Відповісти
"Ми маґлі би пависіть зарплату ваєннослужащім, но таґда нам би нєхватіло би на "двушкінамаскву"".
показати весь коментар
05.02.2026 16:40 Відповісти
Ти з пенсіями розберись, чмурило...Розбереться він...
показати весь коментар
05.02.2026 16:47 Відповісти
ТЦК на вулиці їздять і заохочують високими зарплатами щоб йшли до війська
показати весь коментар
05.02.2026 16:49 Відповісти
Відколи це у Польщі тцк їздить?
показати весь коментар
05.02.2026 18:04 Відповісти
Йому велика армія і багато силовиків потрібні, щоб війскову диктатуру зберегти. З такою кількістю озброєних людей класти буде на будь-які бажання і недовольства людей. А як ще Європа буде соц. виплати вінансувати, то й тим паче, бо економіку не потрібно утримувати. Усіх зможе під шконку загнати, ох і удалой Наполеон наш)
показати весь коментар
05.02.2026 16:49 Відповісти
*фінансувати - опечатка
показати весь коментар
05.02.2026 16:50 Відповісти
Прогулюючись, Зеленский, за звичкою, розказав голубам про світле майбутнє яке їх всіх очікує.
показати весь коментар
05.02.2026 16:50 Відповісти
я воюю з 15 року, 2 важких, 3 кпнтузії, 2 інсульта, 2 травми, яке грошеве? в мене діти під окупацією, друга дружина хату у Львові знімає, я оббмежено придатний, мені ледь на цигарки вистачає
показати весь коментар
05.02.2026 16:51 Відповісти
знову все в майбутньому)
показати весь коментар
05.02.2026 16:55 Відповісти
Для высоких з.п.должна работать экономика,хорошо работать,но при квартальщиках это абсолютно не возможно,агент сивковича подтвердит.
показати весь коментар
05.02.2026 16:55 Відповісти
Сипле обіцянки, які навіть не знає, як виконати. Потужник !
показати весь коментар
05.02.2026 16:55 Відповісти
Ця квартально-криворізка скотиняка вже зовсім запи...сь!Чмо підписало бюджет на 2026 де не закладенні гроші для військових на підвищення зарплат.Хто ще вірить цьому викідишу.
показати весь коментар
05.02.2026 16:58 Відповісти
Як тільки перестануть стріляти він швидко пропише в ЗСУ армію дружбанів-сраколизів на чолі з генералісімусом Кошовим та буде підвишувати їм з/п поки харі не тріснуть
показати весь коментар
05.02.2026 16:58 Відповісти
І як доказ моїх слів, додав гнида - це бюджет на 26 рік - ні копійки. Бо я ж гнида проросіська - закінчив презедент.
показати весь коментар
05.02.2026 16:59 Відповісти
армія "какаяразница" до бою за державні гроші завжди готова, їм головне щоб оккупанти припинили стріляти
показати весь коментар
05.02.2026 17:02 Відповісти
головне потужно та незламно брехати, брехати 24/7, невпинно, нахабно, дивлячися в очі тим кому брешеш... на ідіотів це досі спрацьовує, а розумні знають, що ЗЕвилупок не бреше лише коли мовчить...
показати весь коментар
05.02.2026 17:04 Відповісти
Вы его фейс видели? Он даже молча брешет.
показати весь коментар
05.02.2026 18:14 Відповісти
Тобто, коли армія у вирі тотальної заруби, то солдатам ніц ті зарплати впали. А коли буде типу "мир" почнемо копійкою (вибачте, шагами) заохочувати. Геніально... що тут скажеш.
показати весь коментар
05.02.2026 17:11 Відповісти
Где деньги возьмешь? Свою зарплату отдашь?
показати весь коментар
05.02.2026 17:12 Відповісти
Під час сталого миру така армія,в кількості 800 тис.не потрібна.Повинна діяти концепція територіальної оборони і резерву по прикладу Ізраіля.Всі повинні проходити службу або підготовку.Концепцію ТрО розробляв,якщо не помиляюсь,бойовий генерал Кривонос якого ЗЕленський на дух не переносить за зв'язок з Порошенко.Самого ЗЕленського можна теж віднести до ухилянтів Чотирижди.
показати весь коментар
05.02.2026 17:12 Відповісти
Ото правильно. Ай малацца! Коли мир буде то високі зарплати. А поки війна, то можна і рабами повоювати.
показати весь коментар
05.02.2026 17:13 Відповісти
воно невиліковне
показати весь коментар
05.02.2026 17:18 Відповісти
Просрочений забезпечує лише себе скумбрію і шобло фсбешне яке воно притягнуло с собою
показати весь коментар
05.02.2026 17:37 Відповісти
А якщо вогонь не припиниться, то не заохочуватиме.
показати весь коментар
05.02.2026 17:48 Відповісти
міндіч погодив?
показати весь коментар
05.02.2026 17:52 Відповісти
«До контрактної армії... Ті, хто захоче»

А контракти будуть підписувати прямо у бусику?
показати весь коментар
05.02.2026 17:56 Відповісти
С мая 19 года надо было армию финансировать максимально. Теперь поезд тю-тю с третьего путю--- на воркутю....