8174 відвідувача онлайн

Атомні електростанції вимушено знизили потужність генерації через російський обстріл, - Міненерго

Через масовані удари по підстанціях та ЛЕП атомні електростанції знизили потужність

Внаслідок масованого удару РФ по підстанціях та лініях 750–330 кВ атомні електростанції вимушено знизили потужність генерації.  Під ударом російських ракет і дронів опинились енергооб’єкти у восьми областях. 

Про це повідомляє Міненерго, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається,  що балансування енергосистеми здійснюється шляхом залучення імпорту електричної енергії та застосування заходів з обмеження. 

"Через значні пошкодження За командою НЕК "Укренерго" - вимушено збільшений обсяг відключень. У більшості регіонів України запроваджені аварійні відключення електроенергії", - йдеться в повідомленні.

Головна причина - наслідки масованої атаки на українські електростанції та підстанції систем передачі і розподілу електроенергії.

"Нагадаємо, що у зв’язку із постійними атаками російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Це необхідно передусім для максимальної скоординованості дій усіх служб у столиці, регіонах та громадах", - зазначили в Міненерго.

Масований обстріл 7 лютого

Росія здійснила масовану атаку на Україну в ніч та ранок 7 лютого.Удари фіксували по всій країні - від заходу до центру і далі до східних областей.

За попередньою інформацією ворог застосував:

  • стратегічну авіацію РФ (зокрема Ту‑95МС і Ту‑22М3);
  • багато безпілотників типу Shahed.

Також були зафіксовані пуски ракет "Калібр" та "Циркон".

Через обстріли масово вражено об’єкти енергетичної інфраструктури, що спричинило аварійні відключення світла в більшості областей України. Графіки планових вимкнень електроенергії наразі не діють через ситуацію.

Топ коментарі
+19
Ввечері чекайте підвищення потужності у відосиках, будуть безкінечні підрахуї.
показати весь коментар
07.02.2026 10:28 Відповісти
+9
Слідуючої зими мудрий народ сам вийде просити про капітуляцію аби не замерзнути. До цього веде банда зеленського саботуючи оборону, виробництво ракет, граблячи армію та розкрадабчи на захисті енергеобєктів
показати весь коментар
07.02.2026 10:40 Відповісти
+8
Так це і є ідея зеленої гнусавої гидоти щоб сам народ попросив, а він в стороні постоїть "йа ні прі чому"
показати весь коментар
07.02.2026 10:49 Відповісти

Завантаження...