5652 відвідувача онлайн

У більшості регіонів застосовані аварійні відключення світла, - "Укренерго"

РФ масовано атакувала енергосистему: по Україні аварійні знеструмлення

У ніч проти 7 лютого росіяни здійснили чергову масовану атаку на об’єкти енергосистеми України. У  більшості регіонів - аварійні  відключення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє НЕК "Укренерго".

Станом на 7:30 ворожа атака ще тривала. У компанії зазначили, що відновлювальні роботи розпочнуться одразу, як тільки це дозволить безпекова ситуація

"Раніше оприлюднені графіки погодинних знеструмлень зараз не діють. Аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго вашого регіону", - наголосили у НЕК "Укренерго".

Що передувало? 

Вночі 7 лютого росіяни атакували Україну ракетами та безпілотниками. Вибухи пролунали у Волинській, Хмельницькій, Івано-Франківській областях та у Винниці.

Наразі БпЛА досі літають на Україною. Відомо, що певна група летить на Львівщину, також зафіксовано безпілотники на Чернігівщині.

Топ коментарі
+13
чекаємо на відосик Оманської Гниди підрахуя по статистиці та потужно прийнятих рішень
показати весь коментар
07.02.2026 07:55 Відповісти
+12
Ну ниче, щас в качестве ответки атакуют какой-то бензобак в Мухосранске и телемарафоновские зомби будут ссатся от радости.
показати весь коментар
07.02.2026 07:59 Відповісти
+6
Ідіть дивіться бидломарафон,а то пропустите молитву на найвелічнішого янелохабонетряпку,покровителя істот без мозгів.
показати весь коментар
07.02.2026 08:42 Відповісти

Завантаження...