Війська РФ ударили по енергетичному об’єкту на Прикарпатті, є пошкодження у двох громадах

Цієї ночі ворог завдав масованого удару по Івано-Франківській області. Ціллю став енергетичний об’єкт.
Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, інформує Цензор.НЕТ.
Постраждалих немає
За попередньою інформацією, на щастя, минулося без постраждалих.
На цю годину відомо про пошкодження домогосподарств у Галицькій та Рогатинській громадах.
"Також через складну ситуацію в енергосистемі в області одночасно застосовано 4,5 черги графіків погодинних вимкнень електроенергії. Щира подяка Силам протиповітряної оборони за злагоджену, професійну та ефективну роботу цієї ночі", - пише Онищук.
Масований обстріл 7 лютого
Росія здійснила масовану атаку на Україну в ніч та ранок 7 лютого. Удари фіксували по всій країні - від заходу до центру і далі до східних областей.
За попередньою інформацією ворог застосував:
- стратегічну авіацію РФ (зокрема Ту‑95МС і Ту‑22М3);
-
багато безпілотників типу Shahed.
Також були зафіксовані пуски ракет "Калібр" та "Циркон".
Через обстріли масово вражено об’єкти енергетичної інфраструктури, що спричинило аварійні відключення світла в більшості областей України. Графіки планових вимкнень електроенергії наразі не діють через ситуацію.