8035 відвідувачів онлайн

Робота над Пакетом процвітання ще триває. Його підписуватимуть Європа, США та Україна, - Зеленський

Зеленський про Пакет процвітання

Нині США та Європа працюють над спільним документом, так званим Пакетом процвітання (Prosperity Package), важливо, щоб цей пакет був тристороннім – між Україною, США та Європою.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив президент України Володимир Зеленський на зустрічі із журналістами.

Робота триває

"Поки що ми всі ще працюємо над документами з пакету процвітання (Prosperity Package). Скоріше за все це буде тристоронній пакет Європи, США та України. Один документ, де буде і Європа, і США, і Україна. Всі втрьох будемо підписувати це", – сказав Зеленський.

Важливо, щоб це був один докумант

Президент наголосив, що дуже добре, що зараз американці з європейцями почали говорити про це, тому що спочатку передбачалися різні документи.

"Можуть бути різні, але тоді це різні плани відновлення, різні фонди. Напевно, було б складно. Відновлюємо одну державу, а маємо різні плани щодо відновлення. Тому зараз американці говорять з європейцями, щоб був один документ", – додав Зеленський.

Топ коментарі
+40
"Пакетом процвітання" - .. Оманська ZеГнида перевершила будь які критерії ницості та підлості

так дно ще не пробивали
показати весь коментар
07.02.2026 13:38 Відповісти
+25
Та ви ВЖЕ процвітаєте на кубометрах доларів, вам що МАЛО?!
показати весь коментар
07.02.2026 13:37 Відповісти
+20
Дебіл обкурений, яке процвітання? Ти що приймаєш? Геть безтолкового ішака , ти стільки шкоди завдав Україні як мабуть рашка на завдала своїм "керівництвом" і "дорученнями"
показати весь коментар
07.02.2026 13:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ви ВЖЕ процвітаєте на кубометрах доларів, вам що МАЛО?!
показати весь коментар
07.02.2026 13:37 Відповісти
Ще зовсім трошки залишилось до "випалнєнія всєх задач сво" і одразу почнеться "процвітання"...
показати весь коментар
07.02.2026 14:55 Відповісти
Господи коли це вже закінчется?? ...
...працюють над спільним документом, так званим Пакетом процвітання Джерело: https://censor.net/ua/n3599414
показати весь коментар
07.02.2026 13:38 Відповісти
"Пакетом процвітання" - .. Оманська ZеГнида перевершила будь які критерії ницості та підлості

так дно ще не пробивали
показати весь коментар
07.02.2026 13:38 Відповісти
І це ще не все, бо знизу знову постукають...
показати весь коментар
07.02.2026 13:39 Відповісти
100% .. з zельоними гнидами не сумніваюсь..
показати весь коментар
07.02.2026 13:41 Відповісти
...ти меня узнаєш по любе с клеєним Пакетом АТБ(процвітання)©
показати весь коментар
07.02.2026 13:54 Відповісти
Знову нанюхане.
показати весь коментар
07.02.2026 13:39 Відповісти
Дебіл обкурений, яке процвітання? Ти що приймаєш? Геть безтолкового ішака , ти стільки шкоди завдав Україні як мабуть рашка на завдала своїм "керівництвом" і "дорученнями"
показати весь коментар
07.02.2026 13:39 Відповісти
"Пакет зацвітання зеленої плісняви" на тілі України...
показати весь коментар
07.02.2026 13:40 Відповісти
Знову Потуждний брехун потужно бреше українцям. Як же йому хочеться ще протриматися і докрасти всю допомогу партнерів та постояти на уламках землі вмираючої України.
Йому потрібно добити нас зсередини, щоб не було кому подавати його в розшук і притягувати до кримінальної відповідальності його і його шайку. Добре вцепився за булаву і крісло, щоб не прийшли нормальні люди в уряд і не спасли Україну.
показати весь коментар
07.02.2026 13:41 Відповісти
А Ха ХА, я їбу,- ПРОЦВИТАННЯ!!! Оце його прибило
показати весь коментар
07.02.2026 13:42 Відповісти
Реакція "зрадунів" , як завжди - істерика . Не хочуть вони процвітання України !
показати весь коментар
07.02.2026 13:43 Відповісти
ви очи відкрийте
показати весь коментар
07.02.2026 13:45 Відповісти
А ви зробіть цих "зрадунів" разом. Полегшає.
показати весь коментар
07.02.2026 13:52 Відповісти
Треба щоб потепліло надворі.
показати весь коментар
07.02.2026 18:48 Відповісти
Вам " незрадунам" відніше,вам сеодно вже " хуже не будет", вам " незрадунам" не до істерік,вам " хоть поржать" , а то пукін нападет.
показати весь коментар
07.02.2026 14:22 Відповісти
Буде пакет у пакеті
показати весь коментар
07.02.2026 13:56 Відповісти
Оля, проспись
показати весь коментар
07.02.2026 14:02 Відповісти
В таких умовах треба не просто вижити, а ще - зберігти мізки здоровими. Банковський мрійник. Хочеться порівняти з кремлевським мечтателем. То, чим закінчились ті мрії страшно згадувати.
показати весь коментар
07.02.2026 13:45 Відповісти
«Пакет процвітання» - не смішно. Пропоную таку репризу: «Український рай вже сьогодні».
показати весь коментар
07.02.2026 13:45 Відповісти
Процвітання від Оманської ZеГниди

показати весь коментар
07.02.2026 13:46 Відповісти
Пакетом чого?
Процвітання?🤔
При Зеленському?😆
При цьому контрацептиві Україна постійно деградує.
Процвітають лише наближені до Вови, які втікають з України до оголошення їм підозри.
показати весь коментар
07.02.2026 13:50 Відповісти
Коли вже тобі пакет на голову надягнуть перед шибеницею, "процвітаючий"?
показати весь коментар
07.02.2026 13:53 Відповісти
Народ еще от его потужных союзов не отошел. Куда еще. Балует народ.
показати весь коментар
07.02.2026 13:56 Відповісти
Трудиться, ако пчєла! Так ти давай, трудись. Бо Зе-епоха кінця зубожіння ще в 2019 настала, а Зе-процвітання вже зачекались.
показати весь коментар
07.02.2026 13:57 Відповісти
Як вже забамбахали ці гучні назви
"Коаліція рішучих"
"План перемоги"
"Кульок процвітання"
А толку як від "кави в ялті"
показати весь коментар
07.02.2026 14:00 Відповісти
пункти незламності
показати весь коментар
07.02.2026 14:10 Відповісти
то ж артисти при владі
показати весь коментар
07.02.2026 14:11 Відповісти
Здає активно Україну і бреше про якесь процвітання, але зебілятки вірять
показати весь коментар
07.02.2026 14:00 Відповісти
все банально просто- Зелена Гнида не може нічого надати українцям, тому годує цім лайном,

як колись у 2019 році - 4000 долярів зарплата, дешева комуналка, весна приде саджати будемо
показати весь коментар
07.02.2026 14:01 Відповісти
Процветание под керивництвом квартальных клоунов обернется разворовывание всех пакетов-букетов и двушечками на москву.
показати весь коментар
07.02.2026 14:01 Відповісти
Чим гучніша назва-тим пустіший документ
показати весь коментар
07.02.2026 14:01 Відповісти
Коли Рьошик ніс пакет процвітання Карлсону казав, що пакет процвітання важкий, але нести приємно🤡
показати весь коментар
07.02.2026 14:02 Відповісти
Та да. Насколько я (так полагаю) старался относиться к клоуну объективно, но и то могу отличить юмор от ********. Не "Пакет процветания" - это не юмор.
показати весь коментар
07.02.2026 14:03 Відповісти
Пакет процвітання Зеленського? Отієї гниди?
показати весь коментар
07.02.2026 14:04 Відповісти
А де Ярош з Правого сектору? Так мовчить ніби його тихенько десь замочили, що ніхто і не взнав... Цікава його думка з приводу ситуації в країні: він з усім згоден?
показати весь коментар
07.02.2026 14:07 Відповісти
Він живе в якомусь іншому світі.Їздить по закордонах,де до нього відносяться співчутливо,з повагою,з увагою,бо на нього переносять всю біду,всі невзгоди які терпить український народ.А він сам нічого не терпить,вся рідня з дітьми за кордоном,все майно,вклади,бізнес за кордоном,він може лише артистично записати відосик при свічках і в куцій футболці...Він не знає,як ото в секунду втратити сім"ю і залишитись без житла.Він знає одно - в будь який момент він може чкурнути на Святу Землю,яка його не видасть і де він - споконвічний герой...
показати весь коментар
07.02.2026 14:07 Відповісти
Процвітання?
А не зарано ще про це?
показати весь коментар
07.02.2026 14:08 Відповісти
Йому точно "пороблено" Єрмаком ...
показати весь коментар
07.02.2026 14:09 Відповісти
"Пакет процвітання" для України по Голобородьковські - це будування десятки заводів по виготовленню гасових лапм. Гасові лампи - це автономні освітлювальні прилади, що працюють на гасі, винайдені у 1853 році у Львові. Вони є незамінними при відсутності електроенергії, складаються з ємності для палива, гніта та скляної колби, яка захищає полум'я від вітру. ******* аналоги, як-от «Летюча миша», забезпечують надійне освітлення. А ще непогано було б побудувати заводи по виготовленню свічок. Мало що ще витворить "зелена команда" і не буде керосину, бензину чи солярки. Ось таке майбутнє вам 73% створив Боневтік Позорно-Брехливий. А "Пакет процвітання" то те саме, що було в 2019 році - країна мрій. Процвітання можуть бути виключно в хуцпи міндічів, цукерманів, голобородьків, шефірів, баканових, наумових, юзіків та іншої антимайданних брехунів і ненависників України.
показати весь коментар
07.02.2026 14:10 Відповісти
У гаранта дуже якісні бізнес-плани подальшої боротьби з масколотою, приємні для вуха лохторату і зручні для його поплічників корупціонерів.
Взагалі складається враження, що в грамофоні платівку "заєло", чи плівку в касетнікі забувало.
Репертуар старий
показати весь коментар
07.02.2026 14:10 Відповісти
Проект квітнення КОГО?
показати весь коментар
07.02.2026 14:10 Відповісти
Пакет процвітання? Дебіл пакетий і недорозвинений ти. А цей все не угомониться і продовжує фантазувати і підміняти поняття слів. Вже капітуляція називається ''мирною угодою'', енергетичний колабс і відключення світла і знищення рашистами енергетики України називається ''енергетичним перемир'ям''. Підвищення тарифів на електрику і газдля населення називається ''пакетом відновлення і відбудови''. Тепер ще пакет ''процвітання'' впарює, за яким проти українців вводяться нові податки, контроль і повне придушення свободи українцям.
показати весь коментар
07.02.2026 14:13 Відповісти
Процвітання млять... Даже не знаю сміятись чи плакати. Йде повна здача України а воно розказує про якісь пакети то відбудови то про 800млрд, то про процвітання. Видно постійне спілкування з шизоїдним американським серуном Тромбом передалось. Той теж опустив сша нижче плінтусу і загнав народ в передреволюційний стан а все розказує про процвітання америки і називає себе королем галактики. При цьому сере в штани даже на людях.
показати весь коментар
07.02.2026 14:18 Відповісти
А в пакет процвітання будуть залучені репараційні кошти від мордора.Чи там де справедлвість була там член виріс.?
показати весь коментар
07.02.2026 14:20 Відповісти
із " зезедентом" "мудрому наріду" пакети для поховання хіба що приготують...?
показати весь коментар
07.02.2026 14:25 Відповісти
Україна вже зацвіла від зеленої плісняви..
показати весь коментар
07.02.2026 14:28 Відповісти
План стійкості в 2014, року був, зараз вже Пакет процвітання, що далі? Пакет зростаючої потужності?
показати весь коментар
07.02.2026 14:31 Відповісти
Як ти вже всім осточортів проросійський клоун.
показати весь коментар
07.02.2026 14:34 Відповісти
Головне аби не чорний...
показати весь коментар
07.02.2026 14:42 Відповісти
****** покровскій оманський...
показати весь коментар
07.02.2026 14:46 Відповісти
Украина и нормальное качество жизни - это как две параллельные прямые из математики, которые НИКОГДА не пересекаются 😔
показати весь коментар
07.02.2026 14:50 Відповісти
зеленський це- найвеличніший гандон 21 століття. Такого підступного брехливого лицемірного гавнокомандувача Україна ще не знала тепер знає оманську суку в косоворотці.
показати весь коментар
07.02.2026 14:52 Відповісти
ОЦЕ ВИСРАВСЯ У ЛИЦЕ УКРАЇНЦЯМ

процвітання....

я готовий особисто цю падаль забити руками до смерті
але як до них дістатись?
показати весь коментар
07.02.2026 15:05 Відповісти
кто бы передал выдумщику названия "Пакет процвітання ", что пафоса уже, прямо скажем, перебор.... Похоже на "творчество" чата GPT
показати весь коментар
07.02.2026 15:09 Відповісти
Пакети процвітання. зеленський то кончаний гандон
показати весь коментар
07.02.2026 15:10 Відповісти
"Пакет процвітання")) это была минутка юмора или оно всерьез?)
показати весь коментар
07.02.2026 15:22 Відповісти
Та краще вже прочитати про проект процвітання в безсмертному творі одеситів Ільфа та Петрова "12 стільців"...
показати весь коментар
07.02.2026 15:31 Відповісти
Шобло просрочене с дерьмаком фсбешними процвітає на мародерстві
показати весь коментар
07.02.2026 15:34 Відповісти
Відро потужності, кульок міцності і торба незламності вже були - лишився пакет процвітання
показати весь коментар
07.02.2026 15:49 Відповісти
И где оно такие "изысканные" словосочетания берет - это больше похоже на " АБЫРРР..."
показати весь коментар
07.02.2026 16:04 Відповісти
Яке "процвітання" при обкуреному ішаку? На суху вербу словоблуда тупорилого!
показати весь коментар
07.02.2026 16:43 Відповісти
Гидко чути про "процвітання" під час безкінечної війни.
показати весь коментар
07.02.2026 19:50 Відповісти
а потім буде, коверт, коробка та авоська процвітання!
показати весь коментар
07.02.2026 20:00 Відповісти