9417 відвідувачів онлайн

Військовослужбовець ТЦК застосував травматичну зброю під час перевірки документів у Чернівцях: у терцентрі розповіли деталі інциденту

У Чернівцях військовий ТЦК застосував травматичну зброю

У Чернівцях під час роботи групи оповіщення військовослужбовець Чернівецького районного ТЦК та СП застосував травматичну зброю.

Про це у соцмережі фейсбук повідомив Чернівецький обласний ТЦК та СП, інформує Цензор.НЕТ.

Інцидент стався під час перевірки документів 

Інцидент стався у суботу, 7 лютого, коли військовослужбовці з групи оповіщення разом із Нацполіцією зупинили автомобіль для перевірки військово-облікових документів.

"Один із пасажирів, який перебував на задньому сидінні, відмовився надати документи та виконати законну вимогу прослідувати до ТЦК та СП для уточнення облікових даних. Під час спілкування чоловік демонстрував ознаки гострого емоційного збудження, поводився агресивно, завдав військовослужбовцю поранення гострим предметом та, намагаючись продовжити протиправні дії, здійснив спробу втечі", - розповіли у ТЦК.

У терцентрі додали, що поведінка чоловіка була агресивною та неконтрольованою і могла загрожувати життю та здоровʼю військовослужбовців ТЦК.

Військовий застосував зброю

"У відповідь на раптову агресію та з метою припинення правопорушення і запобігання подальшій шкоді поранений військовослужбовець з власних переконань безпеки оточуючих застосував належну йому на законних підставах травматичну зброю. Після цього громадянина було затримано представниками поліції", - йдеться у заяві.

У ТЦК розповіли, що військовослужбовець, який застосував зброю, раніше проходив службу у бойовому підрозділі та був переведений до РТЦК та СП у зв’язку з отриманим пораненням під час бойових дій.

За даним фактом призначено службове розслідування, яке має надати правову оцінку діям усіх учасників інциденту.

Топ коментарі
+26
Кароче! Тіпічна бусіфікація!
показати весь коментар
07.02.2026 20:19 Відповісти
+22
Забирайте групи оповіщення з вулиць, бо горе буде , вже кожен день.якісь сутички, краще нехай воювати ********!!!! Харі повідїдали
показати весь коментар
07.02.2026 20:35 Відповісти
+20
- Мамо, у нас сьогодні в школі чаювання. Можна я своє діамантове кольє надягну?
- Ні, не можна!
- Ну чому не можна? Кольє на Новий рік подарували і не можна, «Феррарі» на день народження подарували і теж не можна, стоїть під брезентом, шуб норкових десять штук надарували і теж не можна. Коли це все можна буде?
- Коли тато на пенсію піде, буде можна, а поки він простий ТЦКашник - не можна...
показати весь коментар
07.02.2026 20:55 Відповісти

Завантаження...