8 лютого діятимуть графіки погодинних відключень світла, а в окремих областях – аварійні знеструмлення, - "Укренерго"

У неділю, 8 лютого, впродовж всієї доби застосовуватимуться графіки погодинних відключень електроенергії, а в окремих областях до стабілізації ситуації в енергосистемі продовжать діяти аварійні знеструмлення.
Про це повідомили в "Укренерго", інформує Цензор.НЕТ.
Інформація про відключення
"Завтра, 8 лютого, протягом всієї доби будуть застосовуватись графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промислових споживачів). В окремих областях до стабілізації ситуації в енергосистемі – продовжать застосовуватись аварійні знеструмлення", - йдеться у повідомленні.
У компанії наголосили, що енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше перейти до прогнозованих графіків вимушених відключень в усіх регіонах.
Також в "Укренерго" нагадали, що причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему.
Необхідність ощадливого споживання
Енергетики також закликали до ощадливого енергоспоживання, коли електроенергія з’являється за графіком.
жодних питань до енергетиків, тільки вдячність.
щодо ******* русні, то все зрозуміло - ****** русня.
але всі ці зеленські, шмигалі, слугинароду, коротше, все, що зе - ****** ви *******.