7942 відвідувача онлайн

Росіяни масовано атакують Україну БпЛА та ракетами (оновлено)

Атака РФ по енергетиці: ракети і дрони били по заходу України

Протягом ночі 7 лютого російські загарбники здійснюють масовану ракетно-дронову атаку по території України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням Повітряні сили ЗСУ та моніторингові телеграм-канали.

По всій території оголошено повітряну тривогу. З декількох напрямків зафіксовані пустки ударних БпЛА на низку областей України. 

За даними Повітряних сил, значна кількість дронів прямувала в бік

  • Тернопільщини
  • Вінницької області
  • Хмельниччини
  • Львівщини та Бурштина.

Після 03:00 Росія запустила крилаті ракети "Калібр" з акваторії Чорного моря. Вони рухалися через Миколаївську область у напрямку Вінницької області та західних регіонів.

За даними моніторингових каналів,   основним об'єктом удару стала енергетична інфраструктура західних областей, зокрема, місто Бурштин на Івано-Франківщині, де розташована стратегічна Бурштинська ТЕС.

"У Бурштині на Івано-Франківщині було чутно звуки вибухів", - повідомило Суспільне.

Близько 04:00. Повітряні сили повідомили про запуск з моря швидкісних цілей. Імовірно, йшлося про гіперзвукові ракети "Циркон", які атакували Вінницю.

Очільниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна повідомила, що Вінниччина перебуває під масованою повітряною атакою РФ.

Станом на 05:00 дронові удари йдуть по всій Україні, частина безпілотників атакувала також Київ.

Рух  крилатих ракет

На 06:10 перші ракети Х-101 зайшли в Миколаївську область.

6:18  - КР на Миколаївщині курсом на/повз Баштанку та Нову Одесу північно-західним курсом.

6:23 - КР З Миколаївщини курсом на північ Одещини.

6:32 - КР з півночі Одещини на південь Вінниччини.

6:39 - КР на Вінниччині повз Тростянець, Вапнярку західним курсом.

6:50 - Група КР на Хмельниччині в напрямку Хмельницького,
Група КР на Хмельниччині в напрямку Кам'янця-Подільського.

6:54 - КР на півдні Хмельниччини  на північ Чернівецької області.

6:56 - КР через центральну частину Хмельниччини  на Тернопільщину (вектор - Гримайлів/Збараж).

6:59 - КР курсом на Івано-Франківщину (вектор - Обертин/Тлумач).

?:00 - КР в напрямку Коломиї.

7:01 - КР на півночі Тернопільщини курсом на Львівщину.

7:02 - КР курсом на Івано-Франківськ.

7:05 - КР курсом на Броди (Львівщина).

7:06 - КР курсом на Добротвір (Львівщина).

7:09 - КР курсом на Жидачів.

7:10 - КР курсом на Добротвір.

7:14 - Група КР з Тернопільщини на Львівщину (Броди).

7:16 -  КР на Тернопільщині повз Збараж на Ланівці.

7:18 - Група КР на Рівненщину. Курсом на Рівне

Топ коментарі
+18
Читаю телеграми і бачу, що ракети табунами полетіли через всю Україну аж на Захід і чомусь не збиваються. Та що там ракети, шахеди без всяких перешкод летять куди побажають. А де ж наші системи ППО і потужні плани, селекторні наради та ставки Голобородька'? Де наші, українські системи ППО? При одноосібній владі сім років Голобородько, сотні мільярдів доларів допомоги від партнерів, то де наш захист???
показати весь коментар
07.02.2026 07:16 Відповісти
+9
Шановні, це тільки у мене таке враження, що все, що летить на захід України, летить без перешкод? Це такі домовленості? З ким? З кацапами? Хочу бачити статистику, скільки чого було збито на лівобережжі та у Миколаївські області. А ніскільки! *слава ппо*!
показати весь коментар
07.02.2026 07:35 Відповісти
+9
То виходить, що для росії не секрет, що у Вінницькій області є такі об'єкти, а для нашої влади секрет? Чому за 4 роки війни не побудували захисні споруди, які не могли пробити не тільки шахеди, а і ракети? Всі причини у владі. По- перше Голобородько віддав весь Енергоатом герою росії андрію деркачу, який зняв ксерокопії всіх необхідних об'єктів, а бізнес- партнери Голобородька' розікрали всі гроші, виділені на захисні споруди і не забулися ''двушками'' ті гроші возити на москву. А нам на марафоні і у відосах після удару скажуть, що то все винен ворог і військові, що не збили асфальтом ракети та дрони. Вслід за світлом, заберуть і інтернет, доведуть нарід до такого стану, що він буде згоден і на капітуляцію.Все робиться послідовно і в такому напрямку. Дай Боже, щоб я помилився.
показати весь коментар
07.02.2026 07:57 Відповісти

Завантаження...