10869 відвідувачів онлайн

Санду про Нобелівську премію миру: Її заслуговують українці

майя,санду

Президентка Молдови Мая Санду заявила, що не готується і не прагне до отримання Нобелівської премії миру, попри те, що була запропонована до номінації депутатом парламенту Норвегії.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу TV8, повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами Санду, існує багато людей, які значно більше заслуговують на цю нагороду, зокрема ті, хто жертвує собою заради миру. Вона навела приклад українців, які повернулися додому з російського полону.

"Сьогодні я дивилася на українців, які повернулися додому з Росії, і це люди, які заслуговують на премію миру", - наголосила президентка Молдови.

Санду зазначила, що саме такі люди приносять реальні жертви заради миру та безпеки в регіоні, віддаючи життя і свободу за повернення миру у свої країни, міста і села.

"Ті, хто віддає життя за мир, тому що хочуть повернути його в свою країну, на наш континент, заслуговують в першу чергу", - додала вона.

  • Раніше стало відомо, що депутат парламенту Норвегії запропонував висунути Маю Санду на Нобелівську премію миру, зазначивши її роль у захисті демократії, верховенства права і миру в Молдові.
Топ коментарі
+14
Санду- молодец !
показати весь коментар
06.02.2026 15:51 Відповісти
+11
Молдаване выбрали Санду, а не Додона. Украинцы выбрали Додона из параши.
Так кто теперь тупые??? Про кого теперь анекдоты пора рассказывать???
показати весь коментар
06.02.2026 17:26 Відповісти
+10
Трамп это не потерпит.
показати весь коментар
06.02.2026 15:43 Відповісти

Завантаження...